מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה חשובה| תוכנית איסוף איפוד נאנו דור 1

eden
13/12/11, 10:38
בימים אלו במתבצעת תוכנית איסוף אייפודי נאנו מדור ראשון והחלפתם בחדש.

אפל ידועה כחברה עם "גב", ושולקחת אחריות על הטעויות שלה. בעבר ראינו החלפת ציפויים של מקבוקים לבנים שהצהיבו, החלפת מסכים למקבוקי אלומניום ואף חלוקת הבאמפרים בחינם לפני שנה עבור האייפון 4.

בימים אלו ישנה תוכנית איסוף והחלפות נוספת, כדאי לבדוק האם היא תקפה עבורך.
מדובר באייפוד נאנו מדור 1, שבמקרים נדירים (אך גדלים ככל שהאיפוד ישן יותר) הסוללה שלו עלולה להיות מסוכנת למשתמש.
אם איפודך ימצא מתאים לתוכנית, תצטרך למסורו לסניף איידיגיטל, ולקבל חדש תוך חודש וחצי. לאיפודים החדשים תינתן אחריות יצרן של 3 חודשים. בשלב זה- הפסק להשתמש באייפוד שלך.

האם אני מתאים לתוכנית ההחלפה?

- התוכנית מתאימה רק למחזיקי אייפוד נאנו מדור 1

איך לזהות אותו? החלק הקדמי של אייפוד נאנו דור 1 הוא שחור או לבן, וחלקו האחורי מטאלי (כסוף). האיפוד דור שני כסוף כולו, ואילו הדור השלישי כבר רוחבי ולא אורכי. ראו תמונה של דור 1:

https://ssl.apple.com/support/ipodnano/images/ipod_nano_1st_gen.jpg

- התוכנית מתאימה רק לאיפודים שנרכשו בין ספטמבר 2005 עד דצמבר 2006

אם אתה מחזיק אייפוד נאנו דור 1 אבל אתה לא יודע מתי קנית אותו, היכנס ללינק הבא (https://supportform.apple.com/201110/), הכנס את המספר הסידורי של האייפוד, בחר מדינה (אני סבורה שזה לא משנה מה תבחרו) ולחץ המשך.
אם הועברתם למסך שמבקש מכם להכניס את חשבון האפל שלכם (apple id) אתם מתאימים לתוכנית, המשיכו לקרוא. אחרת, אתם לא מתאימים.

הועברתי לדף שמבקש ממני להכניס Apple ID- מה לעשות?

פשוט וקל. ראשית, הפסק להשתמש באייפוד שלך.
שנית, עליך למסור את האייפוד לאחד מסניפי איידיגיטל, בתיאום פגישה מראש כאן (http://meetus.idigital.co.il/new/), או לחילופין לשלוח את האייפוד בדואר רשום למעבדה הראשית בפ"ת בכתובת:
מעבדה הראשית ברחוב המפעלים 9, קריית אריה,בפ"ת. תוך כדי ציון פרטים ליצירת קשר.

לתוכנית ההחלפה באתר idigital (http://www.idigital.co.il/nano/index.php)
לתוכנית ההחלפה באתר Apple (http://www.apple.com/support/ipodnano_replacement/?cid=CDM-US-DM-P0010121-CON&cp=em--&sr=em)

אם יש לכם שאלות בנוגע לתוכנית ההחלפה אתם מוזמנים לשאול בנושא זה.

E-dan
13/12/11, 11:32
מצחיק שנזכרתם עכשיו :P זה כבר רץ חודש :P אבל לא נורא.
לא לשכוח שצריך באמת לקבוע תור באתר לפני שמגיעים, שלא סתם תחכו בחנות שעות :P

tomer1997
13/12/11, 13:56
היי עדן אני נכנסתי ללינק ששמת בכתבה על החלפת האייפוטד דור ראשון. שמתי את הפרטים ואז בטעות המשך ואז זה אמר לי שזה ישלח לי לבית שלי. אבל אני שמתי מדינה אמריקה. והכתובת שבחשבון היא של הבית הקודם שלי בפלורידה. ולא שיניתי. האם מתי שאני אלך לאיידיגיטל אז עדיין יהיה ניתן להחליף?? והם ניתן להחליף שני אייפודים??

