מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Siri על האייפון 4 תודות לישראלי!

Bar
12/11/11, 17:58
אחרי כל הדיבורים והשמועות על האפשרות לראות את סירי במכשירים, הגאולה באה מישראל.

לאחר ההודעה הרשמית של אפל (http://www.iphones.co.il/forum/thread208724.html) בדמות כך שאין כוונה כרגע להכניס את Siri למכשירים ישנים יותר, פנה אלינו האקר ישראלי העונה לשם חנן, המציג בסרטון ווידיאו קצר את סירי על המכשיר שלו ואת התקדמות העניינים:

5h9YXM6jPtY

"טוב אז אחרי שלושה שבועות ללא שינה ואין סוף של עבודה זה המצב שכרגע סירי נמצאת בו על האייפון 4" שלי, מקווה שתאהבו מקווה להתפתחויות עם השרת בקרוב, עקבו בכדי להתעדכן :)

כפי שניתן לראות מהסרטון, נותרה רק בעיה אחת (לטעמי הקשה מכולן), והיא לחבר את המכשיר לשרתים של אפל על מנת שנוכל לקבל מענה ותשובות כפי שאנו יודעים ש Siri מספקת.

גאווה ישראלית!

Netbloe
12/11/11, 18:39
תאמת קיוותי למישהו שלא תיהיה לא בעיה עם הזכויות שלהם נקווה לטוב

sap2431966
12/11/11, 18:44
יפה יפה אולי נזכה לראות את סירי על אייפון 4!!

itzik.elbazis
12/11/11, 18:58
תגידו זה גם על iPod touch 4?

vy17206
12/11/11, 18:59
כל הכבוד! אל אל ישראל!

Mishael
12/11/11, 19:00
שבוע טוב ומבורך
תודה על העידכון
בשורה מאוד משמחת לגמי הסירי ויותר משמחת שיש לנו האקר ישראלי :)

Freemee
12/11/11, 19:02
כל הכבוד על היוזמה והתמדה אבל לא ראינו לפני שבועיים כבר משהו ששם סירי על אייפון 4 ב engadget או משהו כזה? ואי אפשר להגיד שסירי ממש "פועל" על המכשיר כי טכנית אתה לא באמת יכול לבצע פקודות.. היה אפשר להגיד פועל חלקית אם חלק מהפקודות היו פועלות וחלק לא או היה פועל אבל מקרטע. פה שום פקודה שתגיד לסירי הוא לא יבצע כרגע.
עם זאת עדיין מגיע תשבוחות על הניסיון להביא את הפיצ'ר הזה ואל תוותרו, זה אפשרי.

Bar
12/11/11, 19:05
תגידו זה גם על iPod touch 4?
לא ידוע.

כל הכבוד על היוזמה והתמדה אבל לא ראינו לפני שבועיים כבר משהו ששם סירי על אייפון 4 ב engadget או משהו כזה? ואי אפשר להגיד שסירי ממש "פועל" על המכשיר כי טכנית אתה לא באמת יכול לבצע פקודות.. היה אפשר להגיד פועל חלקית אם חלק מהפקודות היו פועלות וחלק לא או היה פועל אבל מקרטע. פה שום פקודה שתגיד לסירי הוא לא יבצע כרגע.
עם זאת עדיין מגיע תשבוחות על הניסיון להביא את הפיצ'ר הזה ואל תוותרו, זה אפשרי.

בוא נשים דברים על דיוקם -
סירי על המכשיר הכוונה שסירי נמצאת בתוך מערכת ההפעלה של המכשיר שלו.
תקשורת מול שרתים זה עניין אחר, ובעצם סירי כן נמצאת על המכשיר שלו רק בינתיים לא יוצרת קשר.
לכן, כתבתי בסוף המבזק שאת החלק הקשה שהוא תקשורת מול השרתים נותר לו לפענח, ולמען הסר ספק, אף אחד לא שיחרר את הקראק לפתיחת סירי על מכשירים אחרים ולכן זו ההוכחה ממנו שהוא הצליח לעשות זאת עצמאית.

stas1999
12/11/11, 19:07
מקווה שיעלה לסורס בסידיה ולא הורדה למחשב

tsedaka
12/11/11, 19:11
סתם חרטטן. לא המציא כלום.
יש מיליון ואחד מדריכים באינטרנט שמסבירים איך להתקין את ה GUI של סירי על המכשיר.
החיבור לשרתים זה כל הקטע !!!
וגם את זה הצליחו לפתור, רק שאין לזה פתרון שהוא "חוקי" ושאפשר להפיץ אותו לציבור הרחב.

http://www.techcular.com/install-siri-gui-iphone-4-ipod-touch-ios-5/
למי שרוצה להיות כמו ה"הגואל מציון".

