מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : beats studio by dr dre.

dvir20044
30/11/11, 19:09
קניתי לפני יומיים את הbeats studio, ובאוזניה הימנית הבאסים יותר חזקים.
בנוסף עם אני מנסה להשתיק דרך האייפון את האוזניה השמאלית זה מצליח ואם אני משתיק את הימנית זה ממשיך לעבוד יותר חלש.
רציתי לשאול אם למישהו יש את הדגם הזה והוא יכול לעזור לי ולומר לי אם יש בעיה באוזניות או שככה זה אמור להיות!?
תודה מראש.:)

ramkolch
30/11/11, 19:21
קניתי לפני יומיים את הbeats studio, ובאוזניה הימנית הבאסים יותר חזקים.
בנוסף עם אני מנסה להשתיק דרך האייפון את האוזניה השמאלית זה מצליח ואם אני משתיק את הימנית זה ממשיך לעבוד יותר חלש.
רציתי לשאול אם למישהו יש את הדגם הזה והוא יכול לעזור לי ולומר לי אם יש בעיה באוזניות או שככה זה אמור להיות!?
תודה מראש.:)
תתחדש
גם אני קניתי את הסטודיו במבצע של באג לפני יומיים , לא יצא לי עדיין לשבת ולהאזין כמו שצריך בצורה רצינית אבל האם הבעיה חוזרת רק באותה רצועה או שכל שיר שאתה שם יש את אותה הבעיה ?
נסה לשים את השיר של אדל הוא מתחיל עם באסים על ההתחלה ויכול לתת לך אינידקציה טובה .

תבדוק מה מצב הסוללות שלך , הדגם הזה לא עובד ללא סוללות בגלל המערכת להשתקת רעשי רקע ואם אתה משתמש בסוללות שסופקו עם האוזניות אז יש מצב שהן יושבות הרבה זמן וכבר לא במצב אידיאלי ואולי זה גם משפיע .

dvir20044
30/11/11, 20:57
תודה רבה, איזה מבצע היה על זה בבאג? זה לא היה על הסולו?
ניסיתי את השירים של אדל ושמתי סוללות חדשות והבעיה חוזרת על עצמה, יכול להיות שזה אמור להיות ככה?!
אשמח אם תוכל לבדוק אצלך ולומר לי- זה ממש מבאס אותי!
תודה

ramkolch
03/12/11, 14:15
תודה רבה, איזה מבצע היה על זה בבאג? זה לא היה על הסולו?
ניסיתי את השירים של אדל ושמתי סוללות חדשות והבעיה חוזרת על עצמה, יכול להיות שזה אמור להיות ככה?!
אשמח אם תוכל לבדוק אצלך ולומר לי- זה ממש מבאס אותי!
תודה
ביום האחרון של המבצע של בלק פריידי היה מבצע על כל הדגמים (גם בחנות לא כל כך הכירו בהתחלה אבל אחרי שהתעקשתי שראיתי פירסום בעיתון הם בדקו והופתעו) ,
אולי אתה מתכוון לזרעש שיש כשמפעילים את האוזניות ללא מוזיקה ואז אתה שומעה את המערכת לניטרול רעשים ?
לא יודע איך להוריד באסים באייפון רק לאוזניה אחת אבל מהשימוש המועט שלי עד עכשיו לא הרגשתי בעיה