noamoni
13/12/11, 13:56
רכשתי את האייפוד נאנו שלי בארץ לפני כחמש שנים דרך אתר זאפ. כמובן שאין לי את החשבונית המקורית. האם זה תופס? כמו כן, אני סטודנט בבודפשט, הונגריה כרגע ואגיע לארץ רק באמצע ינואר. האם יש אפשרות להחליף את האייפוד שנרכש בארץ גם כאן?

tomer1749
13/12/11, 14:10
ושוב-יש לנו במה להתגאות כאוהבי אפל

eden
13/12/11, 14:18
היי עדן אני נכנסתי ללינק ששמת בכתבה על החלפת האייפוטד דור ראשון. שמתי את הפרטים ואז בטעות המשך ואז זה אמר לי שזה ישלח לי לבית שלי. אבל אני שמתי מדינה אמריקה. והכתובת שבחשבון היא של הבית הקודם שלי בפלורידה. ולא שיניתי. האם מתי שאני אלך לאיידיגיטל אז עדיין יהיה ניתן להחליף?? והם ניתן להחליף שני אייפודים??

לפי מה שכתוב באתר אפל, תקבל את החדש רק לאחר ששלחת את הישן אליהם. כלומר- המשלוח לא ייצא לעולם. בכל זאת, יתכן שאיידיגיטל יראו את המקרה כ"טופל", אבל קשה לי להאמין. שווה לך לשלוח אותו בכל זאת, ובמקרה שתהיה בעיה תסביר.

רכשתי את האייפוד נאנו שלי בארץ לפני כחמש שנים דרך אתר זאפ. כמובן שאין לי את החשבונית המקורית. האם זה תופס? כמו כן, אני סטודנט בבודפשט, הונגריה כרגע ואגיע לארץ רק באמצע ינואר. האם יש אפשרות להחליף את האייפוד שנרכש בארץ גם כאן?

אין צורך בקבלה. התוכנית היא עולמית אז אין סיבה שלא תוכל להחליך אותו בהונגריה. מעבר לכך, ההונגרית שלי חלשה (:cool:) אז נסה לדלות פרטים מדף התוכנית בהונגרית:

http://www.apple.com/hu/support/ipodnano_replacement/?cid=CDM-US-DM-P0010121-CON&cp=em--&sr=em

Berko
13/12/11, 14:38
אני כבר שלחתי . מחכה לחדש. מה שכן זה גם טוב כי מעבר לסוללה האייפוד שלי היה מכוסח והרוס אז חדש זה יופי

tomer1997
13/12/11, 14:42
לפי מה שכתוב באתר אפל, תקבל את החדש רק לאחר ששלחת את הישן אליהם. כלומר- המשלוח לא ייצא לעולם. בכל זאת, יתכן שאיידיגיטל יראו את המקרה כ"טופל", אבל קשה לי להאמין. שווה לך לשלוח אותו בכל זאת, ובמקרה שתהיה בעיה תסביר.

אין צורך בקבלה. התוכנית היא עולמית אז אין סיבה שלא תוכל להחליך אותו בהונגריה. מעבר לכך, ההונגרית שלי חלשה (:cool:) אז נסה לדלות פרטים מדף התוכנית בהונגרית:

http://www.apple.com/hu/support/ipodnano_replacement/?cid=CDM-US-DM-P0010121-CON&cp=em--&sr=em

את האייפודים שלי קניתי באמריקה וכבר אין לי קבלה ואין לי כלום יש לי רק את האייפוד...זה יעשה בעיות?? נ.ב. איזה נפח של אייפוד מקבלים?? והאום במקום לשלוח להם אותו ניתן פשוט ללכת לשם ושהם ישלחו לך את האייפודים אחרי חודש???

eden
13/12/11, 14:57
את האייפודים שלי קניתי באמריקה וכבר אין לי קבלה ואין לי כלום יש לי רק את האייפוד...זה יעשה בעיות?? נ.ב. איזה נפח של אייפוד מקבלים?? והאום במקום לשלוח להם אותו ניתן פשוט ללכת לשם ושהם ישלחו לך את האייפודים אחרי חודש???

אתה לא צריך קבלה, וזה בסדר שקנית בארה"ב.
אתה יכול ללכת אליהם אבל תקבע פגישה (תקרא את הכתבה) במקום לשלוח

אתה מקבל את אותו איפוד שהיה לך, למעט המקרה בו היה לך כיתוב אישי, והוא לא יהיה.

MeTaLhAmMeR
14/12/11, 22:38
אני לא מבין מה אני אמור לעשות.