Bar
12/11/11, 19:11
מקווה שיעלה לסורס בסידיה ולא הורדה למחשב

בינתיים אנחנו מאוד רחוקים מהנקודה הזו.

וגם את זה הצליחו לפתור, רק שאין לזה פתרון שהוא "חוקי" ושאפשר להפיץ אותו לציבור הרחב.

יתכן והוא עשה את מה שאמרת, אבל כמו שאמרתי במבזק - הוא עשה חצי עבודה ובעצם הקשה עוד לפניו.

tsedaka
12/11/11, 19:17
הוא לא עשה כלום.
זה כמו שמישהו יגיד לך שהוא התקין סידיה על המכשיר. זה ממש לא הופך אותו למי שהמציא את הפריצה והוא בטח שלא האקר !!
הוא מצא איזה מדריך באינטרנט (שיש בשפע כאלה) והתקין את ה-GUI. לא מבין למה הליצן הזה זוכה לכתבה שמשבחת אותו. הוא לא המציא כלום.

גם אם הוא היה הישראלי הראשון שהתקין את הGUI זה לא הופך אותו למשהו מיוחד. יש מספיק מדריכים שמראים איך כל ליצן יכול לעשות את זה.

haicho1818
12/11/11, 20:29
נכון שיש מדריכים כיצד להתקין את ממשק המשתמש, אבל אין הטמעה מלאה של סירי.
אפשר לראות שההבדל הוא גדול. סירי ?שומעת? את הפקודות. יש הגדרות של סירי בהגדרות המכשיר ויש ניסיון להתחבר לשרת.
אז אל תוציאו דיבה סתם. הבחור עשה עבודה אמיתי

AssafMoraz
12/11/11, 20:37
סתם חרטטן. לא המציא כלום.

אתה ממש לא צודק! מה שיש כרגע הוא הפעלת הממשק בלבד בלי האפשרויות הקוליות של SIRI. מה שהבחור כאן הציג בעצם זו התאמה מלאה של הממשק במאה אחוז למכשיר. פעם הבאה לפני שאתה סתם יוצא בהצהרות בדוק את זה. אם אתה באמת חושב שהוא חרטיונר, נראה אותך מייצר סרטון עם הפיצ'רים האלו על מכשיר אייפון 4.

עכשיו בלי קשר לתגובה שלך, מעניין אותי מאוד לדעת מה הוא הראה לנו בכפתור. האם יש איזה שהוא שינוי לגבי הכפתור באייפון 4S לעומת האייפון 4???

hananiaho
12/11/11, 20:43
טוב אז שלום לכולם, זה אני הבחור מהסרטון
אז קודם כל נעים מאוד, ראיתי את התגובות שלכם,
ואני רוצה לומר קודם כל שנכון יש המון מדריכים ברשת, אבל לצערי רובם לא עובדים ויש אפילו סורס של בחור שאני עובד איתו בשם Zackary (אותו בחור שהעלה את ה siri1night) הוא העלה לסידיה אך הסירי עדיין בגרסאת בטא ותגרום לכם להמון בעיות, זוהי גרסא נסיונית בלבד על מנת שנוכל לבדוק איך הסידיה מתקינה את החבילה.
אני עובד עם החברה האלה כבר מספר שבועות ויושב ער כל לילה ומדבר איתם במשך שעות, במכשיר שלי התקנתי את זה מקבצים שיש לי על המחשב קבצים מלאים של הסירי ולמי שמבין גם עם מפתחות של 4s הבעיה כרגע הרבה יותר מורכבת מרק קבצים, יש לי את הקבצים הנכונים ומה שקורה זה שקובץ אחד מתאפס כל יום אוטומטית ע"י אפל ובעצם מזהה שהמכשיר הוא אייפון 4.
כל יום יש התקדמות ואני מקווה שבקרוב מאוד יהיה פתרון סופי כדי שכולכם תוכלו להנות מזה!
ואני לא ממליץ ברגע זה לאף אחד לנסות כל דרך להתקין עד שיהיה משהו מסודר, ההתעסקות עם קבצי ה dyld עלולה לגרום למכשירכם נזק בלתי הפיך!!!

