מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : 5.0.2 מתעכבת בגלל בעיות טכניות

natish
23/11/11, 05:38
האתר redmond pie מדווח שגרסה 5.0.2 צפויה לתקן את בעיית הסוללה של iOS 5 מתעכבת בגלל בעיות זיכרון.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=18889&stc=1&d=1322023109

לאחרונה דווח כי אפל מתכוונת לשחרר במהלך השבוע הקרוב את גרסה 5.0.2 שצפויה להשלים את המלאכה שאפל החלה עם שיחרורה של 5.0.1 ולתקן באופן סופי את בעיית הסוללה של iOS 5. בעיה שמטרידה משתמשים רבים ובעיקר חלק גדול של משתמשי האייפון 4S. כעת מתברר שנצטרך לחכות קצת יותר מאחר ושיחרורה של 5.0.2 נתקל בעיכוב קל זאת בעקבות בעיות של דליפת זיכרון.

האתר redmond pie מצוטט את האתר הגרמני Macerkopf שדיווח על גרסה 5.0.2 מלכתחילה ומדווח כי למרות שהבעיה ברורה וקיימת, אם כי היא לא צברה את התנופה הציבורית והתקשורתית של בעיית האנטנגייט של האייפון 4 בתחילת ימיו, נראה שאנחנו עדיין נצטרך לחכות לפיתרון של אפל. בעבר פרסמנו מספר אפשרויות זמניות להאריך את חיי הסוללה כמו למשל לכבות מספר פיצ'רים בשירותי המיקום, כיבוי פיצ'ר ה- 3G ב- documents in iCloud ועוד.

יש לציין כי הדיווח הראשוני דיבר על כך שאפל עובדת במקביל על גרסה 5.0.2 לתיקון בעיית הסוללה, וכי הגרסה צפויה לצאת בקרוב, ביחד על עבודה על גרסה 5.1 שצפויה להביא פיצ'רים נוספים ואולי גם עברית לסירי.

SASY
23/11/11, 08:22
פשוט שערוריה!!!
אפל הפעם אותי איכזבו בגדול.
להוציא 5.0.1 ולהגיד שהבטריה חזרה לעצמה זה שערוריה!
415 עמודי תלונה באתר של אפל על הבטרייה!!
אני מדבר על משתמשי ה4s.
5 וחצי שעות שימוש!! זהו!! והחלפתי 5 אייפונים של 4s! ניסית את כל הטריקים !! כולל לזרוק אותו פעמיים באוויר !! השלב הבא הוא לכבות את האייפון ולא להדליק אותו יותר!!
אני בספק אם 5.0.2 תתקן את זה!
לפי דעתי זאת בעיה חומרה ב2 האנטנות החדשות. הזמן שימוש שלי רץ גם כאשר האייפון על מצב טיסה!
אם היו שמים רק את המעבד a5 באייפון 4 הייתי חוזר אליו עכשיו!! אם....
נתיש תודה על העדכון וסליחה שהתפרצתי ככה :)

natish
23/11/11, 09:09
לפי דעתי זאת בעיה חומרה ב2 האנטנות החדשות. הזמן שימוש שלי רץ גם כאשר האייפון על מצב טיסה!

אם הדבר קורה גם כשאתה נמצא במצב טיסה אז זה לא עניין של חומרה/אנטנות...

בדיקה שעשה איזה משתמש מגלה כי הבעיה היא בתוכנה ולא בחומרה.
הבדיקה לקחה 2 מכשירי אייפון 4S אחד עם בעיית סוללה והשני בלי בעיה של סוללה.
2 המכשירים עברו רסטור ונעשה גיבוי מוצלב (ז"א הגיבוי של המכשיר הבעייתי למכשיר התקין ולהפך) והבעיה עברה בין המכשיר התקין לבעייתי.

בכל אופן כן, זה קצת מעצבן.

Pilokobi
23/11/11, 10:08
קראתי באיזה מקום שבגרסה 5.0.2 תהיה siri לאייפד 2. מישהו יודע על זה משהו ?

W.Elad
23/11/11, 10:40
קראתי באיזה מקום שבגרסה 5.0.2 תהיה siri לאייפד 2. מישהו יודע על זה משהו ?

