מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל: "אין כוונה להטמיע את Siri במכשירים ישנים"

Bar
09/11/11, 15:51
אם לא די בשמועות וברחשים הנוגעים לסירי, כעת אנו מקבלים תגובה רשמית מצד אפל.

לאחר צאת האייפון החדש, כולם רואים את סירי ומבינים שהיא יותר מגימיק.
בעקבות כך, גם בעלי מכשירים ישנים יותר רוצים לראות את Siri על מכשיריהם, אם לא דרך פעולות של האקרים אז דרך שחרור רשמי של אפל (http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread208374.html) באמצעות עדכון גרסה.

מפתח העונה לשם Michael Steeber, שלח מייל לאפל אשר הגיע למהנדסיה, והוא קיבל את התשובה הבאה:

http://img233.imageshack.us/img233/1167/tumblrlud984l4qx1r07j7t.jpg

תרגום:

"Siri עובדת אך ורק על אייפון 4S ואין כיום תכניות לתמיכה במכשירים ישנים"

אפל כעת חתמה את כל השמועות בדמות תגובה רשמית, אך ישנה מילה שקצת מעלה תהיות, והיא המילה currently.
אם תשאלו אותי?, למילה הזו יש משמעות גדולה.

gil097
09/11/11, 15:57
כ"כ חבל !!! נקווה שזה יגיע לפחות לאייפד 2!

Amit.S
09/11/11, 16:16
אם תשאל אותי, לא נקבל את הפיצ'ר הזה עד שיצא האייפון 5.
בכל מקרה, אני לא מתכוון לחכות שנה גם לא להוציא עוד 3000 שקלים בשביל סירי, בשביל דברים כאלה אני פרוץ :P.

kazrual
09/11/11, 16:23
בושה של חברה !! האפל האלה

כבר הוכיחו שסירי יכולה לרוץ על IPHONE4 אז מה הבעיה חוץ מלעשוק את הלקוחות שלה
אבל לאפל אין בעיה יש לה הרבה מאוד לקוחות מטומטמים !!!

ומה הקשר לעניין שיש לך איפון פרוץ ?
עדיין לא שיחררו את סירי לאיפון פרוץ

baket
09/11/11, 16:33
עכשיו נראה שנותר לנו לסמוך רק על האקרים הנחמדים .. שיעשו עבודה טובה יוציאו ממש ממש ממש ממש ממש ממש ב ק ר ו ב את סירי לאייפון 4 ופריצה לא תלוייה ל ios 5 ..!!!
ועל זה נאמר "יאללה אני כבר לא יכול לחכות יותר " ...

koral11
09/11/11, 16:46
תודה בר על הידיעה
אני תולה תקוות על המילה currently ;)

Amit.S
09/11/11, 16:50
ומה הקשר לעניין שיש לך איפון פרוץ ?
עדיין לא שיחררו את סירי לאיפון פרוץ

לפי מספר האקרים ידועים שצייצו על כך בטוויטר, סירי עומדת להגיע בקרוב גם לשאר המכשירים ואפילו ל-3GS.

Bar
09/11/11, 16:54
תודה בר על הידיעה
אני תולה תקוות על המילה currently ;)
גם אני :)

לפי מספר האקרים ידועים שצייצו על כך בטוויטר, סירי עומדת להגיע בקרוב גם לשאר המכשירים ואפילו ל-3GS.

העלתי מבזק בנושא שלשום:
http://www.iphones.co.il/forum/thread208581.html

spacecat1
09/11/11, 17:45
מעניין מה יקרה לשרתים של אפל ביום שתשוחרר פריצה לסירי

gal2406
09/11/11, 19:07
לפי מה שקראתי SIRI לא הולכת להשתחרר למכשירים ישנים גם בתור פריצה בגלל הפרת זכויות יוצרים שההאקרים לא רוצים לעשות.

Bar
09/11/11, 19:51
לפי מה שקראתי SIRI לא הולכת להשתחרר למכשירים ישנים גם בתור פריצה בגלל הפרת זכויות יוצרים שההאקרים לא רוצים לעשות.

יתכן מאוד ולא נראה אותו במכשירים ישנים גם מהסיבה הזו.

spacecat1
09/11/11, 20:09
לא לשכוח שאם אפל יוסיפו את השרות לכול המכשירים זו הוספה של מיליוני מכשירים לשימוש בשרתים שלהם וזה ממש להכביד על המערכת

Bar
09/11/11, 20:14
לא לשכוח שאם אפל יוסיפו את השרות לכול המכשירים זו הוספה של מיליוני מכשירים לשימוש בשרתים שלהם וזה ממש להכביד על המערכת

תאמין לי שעם חוות השרתים שאפל בנתה, זה לא ממש יפריע לה.

natish
09/11/11, 21:48
בושה של חברה !! האפל האלה

כבר הוכיחו שסירי יכולה לרוץ על IPHONE4 אז מה הבעיה חוץ מלעשוק את הלקוחות שלה
אבל לאפל אין בעיה יש לה הרבה מאוד לקוחות מטומטמים !!!

מה בושה מה?

זכותה של החברה להשיק פיצ'ר מסוים רק במכשיר מסוים והלאה.
אגב, תקן אותי אם אני טועה אבל פיצ'ר פתיחת המכשיר מנעילה באמצעות זיהוי פנים שמגיע בגרסה 4.0 של אנדרואיד מגיע לגאלקסי נקסוס ולא למכשירים ישנים יותר.

Arditi
09/11/11, 23:17
אגב, תקן אותי אם אני טועה אבל פיצ'ר פתיחת המכשיר מנעילה באמצעות זיהוי פנים שמגיע בגרסה 4.0 של אנדרואיד מגיע לגאלקסי נקסוס ולא למכשירים ישנים יותר.

אתה אכן טועה. הפיצ'ר יגיע לכל מכשיר שיקבל עדכון ICS (והם לא בודדים).

anobis
09/11/11, 23:17
לא מפתיע בכלל. ברור שסירי יכולה לרוץ על האייפון 4 ולא היה צריך את הפריצה להוכיח זאת (סירי היא לא פונקציה שמכבידה על המכשיר, הרי כל פעולת הזיהוי תלויה בשרתים של אפל). ברור שזהו תרגיל שיווקי נטו ואפל יודעת מה היא עושה, כמה שזה מעצבן והייתי רוצה שסירי תפעל גם על האייפון 4 שלי זה הרי בדיוק הנקודה, אני חייב לשדרג. ועם זאת זכותה של אפל, חברה פרטית שדואגת להכנסותיה, חפץ בסירי? תשדרג.
בואו נרענן את זיכרוננו הקצר, אפילו הזיהוי הקולי הבסיסי שיצא עם צאת האייפון 3GS לא היה נחלת 2 הדגמים הקודמים.
אז כמו שהבנו אפל תוקפת בכל החזיתות לגרום לכך שישדרגו, אם זה בהצגת שיפורי חומרה וגם בשיפורי תוכנה. ראינו את זה בעבר וכנראה נמשיך לראות זאת בעתיד. כך היה עם ה 3GS כך קרה עם ה 4S וכנראה כך יהיה עם ה 6S.
לא! לא שחכתי את האייפון 5. כי לא יהיה כזה. אולי מישהו ירים את הכפפה ויכתוב את הכתבה הנדרשת. השימוש ב- ?אייפון 5? רק מראה שאנשים לא מבינים את משמעות התוספת שמופיעה אחרי השם אייפון.