המווון תודה על הכתבה ועל הקרדיט ואם אפשר לציין גם את האנשים הבאים:
Amir harosh, SDT Hardware, Zachary, Scott Smith כיף לעבוד איתכם :)
It's a real pleasure working with you all

Bar
12/11/11, 20:43
אתה ממש לא צודק! מה שיש כרגע הוא הפעלת הממשק בלבד בלי האפשרויות הקוליות של SIRI. מה שהבחור כאן הציג בעצם זו התאמה מלאה של הממשק במאה אחוז למכשיר. פעם הבאה לפני שאתה סתם יוצא בהצהרות בדוק את זה. אם אתה באמת חושב שהוא חרטיונר, נראה אותך מייצר סרטון עם הפיצ'רים האלו על מכשיר אייפון 4.

עכשיו בלי קשר לתגובה שלך, מעניין אותי מאוד לדעת מה הוא הראה לנו בכפתור. האם יש איזה שהוא שינוי לגבי הכפתור באייפון 4S לעומת האייפון 4???

מסכים עם כל מילה שלך.

לגבי הכפתור מה התכוונת?
ב-4S אין voice control כך שזו עוד הוכחה מבחינתו וברגע שהוא מעביר לסירי זה מבטל את האופציות האחרות (אם לזה התכוונת).

חנן - אל תיתן לשטויות להפריע לך, ותמשיך לעבוד בשקט, כי אין הרבה אנשים שלוקחים יוזמה וזה יפה לראות את זה מפי דובר עברית וגולש באתר:)
אנחנו מאחוריך ואשמח אם תעדכן אותי באופן אישי בהתפתחויות.

hananiaho
12/11/11, 20:51
מסכים עם כל מילה שלך.

לגבי הכפתור מה התכוונת?
ב-4S אין voice control כך שזו עוד הוכחה מבחינתו וברגע שהוא מעביר לסירי זה מבטל את האופציות האחרות (אם לזה התכוונת).

חנן - אל תיתן לשטויות להפריע לך, ותמשיך לעבוד בשקט, כי אין הרבה אנשים שלוקחים יוזמה וזה יפה לראות את זה מפי דובר עברית וגולש באתר:)
אנחנו מאחוריך ואשמח אם תעדכן אותי באופן אישי בהתפתחויות.

היי המון תודה :)
לגבי ה voice control אני יכולתי לבחור להעלים את זה מהמכשיר לגמרי אבל בחרתי להשאיר,
אשמח לעדכן אותכם פה על כל דבר חדש שיתפתח, וגם אותך באופן אישי
אני ישתדל להכנס לפה מתי שרק אוכל.

Bar
12/11/11, 20:55
היי המון תודה :)
לגבי ה voice control אני יכולתי לבחור להעלים את זה מהמכשיר לגמרי אבל בחרתי להשאיר,
אשמח לעדכן אותכם פה על כל דבר חדש שיתפתח, וגם אותך באופן אישי
אני ישתדל להכנס לפה מתי שרק אוכל.

בכל אופן זה הראה הוכחה נוספת לכך שהמכשיר הוא אייפון 4.

תודה רבה :) מחכה לשמוע ממך!!

בהצלחה!!

eliran2313
12/11/11, 20:56
כל הכבוד חנן !
אומנם אני לא אפרוץ את המכשיר וכנראה לא אשתמש בזה אבל ההשקעה שאתה נותן פה היא מדהימה.
אני מבין שגם יש לך ידע ותודה לך שאתה משתף אותנו בו בעזרת היצירות המופלאות שלך.

המשך כך :)
בהצלחה !
אני כבר מצפה לראות פיתרון :P
אולי אף אוכל לעזור בהתקשרות לשרתים..(יש לך את הקבצי SIRI של האייפון 4S נכון?)

AssafMoraz
12/11/11, 21:00
אני שאלתי על הכפתור המוצג בתחילת הסרטון. חנן, אמרת שאפשר לראות שמדובר בשני מכשירי אייפון 4 על פי הכפתור, למה התכוונת בדיוק? הצגת לנו את כפתור המעבר לרטט, האם לזה התכוונת ואם כן, מה שונה בו בדיוק?

