מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ביקורת: אוזניות sonyErriccson wm600 BT

ok103
13/12/11, 17:45
שלום לכולם,

אני בדרך כלל לא רושם ביקורות או המלצות אבל במקרה הזה אני הייתי חייב

אחרי סקר שוק של למעלה מחודש וכתיבה לשירות לקוחות של sony erricsion ובפורומים אחרים,
רכשתי דרך ebay את האוזניות האלחוטיות מסוג sonyErriccson wm600 BT בעלות של 50$ כולל משלוח. צבע האוזניות לבן ( ניתן להשיג בצבע שחור במחירים נמוכים יותר )
לי יש מכשיר Iphone 4 SimFree Ios 5.0 with JB, ובנוסף IPAD 1
מכשיר פשוט נפלא , קל מאוד לתפעול נוח מאוד ופשוט נותן מענה לכל הצרכים שלי
הערה: האוזניות אצלי כשבוע וחצי.

להלן רשימת יתרונות וחסרונות:

יתרונות

1. תומך בהעברת מוזיקה בסטריאו - (AVRCP) - מעביר את שמות השירים לצג (שירים באנגלית בלבד)
2.זיהוי (pairing) , פשוט להפעיל את האוזניות ואת ה BT בטלפון והמכשיר יזהה לבד.
3. למכשיר שלושה פרופילים : 1. טלפון 2.חיבור למחשב/אייפד 3. רדיו מובנה
4. ניתן בקלות לעבור בין פרופילים
5.שולט באופן מלא במוזיקה באייפון , שולט באפון מלא באפשרויות השיחה וה VoiceControl.
6.מגיע למרחק רב עד 10 מטר מהמכשיר וסוללה מחיזקה זמן רב - לא הטענתי אותה במשך שבוע שלם .( ואני מנצל את המכשיר לשיחות עבודה ומשחקים)

חסרונות

1 היכולת של המכשיר להתחבר למחשב היא טובה אך היו לי לא מעט בעיות כיוון שלפעמים אבד הקשר בין האוזניות למחשב - לא ברור למה - עדין לא הצלחתי להתגבר על הבעיה עד הסוף
2.איכות האוזניות היא לא הטובה מבין האוזניות הקיימות בשוק אך לבטח טובה יותר מהאוזניות של אפל. אך כיוון שהאוזניות הם עם חיבור 3.5 ניתן להחליף לכל סוג אוזניות אחר ועדיין יכולות השליטה במכשיר יעבדו מעולה.

לסיכום:

לדעתי היתרונות עולות על החסרונות ,
המכשיר מעולה טוב למי שרוצה לשחק במחשב עם אוזניות BT, מתאים לאנשי עסקים ( סוללה מחזיקה זמן רב).

נ.ב
אני מניח עם הזמן אולי יהיו יתרונות או חסרונות נוספים .
אשמח לשמוע תגובות/דעות מאנשים שמשתמשים באוזניות .
במידה ותרצו עוד פרטים אשמח לעזור
אני לא יודע איך להעלות תמונות או סרטונים אך אפשר לראות המון בYOUTUBE או ביקורות באינטרנט
בברכה,
ok103