מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : החל מהיום: unlock רשמי בארה"ב

Bar
11/11/11, 20:38
אפל החלה למכור בחנויות ה-Apple Store מכשירים ללא התחייבות וללא נעילה לחברה ספציפית, ללקוחות חברות GSM בארה"ב כפי שהבטיחה לעשות בעת השקת האייפון 4S.

בעת השקת האייפון החדש, אפל התחייבה להתחיל למכור אותו ללא התחייבות וללא נעילה לחברה מסוימת החל מנובמבר כאשר היא לא מספקת תאריך מדויק.
מסתבר, שאפל התחילה היום למכור את אותם המכשירים הפתוחים לכל סים, ללא התרעה מוקדמת.
האפשרות ניתנת רק לרשתות GSM (כך שזה תקף לישראלים), לקוראינו ב-USA, נאמר שהלקוחות השייכים לרשתות CDMA אין באפשרותם להנות מקניית מכשיר Unlocked.

המחירים הם:

4S 16GB-649$
4S 32GB-749$
4S 64GB-849$

http://img263.imageshack.us/img263/8904/iphone4sunlocked.png

כפי שניתן לראות מהמחירים, למרות שזהו מחיר מלא וללא התחייבות ניתן לראות שאלו מחירים זולים יותר מהמחירים אותם בישראל מכרו/מוכרים את המכשיר הקודם (האייפון 4).

אז כל מי שנוסע לארה"ב ומתכנן לקנות מכשיר 4S, עכשיו ניתן להשיג ללא התחייבות וללא נעילה לחברה מסוימת, ב-Apple Store בלבד!

eliran2313
11/11/11, 21:53
הגיע הזמן !
למרות שהבנתי שבחנויות מסויימות היה ניתן להשיג עוד מיום המכירות הראשון.

YaronIphone
11/11/11, 22:36
אז המכשיר סים פרי יצרן .? יעבוד עם סים ישראלי ?? שווה להביא אחד ?

Bar
11/11/11, 22:37
הגיע הזמן !
למרות שהבנתי שבחנויות מסויימות היה ניתן להשיג עוד מיום המכירות הראשון.
נכון, אבל לא באופן רשמי.

אז המכשיר סים פרי יצרן .? יעבוד עם סים ישראלי ?? שווה להביא אחד ?

כן.

YaronIphone
11/11/11, 22:42
סבבה , זה בטוח יוריד את המחירים בארץ ! ! טוב לנו אלו שרוצים להישתדרג ...

Bar
11/11/11, 22:46
סבבה , זה בטוח יוריד את המחירים בארץ ! ! טוב לנו אלו שרוצים להישתדרג ...

יוריד? אל תבנה על זה....חברות הסלולר ימשיכו במחירים שהיו עד היום.
להזכירך גם האייפון הקודם בשלב מסוים נמכר כסים פרי ושום שקל לא ירד בחברות הסלולר.

YaronIphone
12/11/11, 08:35
נכון המחירים נישארו בעינם , אני בונה על החנויות או בכלל על אנשים שימכרו . לפי דעתי זה שיוכלו לקנות מכשירים בארה"ב במחירים כאלו ובאמת אנשים יקנו משם לא ישאיר הרבה בררות לחנויות - החברות הסלולריות ימשיכו עם אותם מחירים לא הגיוניים .

natanzon
12/11/11, 09:04
נכון המחירים נישארו בעינם , אני בונה על החנויות או בכלל על אנשים שימכרו . לפי דעתי זה שיוכלו לקנות מכשירים בארה"ב במחירים כאלו ובאמת אנשים יקנו משם לא ישאיר הרבה בררות לחנויות - החברות הסלולריות ימשיכו עם אותם מחירים לא הגיוניים .

מה שאתה אומר גם לא כזה נכון, כמו שחנויות רוצות להרוויח כך גם האנשים רוצים להרוויח ולהיפך המחירים יהיו גבוהים משמעותית כמו שהם עכשיו.
אף אחד לא ימכור במחיר שהוא קנה או במחיר שקרוב לכך..

YaronIphone
12/11/11, 09:27
תהיה בטוח שכשאנשים יתחילו לרכוש לעצמם במחירים של ארה"ב - וזה לא כזה בשמיים היום כל אחד נוסע או חבר או משפחה נוסעים לארה"ב , הביקוש של האייפונים בארץ הקודש ירד ולכן גם המחירים .

baket
12/11/11, 09:59
אז אם אני קונה דרך אפל זה יכול להגיע לפה לארץ ?...

Bar
12/11/11, 10:00
הביקוש בישראל לא ממש משנה כי זה מתקזז עם כך שמחיר של מכשיר סים פרי הוא גבוה יותר ממכשיר נעול לחברה ספציפית.

Baket- אין משלוחים למדינות שאין בהן אפל סטור כך שהתשובה היא לא.

baket
12/11/11, 10:18
חח כבר הייתי באתר של אפל ... מזל שלא הזמנתי :-)..
למה באמת אין פה apple store

Bar
12/11/11, 10:26
למה באמת אין פה apple store

זה כבר עניין אחר לגמרי

kobko
12/11/11, 10:44
יש לי כמה שאלות לגבי קניית אייפון בארה?ב

1. ההורים שלי נוסעים האם הם יכולים לקבל החזר על מס הקניה בשדה תעופה ב l.a? (בלי לשלם מכס בארץ)

2. כמה אייפונים אפשר להביא לארץ בלי שיציקו במכס בכניסה (האם אפשר להביא 2 מכשירים ולהגיד שאחד הוא לארץ ואחד לארה?ב או אחד פרטי ואחד של העבודה (אני רוצה להביא 4 מכשירים)

3. אם אחותי מגיעה לארץ עם בעלה (אזרחי ארה?ב)והיא גרה שם כמה מכשירים כל אחד מהם יכול להביא בלי שיצטרכו לשלם את המכס בכניסה לארץ?

חייב תשובה הם נוסעים עוד יומיים
תודה רבה

kobko
12/11/11, 13:17
מישהו?

Bar
12/11/11, 14:16
1. אם המכשיר על שמם הם מביאים קבלה ומקבלים החזר בשדה התעופה בישראל( אם אני לא טועה).

2. כמה שאתה חושב... כל אחד שתוסיף יעלה את הסיכון.

3.אם היא גרה שם היא יכולה להגיד שהמכשירים שלה והיא לא תצטרך לשלם עליהם שום דולר/ שקל נוסף

anobis
12/11/11, 14:38
אין אפשרות לקבל החזרי מס בשדות תעופה בלוס אנג?לס ובכלל לא בארה?ב. הם פשוט לא עושים את זה בניגוד למדינות אחרות.
בכל מקרה אם כן היה מדובר על החזר השקול למע?מ.
כשתגיע לארץ אתה תצטרך לשלם מכס ומע?מ עבוד כל אייפון במעדה ותצהיר עליהם כמובן.

ahron
13/11/11, 08:25
מישהו יודע אם יש אפשרות פשוט להכנס לחנות אפלסטור בארהב ולקנות או שיש צורך להזמין בערב שלפני כמו בצרפת?