Bar
12/11/11, 21:06
אני שאלתי על הכפתור המוצג בתחילת הסרטון. חנן, אמרת שאפשר לראות שמדובר בשני מכשירי אייפון 4 על פי הכפתור, למה התכוונת בדיוק? הצגת לנו את כפתור המעבר לרטט, האם לזה התכוונת ואם כן, מה שונה בו בדיוק?

אסף באייפון 4S מעל כפתור הרטט יש פס מעבר בין חיבורי האנטנות, בעוד שבאייפון 4 אין.

http://www.mygreatiphone.com/wp-content/uploads/2011/10/atnt-verizon-iphone-4-comparison-form-buttons.png

AssafMoraz
12/11/11, 21:08
אה אוקי, חידשת לי. תודה רבה :)

Bar
12/11/11, 21:09
אה אוקי, חידשת לי. תודה רבה :)

בשמחה :)
בעצם זה ההבדל החיצוני הכמעט יחיד ביניהם (מלבד המספרים בגב המכשיר).

Raz.B
12/11/11, 21:13

הוא התכוון לאנטנות של הקליטה, שבאייפון 4 יש רק 2 אלא שב-4S יש 4 אנטנות קליטה .

AssafMoraz
12/11/11, 21:13
אגב, לאותם משתמשים שמפקפקים בבחור, הייתם בסך הכל צריכים להריץ חיפוש קצר, אותו חיפוש שאותו אני ביצעתי תוך מספר דקות בודדות ומספיק לראות מי עוקב אחר הבחור בחשבון הטוויטר שלו על מנת להבין שמדובר בבחור דובר אמת. אותו בחור שקרא לו חרטטן, חפש איפה לטמון את הראש שלך, נראה לי שהתנצלות תספיק לו למען האמת חחח

https://twitter.com/#!/hananiaho

RAiNZ
12/11/11, 21:31
כל הכבוד חנן. ישר כח!

Eli
12/11/11, 21:35
בשמחה :)
בעצם זה ההבדל החיצוני הכמעט יחיד ביניהם (מלבד המספרים בגב המכשיר).

עוד נקודה חשובה - לא כל קייסים של אייפון 4 מתאימים במדוייק ל-4S . כפתורי ווליום ב-4S ממוקמים קצת יותר נמוך מהכפתורים של אייפון 4

Bar
12/11/11, 21:39
עוד נקודה חשובה - לא כל קייסים של אייפון 4 מתאימים במדוייק ל-4S . כפתורי ווליום ב-4S ממוקמים קצת יותר נמוך מהכפתורים של אייפון 4

נכון כפי שניתן לראות בתמונה שצרפתי..אגב גם כפתור הרטט נמוך יותר.

אך אם שמים את המכשיר לבד בלי לשים מכשיר אייפון 4 לצידו, אי אפשר להבחין בכך אלא רק בפס ההפרדה בין האנטנות (שנמצא אגב גם בצד ימין של המכשיר).

baket
12/11/11, 21:52
חנן יצאת מלך , כל הכבוד ישר כוח :-)

matanhh
12/11/11, 22:04
האם אפשר לעשות שסירי יפעל בipad2 אפשרי או לא?

Bar
12/11/11, 22:07
האם אפשר לעשות שסירי יפעל בipad2 אפשרי או לא?

כרגע אין חדש בנוגע לאייפד 2.

Amirharosh
12/11/11, 22:26
כדי להתקין את הסירי האייפון חייב להיות jailbreak וכרגע עוד לא יצאה הפריצה לאייפד2 אני מאמין שעם הפריצה גם על אייפד2 זה יהיה אפשרי...

Jose.r
12/11/11, 22:37
חנן ולכל האנשים מאחורי הקלעים, תמשיכו לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב. סחטיין על ההשקעה והלילות הארוכים. אני מניח שהפתרון יימצא, זה רק עניין של זמן !

Benti007
12/11/11, 22:38
אני רוצה לומר חן חן ובהצלחה לחנן!!! היישר כוח על היוזמה!!!

Shai Mizrachi
12/11/11, 23:10
כל הכבוד חנן :)

בר אחלה ידיעה..
מקווה שתימצא הדרך להתחבר לשרתיה של אפל :)

iphonell
13/11/11, 07:30
אני אישית אמרתי לכל הסובבים אותי שאני לא פורץ את המכשיר אלא אם תהיה לי סיבה ממש טובה.
ואז הגיעה סירי :)
אז חנן- המון בהצלחה ותעדכן כאן אני מת כבר להתקין את הדבר המדהים הזה!!
בינתיים קבלו אתר אדיר שמסביר קצת למה אני כל כך להוט להתקין-
http://shitthatsirisays.tumblr.com/page/16

MASTER HACKER
13/11/11, 09:48
גבבררר אתה תותח..
בתאחלס ישראלים יקרים..הבעיה הרצינית היא שזה לא תומך בשפת הקודש..וזה באמת מבאס..
אבל זה כבר בידיים של אפל..

