מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפון 4S בדרך למדינות נוספות!

Bar
03/12/11, 21:37
דיווחים ושמועות על השקת האייפון החדש במדינות נוספות החל מה-16 לדצמבר.

בעת השקת האייפון החדש, אפל דיווחה שהחודש בו אפל תשיק את האייפון בתפוצה עולמית הוא חודש דצמבר. בחודש שעבר התחיל הטיפטוף העולמי, כאשר סכום המדינות שקיבלו את האייפון באופן רשמי עמד על 44, כאשר אפל טענה שהיא מתכננת להביא את האייפון החדש ליותר מ-70 מדינות עד סוף שנת 2011. האתר MacRumors (http://www.macrumors.com/2011/12/02/december-16th-iphone-4s-launches-to-include-russia-and-brazil/) מדווח כי אפל מתכננת לשחרר את האייפון 4S החודש - כפי שהבטיחה, ב16 לחודש. התאריך הזה אינו רשמי ואינו מגיע מכיוונה של אפל אלא מכיוונם של מספר מדינות המכריזות על המכשיר החדש החל מהתאריך המצוין.

http://cdn.macrumors.com/article-new/2011/12/iphone_4s_philippines_dec16.jpg

יש לציין כי בסיבוב ההשקות הקרוב, יכללו שתי המדינות המאוכלסות ביותר בעולם: ברזיל ורוסיה. בנוסף ניתן לראות גם את טייוואן, הפיליפינים, דרום אפריקה ומלזיה כחלק מרשימת המדינות הנוספות שיקבלו את האייפון החדש ב16 לדצמבר.

בנוגע אלינו בישראל? אין לדעת. אין שום תאריך רשמי ואין שום רמז, לא מצד חברות הסלולר ולא מצד הרחשים באינטרנט. לנו נותר רק לקוות ולאחל שנראה אותו באופן רשמי בעוד שבועיים, ושהמחירים יתחילו לרדת. לכל אלו שמתכננים לקנות בין אם בארץ ובין אם בעולם, דעו כי שווה להשקיע סכום כסף נוסף על מנת להבטיח מכשיר sim free.

gil097
03/12/11, 22:18
בשנה שעברה גם היינו בהשקה השלישית נקווה שגם עכשיו. לי יש הרגשה טובה :)

Bar
03/12/11, 22:41
בשנה שעברה גם היינו בהשקה השלישית נקווה שגם עכשיו. לי יש הרגשה טובה :)

אני דווקא לא יודע איך לגשת לעניין.
מצד אחד השקט התעשייתי פה מבשר על משהו שמתבשל..מצד שני זה מורה על ההפך הגמור...

amramohad
04/12/11, 06:32
מידע מבפנים: אנחנו אכן נהיה בהשקה הזו... אבל אל תצפו למחיר זול, או להחזרים מלאים... נגמרו החגיגות (לפחות לעת עתה...)

nomaking
04/12/11, 15:41
אני לא יודע מה קורה ברשתות אחרות אבל כבר מוכרים מלפני שבועיים-3שבועות אייפון 4S בסניפי bestmobile במחיר 5580 ש''ח או 155 ש''ח ל36 חודשים

Bar
04/12/11, 16:07
אני לא יודע מה קורה ברשתות אחרות אבל כבר מוכרים מלפני שבועיים-3שבועות אייפון 4S בסניפי bestmobile במחיר 5580 ש''ח או 155 ש''ח ל36 חודשים

ידידי הכוונה היא לחברות הסלולר..כך זה נחשב רשמי.