מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה | ה-ziphone כנראה עובד על האייפוד טאצ' 16/32 gb

tomer4321765
07/03/08, 20:56
עכשיו נכנסתי לבלוג של זיברי והוא פירסם שם מדריך מצולם על פריצה זמנית(עד שהוא יקבל את האייפוד החדש שלו וימצא את הבעיה עם האייפוד טאצ' 16/32 gb) והמדריך הוא שעם הגירסה הכי חדשה של התוכנה ziphone צריך שלוחצים jailbreak כדי לפרוץ את האייפוד 16/32 gb(הוא ניסה את זה עם גירסה 1.1.4) במקום ללחוץ על jailbreak פעם אחת ואז זה יביא את התקלה:md0,major 2,minor 0 צריך ללחוץ מספר פעמים בצורה עקבית לא מהירה על ה-jailbreak ואז האייפוד יפרץ.
את המדריך הוא העלה ליוטיוב ותגובות חיוביות נראו שם שאנשים באמת מצליחים לפרוץ את האייפוד 16 gb שלהם עם ה-ziphone!
הנה המדריך:http://www.youtube.com/watch?v=CNwH8rmc1f8
בהצלחה עם המדריך ומי שיצליח לפרוץ שיגיד פה!

mark_r1
07/03/08, 20:58
זה פורסם כבר בעבר .........

tomer4321765
07/03/08, 21:03
זה פורסם כבר בעבר .........

איפה??תראה לי בבקשה כי אני לא מצאתי.זה חדש מאוד כי רק לפני 4 שעות זיברי פירסם את זה.אני לא מצאתי אשכול כזה(לפחות לא בפורום אייפוד טאצ').

DJBH
07/03/08, 21:03
tomer4321765, ראיתי כבר בהרבה מקומות על העניין של ZiPhone ל-16GB ו-32GB.
ביצעתי המון, אבל המון ניסיונות ובכל זאת, הפריצה עדיין לא עובדת, בכל מקרה - אני ממשיך לנסות, כשאני יצליח ואני מאמין שכן, אני מבטיח שהדבר הראשון שאני יעשה זה לפרסם מדריך מסודר בעברית כיצד לעשות זאת.

tomer4321765
07/03/08, 21:05
tomer4321765, ראיתי כבר בהרבה מקומות על העניין של ZiPhone ל-16GB ו-32GB.
ביצעתי המון, אבל המון ניסיונות ובכל זאת, הפריצה עדיין לא עובדת, בכל מקרה - אני ממשיך לנסות, כשאני יצליח ואני מאמין שכן, אני מבטיח שהדבר הראשון שאני יעשה זה לפרסם מדריך מסודר בעברית כיצד לעשות זאת.

תנסה שוב כי לכמה אנשים ובמיוחד לזיברי השיטה שהוא פירסם עכשיו הצליחה.

dark123455
07/03/08, 21:07
אין לי מושג בipod touch אבל אולי תנסה להוריד את הגרסה החדשה של ziphone

xShahaRx
07/03/08, 21:11
זה עובד נבדק אצלי יש לי טאץ 8 ולחבר 32 את ה8 אפשר לפרוץ בלחיצה ובלחיצה אחת זה לא עבד על ה32 ועכשיו אחרי שעשיתי מה שהוא אמר זה עובד :)

tomer4321765
07/03/08, 21:15
זה עובד נבדק אצלי יש לי טאץ 8 ולחבר 32 את ה8 אפשר לפרוץ בלחיצה ובלחיצה אחת זה לא עבד על ה32 ועכשיו אחרי שעשיתי מה שהוא אמר זה עובד :)

מה אמרתי לך בר????תנסה עכשיו אתה ותראה תוצאות טובות.
אבל אני מזכיר:זה רק שיטה חלופית עד שזיברי יקבל את האייפוד טאצ' החדש שלו אז אני מבקש ממך בר שאפילו אם תצליח אל תפרסם מדריך כי אף אחד כבר לא ישתמש בו ברגע שזיברי יפרוץ לגמרי את האייפוד טאצ' 16/32 gb.זה רק עניין של זמן.
אל תידלקו על השיטה.... חחחח...;)

DJBH
07/03/08, 21:16
תנסה שוב כי לכמה אנשים ובמיוחד לזיברי השיטה שהוא פירסם עכשיו הצליחה.

