מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גם לאחר עדכון ל 5.0.1 עדיין הסוללה נגמרת מהר

Aarón
11/11/11, 10:41
משתמשים שעדכנו לגירסה החדשה 5.0.1 כדי לבדוק אם אפל שיפרו את חיי הסוללה, מדווחים כי אין כל שיפור, ואולי להפך.

http://up353.siz.co.il/up3/dgntmn13yimy.jpg

כל ההבטחות בקשר לשיפור חיי הסוללה עם שדרוג הגירסה ל -5.0.1, ירדו לטימיון וזאת ניכר בפורומי התמיכה של אפל. משתמשים בעלי 4S דיווחו כי לא עזר השדרוג.
בכתבתנו הקודמת (http://www.iphones.co.il/forum/thread208686.html)דיווחנו כי אפל מודעת לבעיה, ומשתדלת לפתור אותה ביתר מהירות וביעילות.

New update is no help at all. I opened Safari and lost 2 % just by opening it.

Upgraded to 5.0.1 this morning. Still draining at the exact same rate. Unplugged with a full charge 2 1/2 hours ago, and already down to 80% with light usage. Just lost 2% during a 15 minute shower. I see no difference at all.

Same here. Updated about 1.5 hours ago, battery has drained 20% since then with no usage! This is awful!

Roughly the same numbers here.

http://up353.siz.co.il/up2/yjoz0teiuz20.png

עוד דיווחו אותם משתמשים, כי השדרוג ללא הכבל (WIFI) עבר די במהירות, אבל לחלק מהמשתמשים לא כל כך הלך לקבל את עדכון ה-OTA, מכיוון שהסוללה הייתה מתחת ל 50%.
אנו מקווים שאפל תמצא פתרון לכל אותם משתמשים מתוסכלים, ובכך יגיע הסיפור הזה לקיצו.

להזכירכם לא כולם חוו את בעיית הסוללה, אלא רק חלק מהמשתמשים.
אז בבקשה לא להכנס לפניקה, ולחפש בעיות בכוח מהמכשיר ה"מושלם" שלכם.

gididaf
11/11/11, 12:39
מזל שלא שדרגתי ל5.0.1
למרות שיש לי אייפון 4 אבל שמעתי שגם זה יחסוך לו בבטריה
עכשיו אני לא מתקרב לא ל5.0.1 ולא ל5.0.2 שבטח תצא בקרוב!!!
רק שאראה שהכל נפתר בוודאות!

Almog31994
11/11/11, 13:02
מצטער על הבוטות, מה אתה מדבר שטויות? אני עדכנתי את המערכת דרך ה software update והמכשיר (3gs) עובד מצויין. הבטריה מחזיקה חבל על הזמן! אני כבר מהבוקר גולש על האייפון על 3g וירדו לי רק שמונה אחוזים! כנראה שאתה לא עדכנת את המכשיר כי אתה מפחד שלא תהיה לך פריצה אבל אם באמת תנסה, תראה את התוצאות.

AssafMoraz
11/11/11, 13:03
אני נמצא בתחום מזה כשנתיים. התחלתי עם האייפון 3GS והמשכתי לאייפון 4. מאז ומתמיד הייתי פורק את הסוללה מהבוקר עד הצהריים וזה כי אני מחובר למכשיר הזה כמעט ללא הפסקה! אני משתמש מאוד אגרסיבי ודווקא המכשיר הזה ממש לא מאכזב אותי. (האייפון בכללי).

לעיתים, במקרים בהם הפרתי את השגרה היום יומית שלי ונסעתי רחוק לימים שלמים במסגרת פרטית בימי חופש ולא בימי עבודה, הצלחתי להחזיק עם המכשיר מהבוקר ועד הלילה וזאת כי נהגתי, השתמשתי ב- GPS, מדי פעם צילום (אם מדובר בטיול וכו') ואז באמת הצלחתי לסגור יום שלם עם המכשיר מבלי להתקרב למטען.

