מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פייסבוק מבקשת את עזרת אפל במלחמה נגד גוגל+

Aarón
05/11/11, 13:21
פייסבוק ביקשה מאפל שתעזור לה במלחמתה בגוגל+, האם גוגל מהווה איום על פייסבוק?
זאת עדיין תשאר תעלומה, ורק הזמן יגיד.

http://up353.siz.co.il/up3/mtw4ywqyioly.jpg

על פי דוברים שהיו נוכחים בישיבות, שתי החברות ישבו לדיונים חוזרים ונשנים אך עדיין לא הגיעו לממצאים איך לשתף פעולה. כידוע בשנה שעברה פייסבוק דחתה הצעה של אפל לחיבור פינג, רשת חברתית חדשה שתהיה סביב iTUNES, כביכול מסיבות טכניות. זו הייתה פגיעה רצינית באפל, ולכן סטיב ג'ובס התקשר באופן אישי לעיתונות ואמר באופן פומבי, כי אפל בחרה לעבוד עם טוויטר.
כל הממשק החדש של פייסבוק לא עזר לה, ובכל זאת שתי החברות מנהלות שיח ביודעין כי לשתיהן ישנה מטרה אחת ברורה, להלחם נגד אויב משותף גוגל.
בפינה אחת עומדת פייסבוק: המכהנת כאלופת הרשת החברתית המנסה לקבע את מעמדה כבעלים של הזהות המקוונת של כולם.
ומנגד נמצאת גוגל: החברה הגדולה ביותר בארגון מידע, הנלחמת בכוח כדי שתוכל להשאר רלוונטית בשוק עם גוגל+ החדשה שלה.

עם ההצלחות הראשונות של גוגל+ אומר מארק צוקרברג, כבר לא יכולים להרשות לעצמם לפשל. גם כאשר היו לפייסבוק מעידות פה ושם, העיניין נסלח ועבר מהר. על גוגל+ להיות זהירים יותר.
על צוקרמן כעת מוטלת משימה לא קלה והיא, לשמור על החיילים שלו והמשתמשים שלא יעשו תפנית חדה לכיוון המתחרה (אני בספק אם כן).
גוגל הוסיפה כעת כ-2600 עובדים, כדי לבסס את עצמה ולהם מטרה ברורה אחת והיא, להפוך את גוגל למעצמת של הרשת החברתית.

ואנחנו אומרים, ימים יגידו...

natish
05/11/11, 16:30
תודה על הידיעה :)

אני מאמין שאם פייסבוק תתרכך יותר בעמדות שלה מול Ping, אין סיבה שאפל לא תטמיע תמיכה בפייסבוק ברמת המערכת כפי שהיא עשתה עם טוויטר. זה גם יתן ל- iOS יישור קו, כאשר באנדרואיד כבר ניתן לעשות זאת וגם יתן דחיפה די גדולה למשתמשי פייסבוק שיוכלו לעשות הרבה דברים ישירות מהמכשיר שלהם מבלי לפתוח את האפליקציה בכל פעם.

Aarón
05/11/11, 16:39
נכון.
מה גם שלדעתי, אין לפייסבוק מה לחשוש בכלל.
גוגל+ ממש לא מהווה איום עליה מבחינת רשת חברתית, אבל עדיין כדאי להם לחבור עם אפל זה רק יעשה להם טוב.

tomer1749
05/11/11, 16:45
פייסבוק ישאר שליט כל עוד יפסיקו הבאגים וספאם יסונן יותר ..

stas1999
05/11/11, 17:42
תודה על הידיעה :)

אני מאמין שאם פייסבוק תתרכך יותר בעמדות שלה מול Ping, אין סיבה שאפל לא תטמיע תמיכה בפייסבוק ברמת המערכת כפי שהיא עשתה עם טוויטר. זה גם יתן ל- iOS יישור קו, כאשר באנדרואיד כבר ניתן לעשות זאת וגם יתן דחיפה די גדולה למשתמשי פייסבוק שיוכלו לעשות הרבה דברים ישירות מהמכשיר שלהם מבלי לפתוח את האפליקציה בכל פעם.

צודק אני יותר בפייסבוק מאשר בטוויטר
והאמת מאז ה-IOS 5 אני יותר בטוויטר שאני שונא אותו

Deantweety
05/11/11, 18:17
צודק אני יותר בפייסבוק מאשר בטוויטר
והאמת מאז ה-IOS 5 אני יותר בטוויטר שאני שונא אותו

גם לי יש טוויטר וזה משעמם כמו גיהנום.לא יודע למה אנשים אוהבים את זה.:confused:

natish
05/11/11, 20:00
גם לי יש טוויטר וזה משעמם כמו גיהנום.לא יודע למה אנשים אוהבים את זה.:confused:

אתה מנסה להשתמש בטוויטר בתור תחליף לפייסבוק וזה לא.
מדובר ברשת מיקרובלוגיניג ולא רשת חברתית.

Deantweety
05/11/11, 20:06
אתה מנסה להשתמש בטוויטר בתור תחליף לפייסבוק וזה לא.

אבל נראה לך שאיכפת לאנשים פשוטים איזה סוג מערכת היא,הם פשוט רוצים משהו נוח,קל לתפעול והכי חשוב ללא ממשק משעמם.

stas1999
05/11/11, 20:06

אפשר בעברית

Deantweety
05/11/11, 20:14
בשבילך מוויקיפדיה מיקרו-בלוגינג הוא שירות באתרי אינטרנט ותוכנות המאפשר למשתמשים לשלוח עדכוני טקסט קצרים, תמונות, קטעי קול וקליפים ולפרסם אותם לצפייה של כל הגולשים, או לקבוצה מוגבלת שתיבחר על ידי המשתמש. ההודעות מועלות לרשת באמצעים שונים כגון הודעות טקסט, מסרים מיידים, אימייל, קובצי קול וכמובן האתר עצמו.
הקיצר חרטה

natish
05/11/11, 23:40
אבל נראה לך שאיכפת לאנשים פשוטים איזה סוג מערכת היא,הם פשוט רוצים משהו נוח,קל לתפעול והכי חשוב ללא ממשק משעמם.

טוויטר הוא הרבה יותר פשוט לתפעול מפייסבוק.
בכל אופן אני לא מנסה לשכנע אותך. תשתמש במה שבא לך, רק אל תמעיט ביכולת של טוויטר, לא סתם זאת אחת הפלטפורמות שצומחות הכי מהר בעולם היום.