חנן תמשיך ככה תותח אתה!!

yuvalse
13/11/11, 14:11
אני זוכר איזה כתבה שקראתי ובוא הציגו את דעה של אפל שאמרו שהם לא שמים את sihri באיפון 4 כי הוא כבד וגדול ומחייב ליבה כפולה אז מה עכשיו עם היה אפשרות sihri לאיפון 4 זה לא יגרום בעיות במכשיר שהוא היה איטי יותר וכל זה? או לקריסת המכשיר?

11gal
13/11/11, 14:29
חנןןןןןן ימלך!!!!!
תגיד אבל הוא יעבוד על אייפוד טאצ 4**********
וזה ידרוש פריצה על בטוח?
או שזה רק אם אפל לא תסכים לזה?
מה זה לא יהיה,תודה על העבודה הקשה!

ronnu
13/11/11, 16:07
ישר כוח חנן
חנן תסיב לנו גאוה בעולם הפריצות לאייפון
בהצלחה

gind1yoss1
13/11/11, 19:16
אין ספק כבוד גדול לקחת חלק בדבר הזה של העתקת סירי לאייפון 4 אבל בוא לא נגזים להגיד שהוא "עשה" "יזם " או "חשב" על הרעיון שזה פשוט ביזיון
http://alturl.com/ougcv
באתר הנ"ל מסביר פחות או יותר במפורש איך לעשות את ההעתקה
אז בואו נכניס הכל לפרופורציה
אבל בכל זאת הוידיו היה חמוד

AssafMoraz
13/11/11, 19:29
תאמין לי שאם לא היה לו מה לחדש בנושא כל הגדולים כמו pod2g והאקרים אחרים לא היו עוקבים אחריו כי הוא לא היה מעניין, כנ"ל לגבי idownloadblog.com שזה אחד האתרים הגדולים בחו"ל, אולי במקום להשמיץ תתחילו לפרגן, אז מה אם זה לא אתם שעובדים על הפרויקט, אפשר להגיד תודה במקום להגיד שהוא העתיק וכו'.

gind1yoss1
13/11/11, 19:35
חס חס חס אני לא בא להשמיץ אבל בוא נודה להגיד שלקחת קרדיט על עבודה ורעיון של מישהו אחר זאת גאווה ישראילית
כמובן שאין ספק שזה בטח היה קשה אבל בכל זאת פרופורציה

AssafMoraz
13/11/11, 19:39
סבבה, פשוט חלק מהמגיבים בפוסט מגיבים ממש לא יפה וזה קצת מרגיז וצורם בעין. אף אחד לא בא לכל אחד מהחבר'ה המוכרים שעובדים על SIRI ואמר להם שזה רעיון של מישהו אחר כי אם אני זוכר נכון אז ih8sn0w הוא זה שבכלל התחיל להתעסק עם זה ואדון MuscleNerd המהולל טען שזה בכלל לא יעבוד כי זה מצריך כוח עיבוד רציני מהמעבד. בכל אופן, מסתבר שהוא טעה וקמו להם כל מיני קבוצות קטנות שהתחילו להתעסק בנושא. הבחור כאן עובד ביחד עם עוד אנשים והוא גם ציין את זה ולא לקח קרדיט על עצמו לבד. מדובר על בחור צנוע ונחמד וכל הכבוד לו. היות והוא כפי הנראה הישראלי היחיד שעובד על הפרוייקט, מכאן באה הכותרת.