כל פעם שדיברו על חיי הסוללה העליתי חיוך על פני היות ואם מישהו מכם זוכר נכון, אז גם בגרסאות 4.3X דיברו על הסוללה ולדעתי הכל שטויות במיץ. מי שבאמת רוצה לבדוק עד כמה האייפון אוכל יותר סוללה צריך לקחת את המכשיר שלו, לבצע לו RESTORE נקי לאחת הגרסאות הישנות (אם שמורות לו החתימות) ולאחר מכן לבטל את הנעילה האוטומטית, להכניס את המכשיר למצב טיסה, לבדוק שיש לו 100 אחוז סוללה לאחר הטענה ארוכה (נניח במשך הלילה) ולהשאיר את המכשיר למשך שעה אחת (נניח) ולבדוק לאחר מכן כמה אחוזי סוללה ירדו. לאחר מכן, עליו לבצע RESTORE פעם נוספת והפעם לגרסה האחרונה, לבצע את התהליך גם שם ולראות את התשובות.

הבעיה היא שאנשים נוטים להעריך את הסוללה והערכה שלהם כנראה מוטעית. עד שאף אחד לא באמת בודק את הנושא לעומק בצורה (מעבדתית) כמו שאומרים, אי אפשר באמת לדעת עד כמה יש שינוי בנושא הסוללה.

בכל אופן, אני כבר יצא לי לבדוק את מצב הסוללה על גרסה 5 עם מכשיר פרוץ ומסתבר שהצלחתי להגיע ל- 14 שעות המתנה ו- 9 שעות שימוש. צרפתי סרטון וידאו לאחד הפוסטים כאן...

eliran2313
11/11/11, 13:19
האמת שגם אני שמתי לב שזמן הסוללה לא משהו עדיין
קצת מאכזב...
מזל שיש לי סוללת גיבוי שהיא קייס ואני יכול לקחת איתי לכל מקום
אבל כל המכשיר ניהיה מהיר הרבה יותר בתגובה שלו
זה כבר שדרוג :)

Deantweety
11/11/11, 13:33
האמת שגם אני שמתי לב שזמן הסוללה לא משהו עדיין
קצת מאכזב...
מזל שיש לי סוללת גיבוי שהיא קייס ואני יכול לקחת איתי לכל מקום
אבל כל המכשיר ניהיה מהיר הרבה יותר בתגובה שלו
זה כבר שדרוג :)

שטויות

gididaf
11/11/11, 13:38
דרך אגב, אם יש לי חתימה לגירסה 5.0 דרך הTinyUmbrella, אני יכול לשדרג ל5.0.1 ואז שיסדרו את שנמוך החתימות בגירסא 5 (אם בכלל) אז אוכל לשנמך חזרה ל5.0? או שהחתימות לא רלוונטיות בכלל יותר?

AssafMoraz
11/11/11, 13:46
ההיגיון אומר שכן, גרסה 5GM היא זהה לגרסה הסופית של iOS5. מוזר שאף אחד לא מדבר על העובדה הזו.

W.Elad
11/11/11, 13:53
דרך אגב, אם יש לי חתימה לגירסה 5.0 דרך הTinyUmbrella, אני יכול לשדרג ל5.0.1 ואז שיסדרו את שנמוך החתימות בגירסא 5 (אם בכלל) אז אוכל לשנמך חזרה ל5.0? או שהחתימות לא רלוונטיות בכלל יותר?

לפי מה שאני יודע עניין החתימות בגרסה 5 יותר מסובך מרק שמירת חתימות.
מדובר על יצירת חתימה יחודית כל פעם או בצורה רנדומלית כאשר המכשיר נדלק.

כלומר, גם אם יש לך חתימה שמורה, כאשר תרצה להשתמש בה בעתיד היא לא תהיה תואמת לגרסת הקושחה שתרצה להוריד.

אפל סבכו את הנושא מעבר לרק יצירת חתימה ושמירה שלה כמו שהיה לאורך גרסאות 4 למיניהן.

gididaf
11/11/11, 14:32
לפי מה שאני יודע עניין החתימות בגרסה 5 יותר מסובך מרק שמירת חתימות.
מדובר על יצירת חתימה יחודית כל פעם או בצורה רנדומלית כאשר המכשיר נדלק.