הזנתי את המספר הסידורי של האייפוד שלי באתר אפל ועברתי לדף בו אני אמור להזין את ה-Apple ID שלי. אם הבנתי נכון לא צריך להזין את ה-Apple ID שלי אלא פשוט לשלוח את האייפוד לפתח תקווה בדואר או לחליפין פשוט לקבוע תור לאחד מסניפי איידיגיטל?

noamoni
14/12/11, 23:13
לאחר שהפקדתי אתמול את המכשיר שלי בחנות istyle בבודפשט קיבלתי היום את האימייל הבא מהם:
I would like to inform you about the following things related to your product in our service:

We are not able to repair the appliance under warranty procedure, because there are signs of accidental damage, and the Apple denied the change.

בסהכ מדובר על דנט קטן שיש לי בצד האחורי של המכשיר שלא מפריע לתפקוד שלו. מה הם מצפים ממכשיר שעובד אצלי באופן פעיל כבר יותר מ5 שנים... אני אנסה להחליף את זה כשאגיע לארץ.

eden
15/12/11, 10:11
לאחר שהפקדתי אתמול את המכשיר שלי בחנות istyle בבודפשט קיבלתי היום את האימייל הבא מהם:
I would like to inform you about the following things related to your product in our service:

We are not able to repair the appliance under warranty procedure, because there are signs of accidental damage, and the Apple denied the change.

בסהכ מדובר על דנט קטן שיש לי בצד האחורי של המכשיר שלא מפריע לתפקוד שלו. מה הם מצפים ממכשיר שעובד אצלי באופן פעיל כבר יותר מ5 שנים... אני אנסה להחליף את זה כשאגיע לארץ.

אני לא חושבת שתוכל לנסות שוב... ניסיתי להכניס את המספר סריאלי של האיפוד שלי באתר של אפל הוא מזהה את האייפוד כ"כבר משוייך לתוכנית". אז כנראה שתיתקע בשלב הזה.
אם כי מה יש לך להפסיד חוץ מזמן וקצת כסך על משלוח...

ztmmn
24/12/11, 18:11
היי רציתי לדעת אם מישהו שלח את האייפוד שלו דרך iDigital וקיבל בחזרה.
מעניין אותי כבר לדעת אם מקבלים מכשיר מחודש או אייפוד דור 6.

הבנתי ממספר כתבות באתרים שונים כי בגלל ההיענות הגדולה, לאפל נגמרו חלקי החילוף שנשארו להם כרזרבה ועכשיו הם התחילו לשלוח אייפודים חדשים מהדור הנוכחי.
אם מישהו כבר קיבל בבקשה שיספר, מעניין אותי מאוד.

yaneevl
19/02/12, 19:55
מישהו כבר קיבל את שלו בחזרה?
בתחילת דצמבר הפקדתי שלושה אצל idigidal ברמת אביב..
בינתיים רק אחד חזר ולא אספתי כי אני מחכה לשאר.. הבטיחו לי שישה שבועות.. בינתיים כבר 9!

הם מאשימים את אפל בעיכוב מה שנראה לי ******...

ztmmn
20/02/12, 02:25
היי רציתי ליידע את כל המודאגים והסקרנים על החוויה שלי בתכנית החלפת אייפוד 1 של אפל.
אז ככה...
אני הבאתי לסניף רמת אביב של idigital את האייפוד בסוף דצמבר. לאחר שהם אישרו כי הוא אכן משתתף בתכנית, הודיעו לי כי תוך 6 שבועות אני עתיד לקבל אייפוד כלשהו(או מתוקן או אייפוד אחר לא ידוע).
כמובן הגיע הדד ליין ולא הגיע שום אייפוד או טלפון. מה שכן שבוע לאחר מכן צלצלו מidigital ואמרו כי האייפוד שלי מוכן.
כשבאתי לסניף נודע לי כי כל מי ששלח או מתכוון לשלוח דרך איידיגטל, מקבל אייפוד דור 6 כסוף 8GB. הנימוק היה שלאפל נגמרו כל החלקי חילוף לאייפוד דור 1 ושהם החליטו להביא במקום הישן, אייפוד מהדור הנוכחי.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני שמחתי. היה לי אייפוד דור 1 1GB וקיבלתי בתמורה אייפוד דור 6 8GB.
לכל מי שמעוניין לשלוח את האייפוד שלו, ממליץ בחום.