גרסאות שהן 0.0.0 ולא 0.0 לרוב לא מביאות שינוי מהותי כלשהו וסירי לאייפד יהיה שינוי מהותי מאוד.

הדבר לא נראה סביר כרגע.

buli_g23
23/11/11, 12:44
ומה עם הבלוטוס??? אין שום אזכור לגבי פתרון באופק?....ראיתי הרבה מתלוננים בפורום הרשמי של אפל...למה את זה לא חשוב להם לסדר?

tomersg
23/11/11, 14:28
והאיר פרינט לעזעזל! 👿

SASY
24/11/11, 11:24
אם הדבר קורה גם כשאתה נמצא במצב טיסה אז זה לא עניין של חומרה/אנטנות...

בדיקה שעשה איזה משתמש מגלה כי הבעיה היא בתוכנה ולא בחומרה.
הבדיקה לקחה 2 מכשירי אייפון 4S אחד עם בעיית סוללה והשני בלי בעיה של סוללה.
2 המכשירים עברו רסטור ונעשה גיבוי מוצלב (ז"א הגיבוי של המכשיר הבעייתי למכשיר התקין ולהפך) והבעיה עברה בין המכשיר התקין לבעייתי.

בכל אופן כן, זה קצת מעצבן.

לא ציינת מה קורה אצלך?
מרגיש שיפור/ירידה בעבודת הבטריה?

כמה זמן שימוש יש לך מהרגע שהאייפון הוטען לאחרונה במלואו ועד הישארות 1% בחיווי הבטריה.

natish
24/11/11, 16:17
לא ציינת מה קורה אצלך?
מרגיש שיפור/ירידה בעבודת הבטריה?

כמה זמן שימוש יש לך מהרגע שהאייפון הוטען לאחרונה במלואו ועד הישארות 1% בחיווי הבטריה.

אני מרגיש שהסוללה חלשה יותר מאשר באייפון 4 בו הייתי מעביר משהו כמו יום וחצי בלי הטענה.
עם ה- 4ד אני מגיע לסוף היום עם 10%+- ואני משתמש בו באופן תדיר במהלך היום: שיחות, SMS-ים, מוזיקה, תמונות, טוויטר, RSS, מיילים וכו'.

Aarón
24/11/11, 17:09
חברים, 4S או לא, אני עם 4 והסוללה נגמרת מהר.
(לא ב-5 שעות) כמו ש-SASY חברי מתאר אבל עדיין...
נראה לי שהדרך הטובה היא לחזור אחורה ל 4.3.3 הישנה והטובה.
ולהנות מהמכשיר כמו שצריך.

Amit.S
24/11/11, 17:42
בעיות טכניות או לא, אני משאר שאפל גם מעוניינת לשחרר את 502 לאחר שהריצה החדשה (הלא קשורה) תצא.
בשלב זה לא הייתי מציע לך לשנמך אהרון. הפריצה ממש מעבר לפינה לדעתי, נסה לחכות קצת.

natish
24/11/11, 17:51
עם 5.0.2 בפתח אני חושב שהפריצה תתעכב... במיוחד כש-5.0.2 צפויה לפתור את נושא הסוללה ורוב המשתמשים יעדיפו לסדר את זה על פני לפרוץ ת'מכשיר.

crunch
27/11/11, 00:29
ידוע למישהו מתי תיצא סוף סוף 5.0.2 ותתקן את באג הסוללה?

W.Elad
27/11/11, 00:46
ידוע למישהו מתי תיצא סוף סוף 5.0.2 ותתקן את באג הסוללה?

דברו על השבוע בכל מיני פורומים.

אפל צריכים לשחרר משהו בשביל להסתיר ולהסדיר את הבושה של 5.0.1

אבל תאריך / זמן מדוייק לא היה ולא יהיה. אפל לא משחררים תאריכים לכאלה דברים.
אפילו הפצות ידועות לא מקבלות שעה נקובה.

sharon42
29/11/11, 11:28
הבנתי ש Siri תהיה זמינה ל iPad2 ב- 5.2..

W.Elad
29/11/11, 11:33
הבנתי ש Siri תהיה זמינה ל iPad2 ב- 5.2..

5.2 יכולה להיות עוד חצי שנה מהיום...
מאיפה הנתון הזה?