מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פרסומת חדשה לאייפד - Love

natish
23/11/11, 14:28
אפל שיחררה פרסומת חדשה למכשיר האייפד 2 תחת הכותרת "love".

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=18893&stc=1&d=1322051305

בימים האחרונים אפל החלה לשדר פרסומת חדשה למכשיר האייפד 2. הפרסומת החדשה בליין הפרסומות יצאה תחת השם "love". עד כה ליין הפרסומות של אפל למכשירי האייפד מציג את השימושים השונים של המכשיר, המוכנס תחת מטריה של נושא מסוים כמו למשל: יצירתיות, למידה וכו'. הפרסומת החדשה אינה שונה והיא מציגה מספר של שימושים עם האייפד. אולם הפעם מדובר בשימושים של תחביבים, תחביבים שנעשים מאהבה בין אם מוזיקה, קריאה, פיסול, ציור, עריכת וידאו ועוד.

כשהאייפד הושק לראשונה, הביקורת העקרית לגביו הייתה שהוא מיועד לצריכת תוכן ולא ליצירת תוכן. אולם ככל שהזמן עובר נראה שקהילת המפתחים, בעידודה של אפל משנים את הכיוון. כמו שניתן לראות בפרסומת יש כבר לא מעט אפליקציות שהופכות את משתמשי האייפד ליצירתיים יותר בין אם אפליקציות של ציור, עריכת מדיה וכו'. נראה כי החזון של ג'ובס לשימוש במחשבים נודד גם לכיוון האייפד. ואם היה למשהו איזשהו ספק לגבי תפקיד האייפד כמכשיר ה- post pc, נראה שהספק יכול להתנדף.

כשעונת החגים בפתח, סביר שנראה עוד פרסומות וגם כאלה שמנגנות על הרגש.

Gs3a8NDPPl4

98ron
23/11/11, 15:05
תודה רבה על הפירסום !

ellabern
23/11/11, 15:23
מישהו יכול להגיד לי מה יש לעשות עם אייפד חוץ מלראות סרטים ולשחק משחקים? אשמח לפירוט ( ולא תשובה של הרבה דברים שונים). תודה!

ido_sch
23/11/11, 15:38
מישהו יכול להגיד לי מה יש לעשות עם אייפד חוץ מלראות סרטים ולשחק משחקים? אשמח לפירוט ( ולא תשובה של הרבה דברים שונים). תודה!

אתה יכול לראות לדוגמא את הפרסומת שפורסמה פה....

Bar
23/11/11, 15:54
נתי סתם שאלה שחשבתי עליה כרגע..
מי הקריין של כל הפרסומות האלו?
הוא גאון שיווקי לא פחות מאפל...יש חוש הראייה שפה אפל מעולה, והוא משחק לנו בחוש השמיעה...

natish
23/11/11, 16:19
נתי סתם שאלה שחשבתי עליה כרגע..
מי הקריין של כל הפרסומות האלו?
הוא גאון שיווקי לא פחות מאפל...יש חוש הראייה שפה אפל מעולה, והוא משחק לנו בחוש השמיעה...

אני לא יודע מי הקריין אבל אני בטוח שהוא נבחר בפינצטה, כך גם הטקסטים.
כך שמדובר בכלי ולא מעבר, הגאון השיווקי = אפל.

Bar
23/11/11, 16:25
אני לא יודע מי הקריין אבל אני בטוח שהוא נבחר בפינצטה, כך גם הטקסטים.
כך שמדובר בכלי ולא מעבר, הגאון השיווקי = אפל.

חח המשפט האחרון היה כמובן הלצה, אבל מעניין לדעת.
תמיד שומעים אותו בכל פרסומת וזה גם משחק תפקיד, הרוגע הזה.

natish
23/11/11, 17:25
תמיד שומעים אותו בכל פרסומת וזה גם משחק תפקיד, הרוגע הזה.

זאת המטרה.

hadar.ag
24/11/11, 00:12
אם באמת אתם תוהים אז מי שעושה את הקול (כמעט בטוחה שזה הוא, אני גם מכירה את הקול שלו אבל זה גם כתוב באינטרנט) זה השחקן Peter Coyote (http://www.imdb.com/name/nm0001075/) הוא גם עשה קולות לסרטים/סדרות של national geographic ועוד הרבה דברים ובלי קשר הוא גם שחקן מאוד מוכר.