תאמין לי שניסיתי המון ניסיונות, ואני יודע שלהמון זה הצליח, אני שוב אומר - כשזה יצליח לי, אני אפרסם מדריך מדוייק ומוסבר בצורה הכי טובה כיצד לבצע זאת.
אם מישהו הצליח כבר ויכול לפרסם את המדריך הזה בצורה הכי טובה במקומי, הוא יתקבל בברכה.

Xite
07/03/08, 21:32
מחכה בקוצר רוח!

tomer4321765
07/03/08, 21:40
מחכה בקוצר רוח!

למה????
אני לא פירסמתי פה משהו שהולך לצאת בקרוב!
אני פירסמתי שיצא שיטה חדשה לפרוץ את האייפוד טאצ' 16/32 gb עם ה-ziphone.
להבא אל תספים ככה ותקרא עד הסוף כי הבאת גם אותי להספמה:mad:

JustD
07/03/08, 22:48
לא עדיף לחכות למשהו בסגנון ZiTouch ?

mhu
07/03/08, 23:16
לא עדיף לחכות למשהו בסגנון ZiTouch ?

עדיף, ובקרוב יהיה.
אבל לאנשים אין סבלנות.

JustD
07/03/08, 23:21
אני אחרי שהייתי צריך לעשות ריסטור עוד בתקופת 1.1.1 לא מתעסק בדברים לא בטוחים ובטח לא כשיש מצב שהמכשיר יכול ללכת לפח.אני כבר יותר מחודשים בלי Jb ואני מסתדר די טוב.

DJBH
07/03/08, 23:46
עדיף, ובקרוב יהיה.
אבל לאנשים אין סבלנות.

תאמין לי אתה צודק ואמרתי פה את זה כבר להרבה אנשים.

Morphey
08/03/08, 00:17
קניתי לפני מספר ימים 32 ג'יגה שבא עם 1.1.3.
עשיתי דאונגרייד כמו טמבל,
ועכשיו החלטתי לעשות ריסטור בחזרה ל-1.1.3 ולנסות את השיטה.
אני שמח להגיד שזה עבד כמו גדול.
זה הולך ככה:
מחברים את הפוד,
נכנסים למצב Recovery,
לוחצים על Jb בהפסקות של חצי שנייה,
ברגע שזה עובר את השורה שהייתה מקריסה וממשיך ל-checked משהו - תלחצו ישר על Alt + F4 ותרסקו את Ziphone, אחרת זה יכניס ללולאה את הפוד.
תנו לו לרוץ והכל יהיה בסדר.
תהנו.

liorx
08/03/08, 00:30
שלח אי-מייל לזיברי שעלית על הבעיה :)
אני מקווה שלא תתקל בבעיות בהמשך.

Morphey
08/03/08, 01:17
הוא כבר פירסם בבלוג :)
לא נורא חחחח
נצל"ש - ראיתי איפשהו שיש תוכנה שלוקחת את הסורסים והופכת לקובץ טקסט - איך קוראים לה ואיך ניתן להשיג?

DJBH
08/03/08, 08:54
קניתי לפני מספר ימים 32 ג'יגה שבא עם 1.1.3.
עשיתי דאונגרייד כמו טמבל,
ועכשיו החלטתי לעשות ריסטור בחזרה ל-1.1.3 ולנסות את השיטה.
אני שמח להגיד שזה עבד כמו גדול.
זה הולך ככה:
מחברים את הפוד,
נכנסים למצב Recovery,
לוחצים על Jb בהפסקות של חצי שנייה,
ברגע שזה עובר את השורה שהייתה מקריסה וממשיך ל-checked משהו - תלחצו ישר על Alt + F4 ותרסקו את Ziphone, אחרת זה יכניס ללולאה את הפוד.
תנו לו לרוץ והכל יהיה בסדר.
תהנו.