כלומר, גם אם יש לך חתימה שמורה, כאשר תרצה להשתמש בה בעתיד היא לא תהיה תואמת לגרסת הקושחה שתרצה להוריד.

אפל סבכו את הנושא מעבר לרק יצירת חתימה ושמירה שלה כמו שהיה לאורך גרסאות 4 למיניהן.

=(

W.Elad
11/11/11, 14:43
לא צריך להתבאס, רק לשנות את צורת המשחק.

צוות הפריצה המליץ למי שצריך ורוצה פריצה, לא לעדכן לגרסה 5.0.1 היות ובגרסה 5.0 קיימת פריצה שאמורה להיות קלה יותר לישום והפיכה לפריצה בלתי קשורה.

לא ניתן כרגע לשנמך בתוך גרסאות 5, אולי בעתיד ימצאו דרך לעקוף את הנושא הזה (תמיד יש פתרון, השאלה כמה הוא קל ליישום ומתי מוצאים אותו).

המלצתי פה לכמה אנשים לשדרג לגרסה 5 במידה והם יכולים (אנשים שנמצאים על גרסה 4.3.5 שהיא גם ככה עם פריצה קשורה) ולהמתין לפריצה בלתי קשורה לגרסה 5.0

ניתן לשדרג לגרסה 5.0 בלי לשדרג את המודם ולכן אין סיבה להשאר בגרסאות קודמות ובעיקר אם נמצאים עם פריצה קשורה באותן גרסאות ישנות יותר.

*עדיין, שכל אחד יעשה את מה שנראה לו לנכון!!!

AssafMoraz
11/11/11, 14:50
אגב, נושא החתימות קיים כבר מגרסה 3 שזו הגרסה בה הושק מכשיר ה- 3GS.

W.Elad
11/11/11, 14:54
אגב, נושא החתימות קיים כבר מגרסה 3 שזו הגרסה בה הושק מכשיר ה- 3GS.

צודק.

מרגיש כמו היסטוריה רחוקה... :)

matanhh
11/11/11, 15:10
עכשיו בדיוק מעדכן לגירסה החדשה מקווה שהגירסה הזאת תפתור תסבעיות שלי כמו:יציאה באמצע מאפליקציות משחקים וגם בחנות אפליקציות שרוב הזמן אי אפשר להיכנס לקטגוריות או לאפליקציות שמה.
העידכון הזה אמור לפתור תבעיה שלי?

Rahamim
11/11/11, 17:28
אני נשאר ב 5 אין לי בעיה עם סוללה מספיק לי שהיא נשארת לי מהבוקר עד לפחות 4 5 בבוקר
אבל מה שכן יש לי בעיה ברשת
אני חושב שזה גם איזה בג שיש בגירסה 5
אני מקווה שאפל תסדר את זה גם
ואני גם עם פריצה מאלה אני לא חושב שצריך בנתיים לעתכן גירסה

חומי
11/11/11, 17:39
לדעתי כל הדיון על פריקת הסוללה אינה מתייחסת כלל לגירסת הקושחה, היחוס היא למכשירי 4S בלבד!
אני עם המכשיר החדש ה- 4S כבר שבועיים ובעיה של פריקת הסוללה הייתה לי בלילה הראשון, הלכתי לישון בשעה 01:00 עם 100% וכשקמתי בשעה 07:00 הסוללה הייתה על אדום עז והמכשיר כלל לא נידלק לי.
נכון שבאותו הרגע ניבהלתי אך זה היה חד פעמי כיוון שלא ביצעתי משהו בסיסי והחשוב שלדעתי כולם חייבים לעשות זאת עם קבלת מכשיר חדש וזה הטענה ראשונה עם שקע חשמל למשך 24 שעות רצוף!
נכון שגם סגירת ה-טיים זום בשרותי מיקום עוזרת מאוד, והיום אני חייב להודות לא רק שזה מכשיר מדהים ומולץ אלא גם שאינה מבזבזת סוללה כמעט, יום שלם הכולל שיחות ממושכות וגלישה של כחצי שעה באינטרנט מתבזבז לי סוללה משהו כמו 25% בלבד, וכן בסטנדבאי בלילה כ-3% בלבד.

grules
11/11/11, 21:07
תבטלו את כל העידכונים ויהיה בסדר.

