מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בטא שלישית לאיטיונס 10.5.1

natish
13/11/11, 21:05
אפל שיחררה את הבטא השלישית של איטיונס 10.5.1 שמבשרת על בואו הקרב והבא של שירות iTunes Match.

https://img.skitch.com/20111113-kxkrbrwpbcwg4uebac1gkhu2ja.jpg

אחרי שמחקה שוב את ספריות ה- iTunes Match של קהילת המפתחים שנרשמו לשירות, שמצוי עדיין בגרסת בטא, אפל משחררת את הגרס השלישית של איטיונס 10.5.1 שמביאה למספר שיפורים לשירות ה- iTunes Match שמתעכב לצאת. על פי דיווחים שמגיעים מהרשת מחיקת הספריות שנערכה ביום שבת האחרון וגרסת הבטא החדשה מבשרים על בואו הקרב והבא של השירות.

לאחרונה עלו מספר ביקורות בקרב המפתחים שנרשמו לשירות ביניהם ביקורת על כך שאפל פספסה את מועד ההשקה של השירות אותו של סוף אוקטובר, אותו היא ציינה בעת אירוע השקת האייפון 4S/iOS 5/iCloud בתחילת אוקטובר. בנוסף בשבוע שבין סוף אוקטובר לתחילת נובמבר השירות לא היה זמין גם למפתחים שהתלוננו על שגיאה 4100 שאירעה בעת ניסיון להפעיל את השירות.

https://img.skitch.com/20111113-qqut3ps1yn3epj15qg5d7p9rcr.jpg

יש לציין שהשירות שצפוי להגיע ככל הנראה בקרוב יאפשר למשתמשים להעלות את כל ספריית המוזיקה שלהם לענן של אפל בין אם המוזיקה נרכשה כדת וכדין או הורדה באופן לא חוקי, בעלות של 25$ לשנה. השירים יועלו לשרתי אפל באיכות של 256Kbps והגישה אליהם תהיה דרך כל מחשב או מכשיר iOS המקושר לאותו חשבון איטיונס. בנוסף, השירות יהיה זמין תחילה אך ורק בארה"ב אך עם זאת למי שיש לו כרטיס אשראי אמריקאי ולא גר בארה"ב גם יוכל להשתמש בשירות ללא בעיות.

Or
14/11/11, 00:37
נראה לי על פניו שזה בהחלט קשור לכתבה המצויינת שלך של "סדקים ראשונים באפל",
מאז שהחמיר מצבו של סטיב הם לא עומדים ביעדים עצמיים וגם גלובאלים, אני חושב שהמהירות לשחרר את האייפון 4S השפיעה גם על החומרה שחלק מהאנשים (למרות שזה על מספר קטן) קיבלו.

אני גם מתחיל לראות סדקים, אבל זה לא אומר שמאוחר מידי, הם רק צריכים להתעשת.
ואולי כמו שאמרת בעצמך, זה לא סדקים ואנחנו סתם מקשקשים :)

natish
14/11/11, 01:18
נראה לי על פניו שזה בהחלט קשור לכתבה המצויינת שלך של "סדקים ראשונים באפל",
מאז שהחמיר מצבו של סטיב הם לא עומדים ביעדים עצמיים וגם גלובאלים, אני חושב שהמהירות לשחרר את האייפון 4S השפיעה גם על החומרה שחלק מהאנשים (למרות שזה על מספר קטן) קיבלו.

אני גם מתחיל לראות סדקים, אבל זה לא אומר שמאוחר מידי, הם רק צריכים להתעשת.
ואולי כמו שאמרת בעצמך, זה לא סדקים ואנחנו סתם מקשקשים :)

שמע, מדובר בשירות לא פשוט שכמו כל השירותים של אפל נראה מהצד פשוט מאוד.
רוב ה"לוקרים" פשוט מעלים את השירים מהספרייה של המשתמש, יש לי חבר שלאחרונה העלה משהו כמו 50GB בשבוע לשירות של גוגל ואני מאמין שהדבר נעשה על המחשב השולחני שלו שמחובר כל היום לרשת בלי הפרעה.

לעומת זאת אני העליתי ספרייה של 120GB ל- iTunes Match תוך יום וחצי.

אם תחשוב על מה שהשירות של אפל עושה הוא לסרוק את כל ספריית המוזיקה שיש למשתמש בין אם היא מסודרת מאוד או מסודרת פחות ולהתאים אותה באופן מדויק ככל האפשר לשירים שנמצאים באיטיונסטור - 20+ מיליון שירים! ולהעלות את מה שלא זמין שם.

נראה פשוט אבל בפועל ממש לא.

Or
14/11/11, 01:36
שמע, מדובר בשירות לא פשוט שכמו כל השירותים של אפל נראה מהצד פשוט מאוד.
רוב ה"לוקרים" פשוט מעלים את השירים מהספרייה של המשתמש, יש לי חבר שלאחרונה העלה משהו כמו 50GB בשבוע לשירות של גוגל ואני מאמין שהדבר נעשה על המחשב השולחני שלו שמחובר כל היום לרשת בלי הפרעה.