זה בעצם הפתרון המדובר, לא חידשת משהו..

zivv
08/03/08, 12:39
מישהו יודע אם זה יעבוד גם על אייפוד טאצ' 8gb ?

KingCobra
08/03/08, 14:04
עובד כמו גדול!!!

houta1181
08/03/08, 14:28
טוב קראתי והייתי חייב לנסות.
Ipod 16 Giga
הרצתי רגיל אכן כמו שחשבתי והכרתי מריץ את השגיאה הרגילה.
ריסטור ל 1.1.4
הטריק עם לחיצה בזמנים על Jailbreak
עובד כמו גדול..:)
דגשים:
לסמן רק Jb תחת Advance
לנתק את המכשיר מהמחשב כשמופיע התפוח.
לעשות ריסטרט למכשיר,בסיום התהליך.
יפה מאוד אהבתי..:)

omerhay95
08/03/08, 14:37
מישהו יודע אם זה יעבוד גם על אייפוד טאצ' 8gb ?

זה יעבוד עם לחיצה אחת

gal1804
08/03/08, 18:55
נסיתי כבר כמה פעמים וזה כל פעם נתקע לי על השורה הזו:
Spamming AT, waiting for a response
וזה פשוט נתקע על זה
מה אני אמור לעשות?

Y SoulMate Y
08/03/08, 22:23
נסיתי כבר כמה פעמים וזה כל פעם נתקע לי על השורה הזו:
Spamming AT, waiting for a response
וזה פשוט נתקע על זה
מה אני אמור לעשות?
שאלה טובה =]
אנ'לא יכול להגיד לך בוודאות, אבל אני יכול לתת לך איזשהי דרך לנסות, שראיתי שעזרה לכמה חבר'ה שהייתה להם את אותה בעיה:

1. תעשה ריסטור לאייפוד לגרסא 1.1.4
2. תסגור את תוכנת הiTunes, ואת כל העזרים שעובדים עם התוכנה ביחד(ע"י השימוש בCTRL+ALT+DEL, הכוונה לתוכנות כמו: AppleMobileDevice, iTunesHelper וכו')
3. תריץ את הZiphone
4. תלחץ על JailBreak, ואז כשאר הiPod מציג לך את שגיאת הBSD, תכניס את האייפוד לRecovery Mode.
5. לך לadvanced features ב Ziphone, ותלחץ Normal תחת "Change phone Mode"
6. כאשר האייפוד חוזר למצב "נורמלי"
7. תוריד את החבילה הזאת: http://rapidshare.com/files/97246876/ZiPhone_best_for_ipod_8G.zip.html
תחלץ את הקבצים מהחבילה הזו לתיקייה חדשה, לאחר מכן, תעתיק את הקבצים הבאים: ZiPhoneGUI.exe ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll Languages.xml
מהתיקייה של Ziphone 2.5c, אל תוך התיקייה החדשה הזו.
7. תכניס את האייפוד שוב למצב Recovery, ואז תפעיל את הקובץ ZiphoneGUI.exe אשר בתיקייה החדשה שיצרת.
8. תלחץ שוב ושוב על הכפתור של JailBreak עד שהאייפוד יציג את הלוגו של אפל, לאחר מכן, תכניס את האייפוד שוב למצב של Recovery.
9. כאשר שאתה במצב Recovery, תכנס לiTunes, והאייפוד שלך יעבור לHome Screen, ואמורה להיות לך גרסא 1.1.4 עם JB מלא =]