Noam
11/11/11, 21:25
תבטלו את כל העידכונים ויהיה בסדר.

אחלה פיתרון!
אולי גם להיכנס למצב טיסה?
או אפילו לכבות לגמרי את המכשיר??

gididaf
12/11/11, 03:30
אחלה פיתרון!
אולי גם להיכנס למצב טיסה?
או אפילו לכבות לגמרי את המכשיר??

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח שפכת!
לצערנו זה באמת נכון, לולא עדכונים, אינטרנט 24\7 ואפליקציות, למה אנחנו צריכים מכשיר שכזה?
אין מה לעשות, ככל שמתקדמים יותר, ככה אנחנו מתרגלים ליותר, ואי אפשר להפסיק את זה פתאום

sap2431966
12/11/11, 14:28
לא לעדכן מי שמעדכן עושה את טעות חייו הבטרייה נגמרת מהר יותר ממקודםםם !!!!

Noam
12/11/11, 16:16
לא לעדכן מי שמעדכן עושה את טעות חייו הבטרייה נגמרת מהר יותר ממקודםםם !!!!

באיזה דגם מכשיר מדובר?
האם פרצת אותו לסידיה?

sap2431966
12/11/11, 16:22
מדובר במכשיר 4s והוא לא פרוץ בגלל שעידכנתי גירסא .....

Aarón
12/11/11, 16:38
חברים, הדגשתי שלא לכולם ישנה בעית סוללה אלא לחלק מהמשתמשים:

להזכירכם לא כולם חוו את בעיית הסוללה, אלא רק חלק מהמשתמשים.
אז בבקשה לא להכנס לפניקה, ולחפש בעיות בכוח מהמכשיר ה"מושלם" שלכם.

בידקו אם לאחר ביטול העידכון של הגדרת השעון המקומי, ואת פרסומותiAD הבעיה נפתרת.

shiran74
19/11/11, 19:15
הייתה לי בעייה שהבטריה הייתה מגיעה ל70% לקראת הצהריים , התקנתי התקנה נקייה ולא עשיתי ריסטור מהגיבוי הקיים התקנתי את האפליקציות ע"י האייטונס מחדש (לא מגיבוי) נכון הרבה זמן אך פתר לי את בעיית הסוללה היום לאחר שימוש מצליח להגיעה עד הערב עם 90% הבעייה נפתרה , רובנו שידרגנו את הגירסה או שעידכנו גרסה מלאה ואז שיחזור מגיבוי תנסו התקנה נקייה והתקנה מחדש של האפליקציות ותראו הבדל משמעותי.

AssafMoraz
19/11/11, 19:20
אין מצב שאתה מצליח להחזיק עם המכשיר שלך מהבוקר עד הלילה (יום שלם) ולאבד רק כ- 10 אחוזים. על פי מה שאתה אומר זה נראה כאילו שמספיקה לך הטענה אחת לשבוע ימים. ממש לא הגיוני. מצב כזה יכול לקרות רק אם אתה בקושי משתמש במכשיר, זאת אומרת אולי חמש עשר דקות בכל יום.

shiran74
19/11/11, 20:07
אני מדבר על ללא שימוש כלל (שיחות ) היה יורד ל 70% עד הצהריים רק הפייסבוק ואימלים ועידכוני פוש היו פעילים היום לאחר התקנה מחדש יורד ל90% לאחר יום שלם (לצורך בדיקה ) שיחות בודדות בלבד כאשר עידכוני פוש אימלים ופייסבוק פעילים.

AssafMoraz
19/11/11, 20:58
עכשיו זה נשמע כבר הרבה יותר הגיוני. אני עם אייפון 4 פרוץ, על גרסה 5.0 עם כ- 30 טוויקים וערכת נושא, מאבד בסה"כ כ- 2 אחוז במשך הלילה (8 שעות בערך).