מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה | ipod touch 16 נפרץ ב1.1.4 בZiPhone

zfisher
09/03/08, 08:51
התאור של זיברי באתר http://he.ziphone.org/

עובד מצוין. יש לעשות restore ל1.1.4. באייטיונס, להוריד את התוכנה, להשאר מחוברים, לאייטיונס, ולאחר מכן להריץ את התוכנה תוך ביצוע מספר לחיצות רציפות על לחצן הJAILBREAK.
לאחר מכן ניתן לעדכן לעברית מלאה ולהוסיף את חבילת התוכנות החדשה.

mhu
09/03/08, 12:39
התאור של זיברי באתר http://he.ziphone.org/

עובד מצוין. יש לעשות restore ל1.1.4. באייטיונס, להוריד את התוכנה, להשאר מחוברים, לאייטיונס, ולאחר מכן להריץ את התוכנה תוך ביצוע מספר לחיצות רציפות על לחצן הJAILBREAK.
לאחר מכן ניתן לעדכן לעברית מלאה ולהוסיף את חבילת התוכנות החדשה.

יש לשים לב שזהו פיתרון זמני בלבד ועלול לא לעבוד על כל המכשירים, השימוש בשיטה הזאת (כמו כל שיטה אחרת) הוא על אחריותכם בלבד.
נכון להיום זיברי לא הוציא שום גרסה של ZiPhone שתומכת ב ipod Touch.

ולכל חסרי הסבלנות מביניכם, אם אתם מחליטים בכל זאת לנסות את ה"שיטה" המוצגת בוידאו, תחזיקו איזה ספר תהילים קטן לידכם :)
ולאלה מכם שיש סבלנות, תמתינו כמה ימים, זיברי יקבל את האייפוד טאץ ויוציא גרסה שעובדת ללא תקלות, אל תשכחו לבקר באתר בשביל להתעדכן.

DJBH
09/03/08, 19:02
יש לשים לב שזהו פיתרון זמני בלבד ועלול לא לעבוד על כל המכשירים, השימוש בשיטה הזאת (כמו כל שיטה אחרת) הוא על אחריותכם בלבד.
נכון להיום זיברי לא הוציא שום גרסה של ZiPhone שתומכת ב ipod Touch.

ולכל חסרי הסבלנות מביניכם, אם אתם מחליטים בכל זאת לנסות את ה"שיטה" המוצגת בוידאו, תחזיקו איזה ספר תהילים קטן לידכם :)
ולאלה מכם שיש סבלנות, תמתינו כמה ימים, זיברי יקבל את האייפוד טאץ ויוציא גרסה שעובדת ללא תקלות, אל תשכחו לבקר באתר בשביל להתעדכן.

דעתי היא ש-mhu צודק ב-100%.

אני נועל את הנושא, להבא קרא חוקים ובצע סעיף מס' 4 (אני עורך את הכותרת).
נעול.

zfisher
10/03/08, 00:13
לכל המתעניינים, הפריצה עדיין פועלת. המכשיר מגוייר לחלוטין לעברית. עם התוכנות החדשות והאפשרות למקם את האייקונים איך שבא

zfisher
12/03/08, 22:06
למרות הפסימיות עדיין עובד כמו שעון שוויצרי

DJBH
12/03/08, 22:42
למרות הפסימיות עדיין עובד כמו שעון שוויצרי

הנה דוגמא - לי זה לא עובד

tomer4321765
12/03/08, 23:20

אז אתה לא עושה כמו שצריך כי ל-80 אחוז זה עובד.

ally_u
12/03/08, 23:22

ועוד דוגמה ... גם לי זה לא עבד :( (16g) ניסיתי עשרות פעמים ובכל השיטות שאנשים פירטו בתגובות לוודיאו של זיברי - ועדיין כלום!

נכנעתי. נחכה לעידכון רשמי לאחר שזיברי יקבל את האייפוד שלו ..

zfisher
14/03/08, 08:55
מעניין אם עכשיו עם גירסה 2.6 העניין נפתר סופית.

amitmatalon
14/03/08, 12:41
היום יצאה גירסא שאמורה לעבוד באייטאץ'! זה אמור לעבוד גם על 16-32 Gb..

האחריות על משתמש התוכנה בלבד.