מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה|LTE iPad 3 ו-LTE iPhone 5 יצאו בשנה הקרובה

Aarón
01/12/11, 09:53
ביפן מסתובבת שמועה שבקיץ 2012 תצא גירסת אייפד 3, ובסתיו יצא אייפון 5, שניהם יהיו בעלי LTE (דור רביעי).

http://up353.siz.co.il/up1/mgnxdvwudhon.jpg

לפי פירסום בבלוג היפני-Macotakara, נאמר כי אפל "נותנת גז" לכיוון 2012 בתקווה להוציא את שני המכשירים. לפי הדברים חברת הסלולר הגדולה ביפן-NTT DoCoMo, אמורה לקבל את המכשירים הנ"ל בתאריכים האלו, זאת על פי הסכם.
השמועה נראית מציאותית מה, לנוכח השקת האייפון 4S בתאריך October 14, כידוע לפני כשנה בדיוק.

נשיא חברת הסלולר Tsujimura וסגנו-Takashi Yamada, נפגשו לכאורה עם מנכ"ל אפל- טים קוק באמצע נובמבר כדי לדון בעסקה, לפי הדיווח בין הצדדים יש "הסכמה עקרונית", למכירת המכשירים החדשים מהדור הבא (LTE). המנהלים הכתיבו את מועד האספקה, וגם קיבלו התחייבות הסדר עם אפל.

למרות השמועות העיקשות לפיהן בידי אפל מכשירי ה-4G LTE, וכי היא לא הוציאה אותן לשוק מכיוון שהשבבים של מכשירי ה-4G LTE, אינם מותאמים באופן מלא לעבודה עם צריכת חשמל נמוכה בהתקנים הניידים. NTT DoCoMo טוענת שאפל חתמה על הסכם מחייב, וכי היא אמורה לעמוד בו.

The first generation of LTE chipsets force a lot of design compromises with the handset, and some of those we are just not willing to make.כמו כן הוול סטריט ג'ורנל דיווח, כי באמצע נובמבר המשא ומתן עם הספקים מאסיה נעצר, מכיוון שלאפל היתה דרישה מהמוכרים של ה-iPhone להתחייב לנפח גדול מדי. בנוסף, רצונותיה של-NTT DoCoMo לשלוט במה שקורה בתוכנת המכשירים של המשתמשים, כמובן שאפל לא הסכימה לזיכיון שכזה והתנגדה נמרצות.

http://up353.siz.co.il/up2/dgrymnum0j0m.jpg

כן, זה די קשה להאמין, אבל אנחנו יכולים להבין ולקוות שאולי iPad LTE יושק בקיץ הבא, וה-iPhone ה-LTE בסתיו הבא. כנראה שההשקה ביפן של-NTT DoCoMo, תהיה במקום אחר.
ראוי לציין שלאפל אין הסכם הפצה מוקדמת עם-NTT DoCoMo, ובקופרטינו שבקליפורניה החברה בחרה לעבוד עם-Softbank שביפן, זאת לפני סיום הסכם הבלעדיות עם חברת-au/KDDI.

מוקדם יותר השבוע דווח עם עדויות של שחרור בטא iOS 5.1, המצביעות על שתי iDevice IDs המובילות לעדכון רציני בגירסה זו, מה שאומר שינוי וריאציה משמעותי במכשיר.
האם יש למה לצפות, זאת נראה בהמשך.

Deantweety
01/12/11, 13:28
LTE זה סתם חרא

diymantion
01/12/11, 16:40
עוד חצי שנה..או 10 חודשים זה המון זמןןןןן.

ipxp
01/12/11, 22:55
ארה"ב כבר משתמשת בזה, אבל לא כמו ב2007, האייפון הוא לא מכשיר לארה"ב בלבד. אלה מכשירים עולמיים, ואפל צריכה לחקות שיהיה lte ברוב העולם. במיוחד באירופה שחסרה כרגע באופן בולט.

חוץ מזה, אנטנות lte עדיין לוקחות לסמארטפונים אחרים הרבה בטרייה. הם עוד לא הגיעו לרמה שאפל הייתה רוצה.

phpnukers
02/12/11, 00:27
זקן סיני פעם אמר לי ?אל תאמין ליפנים?.

iidoido
02/12/11, 13:09
מאוד מקווה שהמכשירים הבאים (אייפד והאייפון) יהיו שיפור של המסך - הן מבחינת רזולוציה והן מבחינת גודל ובכלל עיצוב חדש לגמרי. זה בהחלט יגרום לי לקנות גם את האייפד החדש (מה שאין לי בכלל) וגם את האייפון החדש (כשאני עם אייפון 4 ולא מתכוון לשדרג ובצדק לאייפון 4S)

Aarón
02/12/11, 17:02
ארה"ב כבר משתמשת בזה, אבל לא כמו ב2007, האייפון הוא לא מכשיר לארה"ב בלבד. אלה מכשירים עולמיים, ואפל צריכה לחקות שיהיה lte ברוב העולם. במיוחד באירופה שחסרה כרגע באופן בולט.

חוץ מזה, אנטנות lte עדיין לוקחות לסמארטפונים אחרים הרבה בטרייה. הם עוד לא הגיעו לרמה שאפל הייתה רוצה.
ראה פה:

למרות השמועות העיקשות לפיהן בידי אפל מכשירי ה-4G LTE, וכי היא לא הוציאה אותן לשוק מכיוון שהשבבים של מכשירי ה-4G LTE, אינם מותאמים באופן מלא לעבודה עם צריכת חשמל נמוכה בהתקנים הניידים.

מאוד מקווה שהמכשירים הבאים (אייפד והאייפון) יהיו שיפור של המסך - הן מבחינת רזולוציה והן מבחינת גודל ובכלל עיצוב חדש לגמרי. זה בהחלט יגרום לי לקנות גם את האייפד החדש (מה שאין לי בכלל) וגם את האייפון החדש (כשאני עם אייפון 4 ולא מתכוון לשדרג ובצדק לאייפון 4S)

אני חושב ששוה לחכות ולראות, הרי הפתעה בטוח תהיה, מה גם שאפל לדעתי חייבת מהלך כזה עכשיו.

natish
03/12/11, 18:06
לא נראה לי שזאת שמועה, אלא יותר כורח המציאות.
רוב המכשירים עוברים ל- LTE ואין סיבה שהאייפון יהיה שונה.