מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עסקת אנוביט-אפל הושלמה ותוכרז רשמית מחר

natish
19/12/11, 20:02
אחרי שהמגעים בין אנוביט ואפל נחשפו בשבוע שעבר, פעלו החברות לסיים את התהליך במהירות וכבר מחר צפויות להודיע רשמית על המכירה ועל כל התוכניות שאחרי.

מאת יניב פלדמן, ניוזגיק

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=19263&stc=1&d=1324317720

בשבוע שעבר נחשפה העובדה כי משלחת מטעם אפל נמצאת בסיור בישראל ונפגשת עם מספר חברות במטרה לייצר שיתופי פעולה אסטרטגים ואולי אף רכישות פוטנציאליות. לפי הפרסומים, אחת מהחברות הישראליות שנמצאות במגעים עם אפל מזה מספר חודשים היא חברת אנוביט הישראלית, המפתחת טכנולוגיה לעיבוד אותות (DSP) המאפשרת ניהול יעיל יותר של זכרונות פלאש.

לפי מידע שהגיע לניוזגיק, מחר בשעה 8:30 בבוקר צפויה החברה לערוך אירוע סגור לעובדים בו היא תודיע רשמית על עסקת הרכישה ותעדכן את העובדים בהתפתחויות הצפויות בעקבות הרכישה. כפי שמסתמן, צפויה החברה להשאיר את פעילותה בהרצליה פיתוח שיהפוך למרכז הפיתוח הישראלי של אפל, אשר יתמקד בפיתוח שבבים לניהול זכרון פלאש. במסגרת הרכישה, צפויים העובדים לשמור על מעמדם בחברה וכל הבכירים צפויים אף הם להישאר בתפקידם, לפחות עד סוף הרבעון הראשון של 2012, במהלכו צפוי לחזור לארץ אהרון אהרון, אשר צפוי לקחת על עצמו את תפקיד מנהל מרכז הפיתוח הישראלי של אפל.

מקור: ניוזגיק (http://www.newsgeek.co.il/anobit-apple-deal-has-been-compeleted/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+newsgeekfeed+%28%E2%80%ABNews geek%E2%80%AC%29)

Bar
19/12/11, 20:27
אם אני חושב כישראלי ולא כלקוח, אני דווקא מאמין שזה טוב יותר מאפל סטור.
מכאן זה יכול להיות רק יותר טוב, ועצם המחשבה עלינו כמקור פיתוח מחוץ לארה"ב, זה אומר הרבה יותר מסתם אפל סטור שימכור את אפל בזול יותר.

ofek2359
19/12/11, 20:51
אתם חושבים שאם העסקה הזאת הושלמה,עכשיו סוףסוף יהיה אפלסטור רשמית בישראל ? :)

Bar
19/12/11, 20:52
אתם חושבים שאם העסקה הזאת הושלמה,עכשיו סוףסוף יהיה אפלסטור רשמית בישראל ? :)

אני לא הייתי בונה על זה, אבל לך תדע...

Or
20/12/11, 03:11
גאווה ישראלית!

בטח מחר תיהיה סנסציה שלא היה כמותה:
ביג שמעת? עסקת ההיטק הגדולה ביותר בתולדות ישראל בלה בלה אהרון אהרון בלה בלה מרכז פיתוח ...
כמה היה על הפרק? 400-500 מיליון דולר?
זה כמעט כפול ממה שהיה במסודרים לא? ;)

לי מספיק אפלסטור עד יוני ככה שאני אתחדש אז באייפד דור 3 :D

עכשיו רק חסר שיהיו בעיות בזכרונות מהסוג הישראלי אז תגיע שוב אנטישמיות טכנולוגית :(

natish
20/12/11, 08:40
אם אני חושב כישראלי ולא כלקוח, אני דווקא מאמין שזה טוב יותר מאפל סטור.
מכאן זה יכול להיות רק יותר טוב, ועצם המחשבה עלינו כמקור פיתוח מחוץ לארה"ב, זה אומר הרבה יותר מסתם אפל סטור שימכור את אפל בזול יותר.

נדבקת מרון?
אני אחזור ואציין את זה שוב: אין שום קשר בין הקמת מרכז פיתוח לבין הקמת נציגות רשמית של אפל בארץ, על אחת כמה וכמה אפלסטור. זה לא טוב יותר או טוב פחות זה פשוט טוב כי זה עוד מקור הכנסה ועבודה לישראלים.

אין ספק שמדובר בסיבה לגאווה אבל אל תצפו לראות אפלסטור בישראל בגלל זה.

snirohana
20/12/11, 10:31
מי זה אהרון אהרון?הבחור מדידי הררי? חח זאת נראית לי בדיחה.

Bar
20/12/11, 12:26
נתי זה בדיוק מה שאמרתי:
להסתכל מעבר לאולי יהיה פה אפל סטור

natish
20/12/11, 12:34
נתי זה בדיוק מה שאמרתי:
להסתכל מעבר לאולי יהיה פה אפל סטור

סבבה, אני רק מדגיש שאין שום קשר לאפלסטור.
אנשים רואים את המילה הזו וכבר מניחים באופן מוטעה שיש קשר.

אז זהו... שאין :)

yvl
20/12/11, 14:02
ממשרד ראש הממשלה צויץ לפני שעה -

Welcome to Israel, Apple Inc. on your 1st acquisition here. I'm certain that you'll benefit from the fruit of the Israeli knowledge.

https://twitter.com/#!/israelipm/status/149080537015922688

denven
20/12/11, 14:32
אני פשוט גאה במדינה שלי היא קטנה אבל מצליחה כמעט בכל תחום אין ספק שאנחנו מדינה מהמתקדמות בעולם!

sharon42
20/12/11, 16:46
יש סיכוי שסניף של apple יקום בישראל בגלל המיזוג בין שתי החברות אני מאמין שזה יזרז את הנושא של סניף apple בישראל!