מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הציפוי שיהפוך את האייפון שלכם לחסין מים

natish
13/12/11, 21:31
מוצר בשם Never Wet של חברת Ross Nanotechnology יכול לשמור על האייפון שלכם יבש לתמיד.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=19176&stc=1&d=1323804692

בתוך כל אייפון יש עשרות אינדיקטורים של לחות שהופכים לורודים בשניה שהאייפון נחשף לרמה גבוהה של לחות. אפל משתמשת באותם אינדיקטורים, כדי להבחין האם לתת ללקוח את האחריות על המכשיר או לא במקרה שלקוח מגיע לתיקון המכשיר, זאת כאשר החברה מציינת שהאחריות לא חלה במידה והמכשיר נרטב במידה רבה. לא אחת ראינו מקרים של מכשירי אייפון שצנחו להם לתוך אסלות, בריכות ושאר מיכלים רטובים כאלה או אחרים וכעת נראה שיש פיתרון שיכול להפוך את האייפון שלכם לחסין מים.

הפיתרון עדיין לא זמין למכירה אבל הוא נראה מבטיח מאוד. מדובר בתרסיס superhydrophobic בשם Never Wet, שפותח על ידי חברת Ross Nanotechnology, שעושה את העבודה שצורה כל כך טובה בשמירה על המכשיר נגד לחות ונוזלים, עד כי החברה מציינת שהמכשיר אחרי שצופה לעולם לא יהרס מלחות או נוזלים. לא רק ש- Never Wet שומרת על המכשיר מנזקי מים, לחות, קורוזיה ואפילו נזקי קרח, הציפוי גם שומר על המכשיר מפני בקטריות.

לדברי Ross Nanotechnology המוצר נמצא במרחק של כשנה מלהיות זמין לציבור הצרכנים ונראה שככל שהמוצר הזה יגיע מהר יותר כך ייטב. בסרטון שפרסמה החברה ניתן לראות כיצד מכשיר אייפון 3G שרוסס עם Never Wet, מתפקד באופן מלא במשך 30 דקות מלאות בתוך קערת מים. הסרטון לא נראה מזויף ועד כה הוא שיכנע לא מעט אתרים שפירסמו את המוצר, ביניהם המגזין wired.

CKOXJ5R2-P4

עוד מידע ניתן למצוא באתר החברה של Never Wet (לינק (http://www.neverwet.com/index.php)) ואין ספק שמדובר במוצר שיכול לחסוך הרבה כאב ראש, לב וכסף.

eliran2313
13/12/11, 23:24
זה יפתור לי כלכך הרבה בעיות
מדע זה כיף

Shai Mizrachi
14/12/11, 01:50
חחחח...

טוב נו... זה מסוג הדברים שגורמים לי לצחוק..

זה כן מגניב, מטורף ואפילו איך לא - מפתיע!

אבל ללא כל ספק הייתי מוסיף בצורה אירונית משהו את המשפט הבא:
"אל תנסו בבית"

אל תחשבו שהאייפון שלכם יכול להפוך בכל צורה שהיא לחסין ממים... :-)

אבל אין ספק שהמוצר הזה פשוט אדיר!!!

mmoti6
14/12/11, 11:14
לי יש כבר את ה lifeproof
הכי טוב והכי בטוח

MASTER HACKER
14/12/11, 15:39
לי יש כבר את ה lifeproof
הכי טוב והכי בטוח

מה זה המוצר הזה אחי?

שמעוווו זה דבררר אדיר!!!!!
ראיתם איך השוקלד החליק מזה??...זה דבר גאון!!!

ipodiphoneipadmac
14/12/11, 17:10
ישן!

AssafMoraz
14/12/11, 18:22
אין לי מושג איך הם הצליחו לעשות את זה וכבר ראיתי את זה בעבר אך זה נראה מדהים! למען האמת זה יותר מדי מפחיד מלנסות את זה בבית אבל הפטנט שלהם פשוט מדהים ועל כך אני מסיר בפניהם את הכובע. בכל אופן, אני חושב שעל מכשיר כל כך יקר כמו האייפון כדאי להלביש כיסוי על מנת למזער נזקים במקרה של נפילה, מכה ובעיות נוספות שעלולת לצוץ עם אייפון "שאינו לבוש".

בנוגע ל- LifeProof אז חברה שלי רכשה אותו וקיבלה אותו לפני מספר ימים והיא אשכרה בדקה והכניסה אותו מתחת לברז תוך כדי שהיא מצלמת את עצמה ועוד שלחה לי את זה על הבוקר, כמעט קיבלתי התקף לב ואני מודה שלי לא היה אומץ לעשות את זה :(

natish
14/12/11, 18:37
אין לי מושג איך הם הצליחו לעשות את זה וכבר ראיתי את זה בעבר אך זה נראה מדהים! למען האמת זה יותר מדי מפחיד מלנסות את זה בבית אבל הפטנט שלהם פשוט מדהים ועל כך אני מסיר בפניהם את הכובע. בכל אופן, אני חושב שעל מכשיר כל כך יקר כמו האייפון כדאי להלביש כיסוי על מנת למזער נזקים במקרה של נפילה, מכה ובעיות נוספות שעלולת לצוץ עם אייפון "שאינו לבוש".