אני מקווה שעכשיו זה קצת יותר מובן :)

koral11
13/11/11, 19:48
חנן כל הכבוד :)
בהחלט גאווה ישראלית
בהצלחה בהמשך עם התחברות לשרתים של Apple
בר תודה על השיתוף, אמרתי לך שנראה לי שאייפון 4 יזכה גם לSiri אם לא מאפל אז מחנן :)

RAiNZ
13/11/11, 19:55
אבל בוא נודה להגיד שלקחת קרדיט על עבודה ורעיון של מישהו אחר זאת גאווה ישראילית

אם כך סטיב ג'ובס כנראה היה ישראלי כמו כן (טוב נו, סורי - אבל זה עדיין קרוב).
עם כל הכבוד לג'ובס (ויש הרבה ממנו), גדולתו של האיש הייתה החזון שלו, והחזון הזה כלל הרבה פעמים לקחת קרדיט על עבודה ורעיונות של אנשים אחרים. תקרא את הביוגרפיה שלו ותבין לבד. חנן אומנם מתעסק עם טכנולוגיה שלא הוא המציא, אך הוא כן עובד על משהו שרבים מאיתנו רוצים לראות מגיע למכשירי האייפון 4. כפי שאסף מורז אמר - חיפוש קצר ברשת אודות הבחור היה מראה לך את מה שאנחנו כבר הבנו - שהבחור הוא לא סתם חרטטן, שהוא עובד קשה על הפרוייקט, ושהוא אחד משלנו. קצת כבוד ופירגון לאחד משלנו, מה קרה לכם?

חנן, כפי שאמרתי ממקודם - ישר כח, וכל הכבוד.

Or
13/11/11, 23:00
טוב אז שלום לכולם, זה אני הבחור מהסרטון
אז קודם כל נעים מאוד, ראיתי את התגובות שלכם,
ואני רוצה לומר קודם כל שנכון יש המון מדריכים ברשת, אבל לצערי רובם לא עובדים ויש אפילו סורס של בחור שאני עובד איתו בשם Zackary (אותו בחור שהעלה את ה siri1night) הוא העלה לסידיה אך הסירי עדיין בגרסאת בטא ותגרום לכם להמון בעיות, זוהי גרסא נסיונית בלבד על מנת שנוכל לבדוק איך הסידיה מתקינה את החבילה.
אני עובד עם החברה האלה כבר מספר שבועות ויושב ער כל לילה ומדבר איתם במשך שעות, במכשיר שלי התקנתי את זה מקבצים שיש לי על המחשב קבצים מלאים של הסירי ולמי שמבין גם עם מפתחות של 4s הבעיה כרגע הרבה יותר מורכבת מרק קבצים, יש לי את הקבצים הנכונים ומה שקורה זה שקובץ אחד מתאפס כל יום אוטומטית ע"י אפל ובעצם מזהה שהמכשיר הוא אייפון 4.
כל יום יש התקדמות ואני מקווה שבקרוב מאוד יהיה פתרון סופי כדי שכולכם תוכלו להנות מזה!
ואני לא ממליץ ברגע זה לאף אחד לנסות כל דרך להתקין עד שיהיה משהו מסודר, ההתעסקות עם קבצי ה dyld עלולה לגרום למכשירכם נזק בלתי הפיך!!!

המווון תודה על הכתבה ועל הקרדיט ואם אפשר לציין גם את האנשים הבאים:
Amir harosh, SDT Hardware, Zachary, Scott Smith כיף לעבוד איתכם :)
It's a real pleasure working with you all

היי חנן.

בהחלט נראה שהשקעת בזה כמות זמן לא קטנה וזה בטח לא קל ורק על זה מגיע לך כל הכבוד על היוזמה והסקרנות.
רציתי לדעת מה באמת עולה בגורל הקבצים האלו?
אמרת שאפל משנה אותם כל יום נכון? זה בעצם אומר שזה משחק חתול ועכבר תמידי?
אם זה "משחק" מול שרתי אפל, אז זה בעצם מלחמה תמידית, ומבחינה תאורטית אנחנו נצטרך לעדכן כל כמה שעות כדי "לחיות" עם סירי על מכשיר שהוא לא אייפון 4S (ממש כמו הבדיקות שמתבצעות על אפליקציית הFIND MY IPHONE על מכשירי האייפון 4) אני מבין נכון?
כמו כן עניין הקבצים עצמם גם קצת מעלה מספר תהיות הלוא כך?

אני מניח שאין כוונה לפרסם את זה לרבים, למרות "דרישת הקהל", בכל מקרה אני מאחל לך המון בהצלחה, ואמן שיראלים יעשו V לפני ה"גויים",
לפחות בשביל הגאווה אפילו אם זה רק בשביל מטרות בידוריות בלבד. :)

ביגי.

crunch
14/11/11, 13:03
נקווה שבקרוב נוכל להשתמש בזה באייפון 4 :)