מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סירי הוסבה בהצלחה לאייפון 3GS

Bar
08/11/11, 02:58
בהמשך לשמועות מהתקופה האחרונה, אם חשבנו שההאקרים ילכו דגם אחד אחורה - הם בעצם הלכו שניים.

בהמשך לכתבתו (http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread207876.html) של ידידי rainz על האפשרות לראות את Siri על האייפון 4, אנו כעת רואים שאפילו מכשירי ה-3gs מסוגלים להכיל את העוזרת החכמה ואף להתחבר לשרתים של אפל ולהנפיק חווית Siri מופלאה.

ההאקר Ryan Petrich (הידוע בשם rpetrich) שגם אחראי על פיתוח התוכנה Activator המפורסמת, שיחרר לפני מספר שעות טוויט בו הוא מדווח ש-Siri נמצאת על האייפון 3GS שברשותו בזכות אינטגרציה עם התוכנה Activator תודות לעזרתם של ההאקרים chpwn ו- stroughtonsmith.

http://img269.imageshack.us/img269/6191/43957712.png

והוא אף שחרר סירטון הוכחה:
o-CqC5TGm9U

ושום מילה על שחרור לקהל הרחב.

נודע לראשונה בiClarified (http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=17850).

baket
08/11/11, 06:40
איפה האקרים הישראלים בכל הסיפור הזה .. מעצמת הייטק ואף לא האקר אחד לישועה ...

eliran2313
08/11/11, 07:06
פשש יפה.
כל שנותר הוא ללכת לאפל ולומר להם: הנה, קחו! רק תשימו את זה במכשירים שלכם וזהו!
אז כשהם יעבדו מושלם גם ככה מעניין מה יהיה התירוץ של אפל

איפה האקרים הישראלים בכל הסיפור הזה .. מעצמת הייטק ואף לא האקר אחד לישועה ...

כי אותם פורצים עושים את הרוב בחינם ותמורת תרומות בלבד.
כפי שאתה יכול לשער זאת לא הדרך שבה הישראלים עובדים.
או שתשלם או שתחלום.

omer811
08/11/11, 07:10
+1
אם אצלנו עדיין לוקחים 250 שקל על פריצה לאייפון
שהיא חינמית ולא יותר מלחיצה על שתי כפתורים =.=
אין סיכוי שישראלי יעשה משהן בלי לדרוש כסף

למרות שאם זכור לי נכון מקימי הפורום היו הראשונים בישראל שפרצו את האייפון
עם פריצה שלהם, אז אולי יש יוצא דופן XD

irit23
08/11/11, 08:41
תודה רבה על הכתבה
טוב לדעת שגם בעלי 3gs יוכלו להנות מסירי
אך מה קורה עם התמיכה בשפה העיברית האם יש סיכוי שתיהיה תמיכה?

תודה בוקר טוב ויום נפלא אירית

Ns201
08/11/11, 09:41
חח כמה שזה נכון!!ישראלים ימצאו דרך לעשות מכל דבר כסף!!לגבי תמיכה בשפה העברית צר לי לאכזב אותך אבל לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב..

baket
08/11/11, 10:02
חחח תאכלס ... אפילו על גזירת הסים לצורה של הטורבו סים.. לוקחים fucking 50 שקל ... איפה האחווה הישראלית ... כנראה שמתה אאא .. אני בטוח עדיין שיש עוד כמה אחרונים צדיקים בסדום :-) אבל יאללה רק שתצא הפריצה המיוחלת , חחח ואז נראה 70 אחוז מהישראלים הולכים ברחובות ומדברים אל הסלולרי שלהם .. :-)

Ns201
08/11/11, 10:35
חח שתצא הפריצה המיוחלת הדבר היחיד שתראה זה שאנשים הולכים ברחוב ומדברים על זה שעשו עליהם כסף ופרצו להם את המכשיר ב200 שקל

baket
08/11/11, 10:53
חח שתצא הפריצה המיוחלת הדבר היחיד שתראה זה שאנשים הולכים ברחוב ומדברים על זה שעשו עליהם כסף ופרצו להם את המכשיר ב200 שקל

חחח תאכלס ... כל כך נכון !!! ;) בתאכלס גם אני עשיתי את הטעות הזאת בפעם הראשונה איך שקיבלתי את המכשיר מחול ... לא ממש ידעתי מה הולך שם בסביבת האייפון .. אז הלכתי לחנות .. ואללק 550 שקל אללה יופי .. בדיעבד אני יכול להגיד שעשו עלי רווח של 525 שח
;)

Ns201
08/11/11, 11:11
חחח אנשים מנצלים את זה שיש כאלה(לדעתי יותר מ50%) שמפחדים להתעסק טיפה עם המכשיר שלהם..והסיפור הוא בסה"כ לקרוא מדריך ולנסות..המקסימום שיקרה זה לעשות ריסטור..
550?!?! אתה אולי מחפש מישהו שיפרוץ לך את האייפון?..אני ממש תותח בזה! ;-)

baket
08/11/11, 11:14
חחח אנשים מנצלים את זה שיש כאלה(לדעתי יותר מ50%) שמפחדים להתעסק טיפה עם המכשיר שלהם..והסיפור הוא בסה"כ לקרוא מדריך ולנסות..המקסימום שיקרה זה לעשות ריסטור..
550?!?! אתה אולי מחפש מישהו שיפרוץ לך את האייפון?..אני ממש תותח בזה! ;-)

חח תודה גבר אבל מאז עברו הרבה מים בנהר ולמדתי דבר או 2
אז ככה שאני סבבה .. יותר אני לא ילך לחניות כאלו .. אם הצלחתי לשים את ה ios 5 עם טורבו סים ... אז נראה לי שאני אסתדר וביכלל עם אנשים כמוך בפורומים .. כל מה שאני צריך לעשות זה לשאול שאלות .. ואיך אמרת הכי גרוע במקסימום עושים ריסטור :-)
;)

Bar
08/11/11, 11:16
האתר כמובן דוגל בפריצה באופן עצמאי בבית ולכן מספק מדריכים וקישורים...לכן אין לנו שום סיבה לומר לכם לפרוץ בכסף.

לגבי עברית - irit, עניין השפה מגיע מהשרתים של אפל, שם יש מאגר עצום של תשובות שסירי מנפיקה, ולכן עניין העברית חייב להגיע מהצד של אפל...מה שאת מבינה שכמובן לא פרקטי ולא אפשרי לשינוי כרגע באופן עצמאי בעזרת האקרים.

natish
08/11/11, 14:10
תודה רבה על הכתבה
טוב לדעת שגם בעלי 3gs יוכלו להנות מסירי
אך מה קורה עם התמיכה בשפה העיברית האם יש סיכוי שתיהיה תמיכה?

תודה בוקר טוב ויום נפלא אירית

אירית, אל תבני על תמיכה של סירי בעברית בקרוב.

Rahamim
08/11/11, 19:22
מישהו אולי יודע או שמע מתי ישחררו את זה ל3GS

Bar
08/11/11, 19:29
מישהו אולי יודע או שמע מתי ישחררו את זה ל3GS

השורה האחרונה במבזק הייתה: "ושום מילה על שחרור לקהל הרחב", משמע אין שום רמז ואין דרך לדעת, אם בכלל ישחררו.

ohad_vip
09/11/11, 19:21
נראה לי שגם לא תהיה תמיכה בעברית