ההערה הכללית שלך נכונה אבל היא לא קשורה.
לא מדובר במוצר שנותן למכשיר הגנה מפני מכות/נפילות. אלא רק מפני מים ולחות. יכול להיות לך מגן שהוא כמו טנק (אוטרבוקס למשל) ועדיין הוא לא יעזור לך בגרוש אם המכשיר נופל לאסלה.

AssafMoraz
14/12/11, 19:55
נו ברור, בגלל זה אמרתי "שעל מכשיר כל כך יקר אני חושב שכדאי להלביש....." כי אם אסתפק רק במוצר הזה, האייפון באמת אולי יהיה חסין מים אך לא חסין מפני מכות. ה- LifeProof שאותו ציינתי מספק הגנה היקפית גם נגד מים וגם נגד מכות אך בהחלט מדובר על מוצר אחר :)

המוצר אותו אתה הצגת, מתאים למי שלא אוהב ללכת עם כיסויים אבל רוצה להיות מוגן מפני נוזלים.

natish
14/12/11, 20:05
נו ברור, בגלל זה אמרתי "שעל מכשיר כל כך יקר אני חושב שכדאי להלביש....." כי אם אסתפק רק במוצר הזה, האייפון באמת אולי יהיה חסין מים אך לא חסין מפני מכות. ה- LifeProof שאותו ציינתי מספק הגנה היקפית גם נגד מים וגם נגד מכות אך בהחלט מדובר על מוצר אחר :)

המוצר אותו אתה הצגת, מתאים למי שלא אוהב ללכת עם כיסויים אבל רוצה להיות מוגן מפני נוזלים.

מסכים ב- 100% :)

mmoti6
15/12/11, 01:50
לדעתי אין על הlifeproof כי זה גם נגד מכות וגם נגד מים ונגד חול

ודרך אגב אם רוצים להוציא את החומר שמדברים עליו בכתבה זה אפשרי הרי מים לא ישטפו אותו (-:

almogsh
15/12/11, 15:44
נראה טוב

Deantweety
15/12/11, 17:37
איזה אדיר!!! יש גם לאייפד?
אהבתי את הרעיון יש למישהו מושג מאיפה להשיג במחיר הכי זול שניתן?

perryraven
18/12/11, 10:59
לא להאמין לשטויות זה חרטה
זה לא מים יש נוזל שמשמש לכיבוי אש דמוי מים זה בכלל גז שמתאדה לאט
אני מכיר את זה אישית
תסתכלו טוב זה לא נראה כמו מים

benji
18/12/11, 14:22
לי יש כבר את ה lifeproof
הכי טוב והכי בטוח

גם לי ולחבר שלי יש את הלייפ פרופ סוף הדרך אין יותר הגנה מי זה אפילו הייתי איתו בים אבל מה שיותר מדהים זה שחבר שלי חזר מהעבודה בלילה גשום ונפל לו האייפון ברחוב וכשהוא סם לב שהאייפון לא איתו הוא חזר לרחוב ולהפתעתו הוא מצא את האייפון בצד שני של הכביש והיה כמה שריטות חדשות וכנירא שהוא נידרס ואחריי כול זה טיפה של מים לא ניכנסה ואין שום נזק מעבר לשריטות והכיסוי עדיין טוב ובשימוש.... אגב כל זה היה לפני חודש

AssafMoraz
18/12/11, 14:27
כשמדובר ב- LifeProof, אני באמת יכול להאמין לסיפור כזה...

wirelessctrl
23/12/11, 00:58
מעולה, עוד כמה זמן יהיו בוודאי עוד מוצרים דומים

http://www.iphones.co.il/forum/thread211091.html

Maor.S
23/12/11, 12:08
לי יש כבר את ה lifeproof
הכי טוב והכי בטוח

תגיד הוא באמת גדול כמו שהוא נראה?
שווה את ה300 ש"ח?

AssafMoraz
23/12/11, 13:07
מאיפה אתה יכול לארגן אותו ב- 300 ש"ח? באתר החברה הוא עולה 79$ וזה עוד לפני משלוח שלא נדבר על Ebay או על חנויות פרטיות בארץ. הוא לא שמן אבל הוא עושה את האייפון ארוך יותר והוא בהחלט עומד במבחן המים, אני מעלה בקרוב סרטון שיציג זאת.

mmoti6
23/12/11, 23:44
זה יוצא יותר מ300 שקל
והוא מגדיל אותו בסנטימטר או שתיים
אבל אם תשווה אותו לאחרים בקטגוריה
הוא דק מאוד!!
אני ממש ממליץ לדעתי הוא שווה כל שקל
החיסרון היחיד שהוא מחליש קצת את הרמקול (אחרי הכל הוא אטום...)
אבל הוא מוסיף באס (ככה אומרים...)

Maor.S
24/12/11, 19:32
כן פה בארץ הוא עולה 450 שקל..
יקר מידיי אבל זה באמת הפתרון הטוב..

AssafMoraz
24/12/11, 20:52
גם בחו"ל הוא עולה בערך אותו המחיר. באתר הבית של החברה הוא עולה 79 דולר לפני משלוח והמשלוח עוד כמה עשרות דולרים כך שעדיף כבר להזמין אותו בארץ.