מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משוב על האתר

dark123455
07/03/08, 20:59
שמע האתר חבל על הזמן כל המנהלים עושים את העבודה שלהם פלוס פלוס טוב אם אני ימשיך לא יהיה מקום צריך לסדר מדריכים לפי קטגוריה קל קשה ארוך קצר
ועוד שאלה למנהלים אי אפשר לחסום את המילה של השם של פוסט "עזרה דחוף" או דחוף!
כל מי שרואה את פוסט זה אנא אני מבקש ממכם לא רק אני אבל די לכתוב: דחוף או חייב עזרה. אל תדאגו יענו לכם!! אם תכתבו את זה ינעלו לכם את הפוסט!!!חבל ..
ועוד דבר אני בטוח שלא רק אני מבקש שאנשים יפסיקו לכתוב "זה דחוף" או כאלה ועוד דבר אחרון תעשו חיפוש !! לפני שאתם פותחים פוסט חיפוש לא עולה כסף! וזה לא קשה! תודה dark.

gal159
07/03/08, 21:08
זה כתוב פה בכל חור אפשרי..........
רק אנשים חדשים שמתעצלים לקרוא את החוקים ונרשמים כי "פתאום" יש להם תקלה פותחים כאלה פוסטים.......
הם בכלל לא נכנסים לפורום הזה לכן חבל על התרחה שלך....

dark123455
07/03/08, 21:10
צריך להכניס להם את זה לאוזניים אני לא יכול לראות הודעות עם דחוף תעזרו לי או דברים כאלה די חלאס כמה אפשר!

dark123455
07/03/08, 21:16
טרמי אתה באמת עושה את העבודה שלך וגם כול המנהלים גם אלי פשוט אין מצב שאפשר לחסום בכותרת הודעה את המילה דחוף חייב עזרה או כאלה?

Doenyas
08/03/08, 00:34
טרמי אתה באמת עושה את העבודה שלך וגם כול המנהלים גם אלי פשוט אין מצב שאפשר לחסום בכותרת הודעה את המילה דחוף חייב עזרה או כאלה?

אני לא מבין מה זה כל כך מציק לך?

גם אני רשמתי כמה פעמים "דחוףףףף" כי זה ככה, ואין מה לעשות ותאמין לי שאני מבין הכל באייפון.

terminator
08/03/08, 01:15
אני לא מבין מה זה כל כך מציק לך?

גם אני רשמתי כמה פעמים "דחוףףףף" כי זה ככה, ואין מה לעשות ותאמין לי שאני מבין הכל באייפון.
מה הקשר שאתה מבין הכל באייפון??
הרי האתר הזה קיים בשביל לעזור נכון??
אז אם אתה פותח פוסט ולא רושם דחוף אז זה אומר שאתה לא רוצה עזרה??לא,זה אומר שאתה צריך עזרה רק בלי המילה דחוף,זה הכל.
ד"א רק שתדע שאני בתור מנהל פה שרואה שמישהו רושם דחוף אני לא מתייחס גם אם זה יגרום למכשיר להתפוצץ,ולמה אתה שואל??כי ככה!!לרשום כותרת עיניינית זה חובה על כולם ובחוקים רשום במפורש לא לרשום "דחוף","עזרה" וכו'.
קיצור אל תתפלא אם תמשיך עם השיטה הזאת שלך ותראה פוסטים ננעלים.

tmadman
08/03/08, 03:05
אני עם טרמי בעניין.
אני פשוט מתעלם מכל הדחופים למיניהם