מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Appfront| שימוש ב- Viber, סקייפ ו- Whatsapp ישירות באפליקצית החייגן

aviram
14/12/11, 05:22
בדיוק בזמן שצצים להם אנשים שבאים ואומרים שמאז שאפל עדכנה עדכנה למערכת ההפעלה החדשה כבר לא חייבים לפרוץ את המכשיר בא לו מפתח ומוציא כזה טוויק מדהים !!!
הרי ההעדפה שלנו היא ליצור קשר עם אנשים דרך וואטספ או וייבר כי זה חינמי אבל אנחנו לא תמיד יודעים למי יש או אין.
במקום להשתמש ב3 אפליקציות נפרדות פשוט משתמשים באפליקציית הטלפון המובנית .
כשתגשו לרשימת אנשי הקשר שלכם או בתצוגת השיחות האחרונות, באפליקציית הטלפון המובנית של האייפון שלכם אתם תראו אייקון קטן של וייבר אם לאיש הקשר יש וייבר או כפתור סקייפ אם יש לו סקייפ.
יותר מזה אם תכנסו לאיש הקשר במטרה לשלוח לו סמס אתם תראו כפתור של Whatsapp אם יש לו וואטסאפ לחיצה על הכפתור תוביל אתכם ישירות לשיחה עם איש הקשר בוואטסאפ.

מדהים !!!!!!

חסרון אחד הוא שהאפליקציה עובדת רק על Ios 4 ואתם יודעים מה.. אני שוקל לחזור אחורה רק בשבילה

לסיכום אני יכול רק לקוות שמתישהוא בעתיד גם זה יגיע מובנה במערכת ההפעלה אבל מאחר וחברות הסלולר יעשו כל מה שביכולתן על מנת שלא אז אני מעריך שזה לא עומד לקרות בקרוב.

eiFlCvue_4Q

aviram
14/12/11, 17:38
טוב פרסמתי את זה בלילה ואולי אנשים לא שמו לב אבל זה טוויק מדהים אז אני מקפיץ לטובת המשתמשים

nirmitlamed
14/12/11, 20:35
האמת מאוד נחמד. מעניין אם המפתח עובד על גרסה ל- ios5.

ronnu
24/12/11, 22:06
תודה על העידכון

galbendor
25/12/11, 12:52
גדול אבל בהחלט מאכזב שזה לא לגרסא המעודכנת.... :(

eliran2313
25/12/11, 13:13
טוויק מגניב מאוד
אבל לא מתאים לכולם..
אני למשל צריך לדבר מינימום 250 דקות בחודש בשביל ההחזר על המכשיר..
ואני חייב לצייין שהסרטון מאוד הצחיק אותי

roy_med
28/12/11, 01:19
באיזה סורס מוצאים את זה ?
תודה

stav96
30/12/11, 13:20
בסידיה כתוב שעדיין אין את זה לios 5 אבל הם עובדים על זה... נראה מעולה!
ודרך אגב שמתם לב שבסרטון כשהוא מתקשר יש 972+? ז"א של ישראל? חחח =)