מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לא אפל, גם לא סמסונג ולא גוגל - הפעם זאת Amazon!

Shai Mizrachi
18/11/11, 01:08
לפי האנליסט Mark Mahaney מבית סיטיגרופ חברת הענק Amazon עתידה להוציא מכשיר סמארטפון עד סוף השנה הבאה שיתחרה בסמארטפונים אחרים בזכות מחירו הנמוך.

חברת Amazon ממשיכה במגמה להציע מכשירים חכמים בעלות נמוכה.
לא לכל אחד יש 500$ לקניית אייפד 2, ולזה בדיוק התכוונה חברת אמאזון כשהשיקה את הטאבלט שלה Kindle Fire המוצע במחיר של 200$.
הפעם היא פונה לשוק רחב יותר - שוק הסמארטפונים.

http://img526.imageshack.us/img526/9231/amazonandroid.jpg
סמארטפון של Amazon עם מערכת הפעלה Android - שחקן חדש במשחק.

האנליסט Mark Mahaney פירסם כי החברה עתידה להשיק את מכשיר הסמארטפון הראשון שלה לקראת סוף השנה הבאה, ומחירו לחברות הסלולר יעמוד על כ - 170$.

על פי הדיווחים, המכשיר מיוצר בעזרתה של חברת Foxconn (אחת היצרניות המרכזיות של מכשיר האייפון) ויהיה מכשיר עם ביצועים ויכולות ממוצעות.

מערכת ההפעלה שרצה כיום ב Kindle Fire הינה אנדרואיד ואני מעריך כי גם בסמארטפון העתיד לצאת יהיה את המערכת ההפעלה Android.

בנוסף, כנראה שאמאזון תטמיע את שבב ה NFC (יכולת לקיים תשלומים והעברת מידע בצורה חכמה ע"י המכשיר).

אם אתם שואלים אותי, אז אני לא יודע אם סמארטפון הממותג כמכשיר זול יכול לרגש אותי בצורה כלשהי.

האם תקנו את הסמארטפון של Amazon במידה והעלות שלו תהיה נמוכה מאוד?

Amit.S
18/11/11, 06:20
אם הוא יעלה 200$, אין לי ספק שהוא יחליף את הנוקיה הישן שלי. אחלה מבזק שי!

Shai Mizrachi
18/11/11, 09:40
200 דולר בהחלט יכול להיות תחליף טוב לבעלי נוקיה.. עמית באמת יש לך נוקיה?

guy.m
18/11/11, 16:06
זה יכול להיות טוב גם לילדים שההורים לא יכולים להרשות לעצמם מכשירים כמו אייפון או השני...

Amit.S
18/11/11, 16:35
200 דולר בהחלט יכול להיות תחליף טוב לבעלי נוקיה.. עמית באמת יש לך נוקיה?

אני לא ממש מעוניין להשקיע באייפון חדש (לפחות אמא שלי לא מעוניינת) ואני שומר את הכסף לרכישת אייפד. לכן, אני מסתפק בנוקיה של 300 שקל, אבל יש לי גם את האייפוד טאצ' בתור קונסולה.

Shai Mizrachi
19/11/11, 12:57
זה יכול להיות טוב גם לילדים שההורים לא יכולים להרשות לעצמם מכשירים כמו אייפון או השני...

אני חושב שרוב ההורים יעדיפו לקנות לילידים שלהם מכשיר בחצי ממחיר האייפד שנותן מענה זהה לילד (משחקים, משחקים ומשחקים....)

נימרוד .
19/11/11, 13:08
שום סיכוי שאני יקנה את המוצר הזה בגלל המחיר שלו,מעדיף לחסוך עוד קצת ולקבל מכשיר עם יכולות יותר גבוהות

Amit.S
19/11/11, 14:20
שום סיכוי שאני יקנה את המוצר הזה בגלל המחיר שלו,מעדיף לחסוך עוד קצת ולקבל מכשיר עם יכולות יותר גבוהות

יש בזה משהו. סך הכל אני לא חושב שהמוצר יזכה לתצומת לב רבה בארצות הברית מכיוון שגם ככה אתה יכול לקבל בארצות הברית אייפון 4S ב-200$, עם חוזה, אבל בהנחה שאתה גר שם.