נ.ב
אנ'לא לוקח אחריות על שומ'דבר ממה שנאמר פה ;]
ואני בעד, שאם מישו' רוצה לבצע JB, הכי כדאי לחכות לגרסא של זיברי שתיהיה מותאמת במיוחדת ל16/32 =]

gal1804
10/03/08, 17:08
שאלה טובה =]
אנ'לא יכול להגיד לך בוודאות, אבל אני יכול לתת לך איזשהי דרך לנסות, שראיתי שעזרה לכמה חבר'ה שהייתה להם את אותה בעיה:

1. תעשה ריסטור לאייפוד לגרסא 1.1.4
2. תסגור את תוכנת הiTunes, ואת כל העזרים שעובדים עם התוכנה ביחד(ע"י השימוש בCTRL+ALT+DEL, הכוונה לתוכנות כמו: AppleMobileDevice, iTunesHelper וכו')
3. תריץ את הZiphone
4. תלחץ על JailBreak, ואז כשאר הiPod מציג לך את שגיאת הBSD, תכניס את האייפוד לRecovery Mode.
5. לך לadvanced features ב Ziphone, ותלחץ Normal תחת "Change phone Mode"
6. כאשר האייפוד חוזר למצב "נורמלי"
7. תוריד את החבילה הזאת: http://rapidshare.com/files/97246876/ZiPhone_best_for_ipod_8G.zip.html
תחלץ את הקבצים מהחבילה הזו לתיקייה חדשה, לאחר מכן, תעתיק את הקבצים הבאים: ZiPhoneGUI.exe ComponentFactory.Krypton.Toolkit.dll Languages.xml
מהתיקייה של Ziphone 2.5c, אל תוך התיקייה החדשה הזו.
7. תכניס את האייפוד שוב למצב Recovery, ואז תפעיל את הקובץ ZiphoneGUI.exe אשר בתיקייה החדשה שיצרת.
8. תלחץ שוב ושוב על הכפתור של JailBreak עד שהאייפוד יציג את הלוגו של אפל, לאחר מכן, תכניס את האייפוד שוב למצב של Recovery.
9. כאשר שאתה במצב Recovery, תכנס לiTunes, והאייפוד שלך יעבור לHome Screen, ואמורה להיות לך גרסא 1.1.4 עם JB מלא =]

נ.ב
אנ'לא לוקח אחריות על שומ'דבר ממה שנאמר פה ;]
ואני בעד, שאם מישו' רוצה לבצע JB, הכי כדאי לחכות לגרסא של זיברי שתיהיה מותאמת במיוחדת ל16/32 =]

עשיתי הכל עד שלב 8 שלב 8 לא עובד
האייפוד לא מגיב הוא נשאר במצב recovery ולא מציג את הסמל של התפוח

Morphey
11/03/08, 07:29
ליאור, אפשר את ה-theme שלך? :)

liorx
11/03/08, 13:10
אממ.. החזרתי כבר את המכשיר ללקוח, וודאי זה אחת הערכות נושא של Spazio אבל לא זכור לי השם. (משהו עם Blue)
אחרי ההתקנה יש להתחבר עם Winscp או אחר ולערוך את העברית לאייקונים.

DJBH
11/03/08, 14:15
אממ.. החזרתי כבר את המכשיר ללקוח, וודאי זה אחת הערכות נושא של Spazio אבל לא זכור לי השם. (משהו עם Blue)
אחרי ההתקנה יש להתחבר עם Winscp או אחר ולערוך את העברית לאייקונים.

ליאור, תודה על התגובה אחי אבל בכל זאת השאלה ששאלו פה בהודעה אחת מעלייך זה האם המקלדת עובדת אחרי שפרצת את המכשיר בדרך ה-ZiPhone..?

liorx
11/03/08, 14:23
כן אין שום בעיה עם התקנת מקלדת ותמיכה בעברית.
נבדק עם Hebrew4iphone

Morphey
11/03/08, 14:56
כנ"ל, אייפוד טאץ' 32, על 1.1.4-1.1.3
תודה ליאור :)