לעומת זאת אני העליתי ספרייה של 120GB ל- iTunes Match תוך יום וחצי.

אם תחשוב על מה שהשירות של אפל עושה הוא לסרוק את כל ספריית המוזיקה שיש למשתמש בין אם היא מסודרת מאוד או מסודרת פחות ולהתאים אותה באופן מדויק ככל האפשר לשירים שנמצאים באיטיונסטור - 20+ מיליון שירים! ולהעלות את מה שלא זמין שם.

נראה פשוט אבל בפועל ממש לא.

אין לי עם הדברים שרשמת שום וויכוח.

אבל אני אסביר לך מה מפריע לי. אני התחלתי ללמוד נושאים שקשורים לשיווק ובין היתר גם על יעדים.
נכון, אני לא מבין גדול, ולא צריך תואר כדי לדעת שאם אתה קובע יעד ולא עומד בו זה ייצור פרצופים עקומים.
במקרה של אפל יש לא הרבה במה להתגאות בנתיים, סירי, הIOS 5 הבאמת קסומה.
אתה אם נסתכל על כלל המוצרים שלה:
ליון - אמרו סתיו הגיע ב-15 ליולי.
אייפד 2 - גם התאמצו שזה יהיה לקראות אפריל - מאי (אנחנו עוד נשמע הרבה שוק הטאלבטים זה שוק מאוד מעניין גם את הכלכלים וגם את הלקוחות).
לגבי המק אני פחות בקיא.

הבעיה שאתה עושה קינוט מושקע, ולא משנה מי הפרזנטור, שאתה אומר יעד ולא עומד זה אומר דרשני.
אני לא בא להגיד, היי! האייפון 4S היה צריך לצעת בWWDC כמו "כולם" והיינו צריכים עכשיו ללכת לחנות לקנות גם אייפוד דור 5.
אבל כולנו ראינו את ה"coming Oct." שלהם, ואחנו אוטוטו בדצמבר.

משהו קרה שם, והדוגמא הכי טובה ששילר (נדמה לי) אמר, כאשר הוא הגיע לTIER 3 של חלוקת האייפונים, ש"אנחנו יודעים שהשנה כמעט נגמרה (עם קצת חשש) אבל נספק לעוד X מדינות בדצמבר".

משהו קרה שם, בין אם זה בגלל סטיב, בגלל החומרה של הA5 על "שילדה" כזאת קטנה (שיעול גלקסי 2 מתחמם ואין לו בטרייה שיעול),
אבל משהו שם כנראה קרה, סדקים? זה הזמן יגיד, אבל בתור אנשים שמתעניינים באפל על כל גווניה, החל מ"למה אין אייפון לבן?" (בעיות עם הפלאש) ועוד ל"הידעתם? אפל השיקה X דגמים חדשים לSMART COVER והוריד Y", אני בטוח שזה מסקרן את כולנו.

בדיוק כמו שאני משוכנע שאתה גם הרגשת עצבות שקראת את הכתבה שקוק דיבר עם ג'ובס ביום ההכרזה עצמו ולראות את הכסא הריק..

לדעתי זה מה שיפה באפל (ומה שסיטב למד בנקסט) שרב הנסתר על הגלוי אך לאט לאט נגלים בפנינו עוד חתיכות מהפאזל ואנחנו רואים תמונה מלאה יותר, כמו הBT באייפוד דור 2 שפתאום (צץ), חיבור HDMI לאייפון 4 ועוד.

קצת חפרתי אבל נסיים בסיפורום אישי. גם אני לא חשבתי על אפל בתור כיוון עד לאייפון 4 ולIOS 3 (לפני כן).
לא היה עברית, לא היה פלאש (במצלמה, אני אוהב פנסים ורוצה לצלם בלילה :)).

והעובדה שעד היום יוצאים אפליקציות שעובדות סבבה על האייפון דור 1, רק מראה את ההגדולה של התוכנה על החומרה (אהממ.. סמסונג).

אם נחזור לנושא, יכול להיות שהעניין מורכב, אבל לספק אייפד 2 לא מורכב? (10 ימים בערך לקח) אז למה לשים יעד שהוא בלתי אפשרי?
כמו שאמרתי, רב הנסתר על הגילוי ועלינו "לחקור" זאת עם 9TO5 ושות'...

סורי על החפירה.. :D

Jose.r
14/11/11, 07:44
מאוד מעניינת הייתה החפירה הזו, כיף לקרוא

Itaiyz97
14/11/11, 19:07
דבר אחד- אני לא מבין למה אפל פשוט לא שחררה שירות שמאחסן את המוזיקה על iCloud כקבצי .mp3 כמו DropBox? זה דיי מוזר לדעתי.

dotanyaniv
14/11/11, 21:57
יצאה הגרסה הסופית, לא בטא, אפשר להוריד
http://www.theverge.com/2011/11/14/2561227/itunes-match-now-available