מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות | יש באמת טעם לפרוץ ל1.1.4 ?

jimos
08/03/08, 11:53
הרי במילא עוד מעט ייצא לפועל כל מפת הדרכים של הsdk ואז פריצה לא תהיה כ"כ משמעותית ?

[וכן אני אהיה מוכן לשים כמה דולרים בשביל לקנות תוכנות טובות..שאני בטוח שהעברית תגיע לשם גם באחד מן הימים]

Remo
08/03/08, 11:56
יש טענות לגבי ספארי יציב יותר ב-1.1.4. מעבר לכך אין יתרונות משמעותיים ל-1.1.4.
הגרסא הבאה של הטאצ' (שתתמוך בתוכנות צד ג') תשוחרר ביוני, ולדעתי עד אז לא ישוחררו יותר עדכוני Fw.

jimos
08/03/08, 17:09
הגרסא הבאה של הטאצ' (שתתמוך בתוכנות צד ג') תשוחרר ביוני, ולדעתי עד אז לא ישוחררו יותר עדכוני Fw.

נחכה עד יולי..
לא משתמש בדפדפן..
בסיס - מוזיקה וסרטים וזהו..

תודה רבה לך ! :) המשך סופ"ש נעים ..:o

JustD
08/03/08, 17:14
קצת קשה לי להאמין שעד יוני לא יוציאו גרסאות חדשות לאייפון ואייפוד טאץ.בגלל ש1.1.4 כבר פרוצה וכך גם כל שאר הגרסאות אז אפל תנסה לסגור את חורי האבטחה.

Remo
08/03/08, 18:01
קצת קשה לי להאמין שעד יוני לא יוציאו גרסאות חדשות לאייפון ואייפוד טאץ.בגלל ש1.1.4 כבר פרוצה וכך גם כל שאר הגרסאות אז אפל תנסה לסגור את חורי האבטחה.

אוקי, אז 1.1.4 כבר נפרצה, אז מה? נראה לך שאפל מסורה למשימה של למנוע JB למכשירים? העדכונים שהם משחררים מתמקדים יותר בפתרון באגים והוספת תכונות (עובדה ש-1.13 ו-1.1.4 נפרצו בלי בעיה).
כרגע אפל מתמקדים בגרסא 2.0 לאייפון/ד, וסביר שנראה פחות עדכונים בתקופה הקרובה (אם בכלל).
ההיסטוריה (הקצרה) מראה שמחזור השחרור של גרסא "עמוסת" פיצ'רים הוא כחודשיים+ (בין 1.1.2 ל-1.1.3 לדוגמא), מכמות הפי'צרים שהולכת להיות ב-2.0, מסגרת זמן של 3 חודשים ללא עדכון נשמעת הגיונית.

DJBH
09/03/08, 21:16
להבא קרא חוקים ובצע סעיף מס' 4 (אני עורך את הכותרת).
נעול.