מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפוד טאץ' הלבן זמין

natish
24/10/11, 15:39
באירוע המדיה האחרון שזכור לרבים בעיקר בזכות ההשקה של האייפון 4S, אפל הציגה גם את הדגם הלבן של הטאצ' שזמין לרכישה כבר עכשיו.

https://img.skitch.com/20111024-eee6mbmkhmu6w4dd1ipc6knsnw.jpg

לראשונה בתולדותיו האייפוד טאץ' מגיע עכשיו ב- 2 צבעים כמו שאר מכשירי iOS: שחור ולבן. את הדגם הלבן אפל הציגה באירוע המדיה האחרון שהיא קיימה, שזכור בעיקר בזכות הצגת האייפון 4S. למרבה הפלא, זאת השנה הראשונה בה האייפוד טאץ' נזנח כמעט לחלוטין, כאשר אפל מכניסה במכשיר ה- PDA/קונסולת המשחקים הניידת/נגן מדיה שיפורי חומרה מינוריים בעיקר בחיישנים שלו ובאיכות המסך שלו. מלבד זאת הטאץ' לא קיבל השנה שום שדרוג חומרה והוא נשאר עם מעבד ה- A4 אותו נפח זיכרון המתחיל ב- 8GB ומסתיים ב- 64GB.

אפל אפילו לא שדרגה את הבלוטות' של המכשיר והוא עדיין נשאר בגרסה 2.1. על פי הנראה השיפור המהותי ביותר של האייפוד טאץ' הוא מערכת ההפעלה, כאשר המכשיר מקבל את iOS 5 המביאה למכשיר מספר פיצ'רים והופכת אותו למכשיר תקשורת קטן כאשר iMessages הופכת להיות קליינט ההודעות של המכשיר, לצד FaceTime המשמש כקליינט שיחת וידאו שניתן לבצע בעזרת Wifi.

https://img.skitch.com/20111024-rtae9irsigumaj7e48ggqs96ai.jpg

הטאץ' הלבן זמין עכשיו לרכישה בחנויות אפל, וגם באידיגיטל, החל מהשבוע שעבר. על פי הדיווחים הדגם הבא של הטאץ' צפוי להיות שדרוג משמעותי יותר שיחפה על ההזנחה אותה חווה המכשיר השנה.

בן 14
24/10/11, 16:03
הוא נמכר באיידיגיטל מלפני שבוע כבר

gil097
24/10/11, 16:32
?בן 14? צודק שבוע שעבר כבר הוא נמכר באיידיגיטל !

natish
24/10/11, 16:39
הוא נמכר באיידיגיטל מלפני שבוע כבר

תודה, עודכן.

Amit.S
24/10/11, 18:24
קצת חוצפה מצד אפל לדעתי, לפחות היו יכולים לשים לו A5, זה בטוח לא היה מוסיף לו יותר מחצי מילימטר.

johnny_t
24/10/11, 19:51
קצת חוצפה מצד אפל לדעתי, לפחות היו יכולים לשים לו A5, זה בטוח לא היה מוסיף לו יותר מחצי מילימטר.

היה עדיף שהיה נוסף לו קצת עובי, הוא רזה מידי ולא נח להחזקה, חייב מגן רק כדי שיהיה בעובי נורמלי..יכלו לא רק להוסיף לו מעבד, אלא גם סוללה נורמלית..

d3one
24/10/11, 21:25
הם אמרו לי באיימל שהם לא יודעים מתי זה יגיע לארץ

Amit.S
25/10/11, 14:43
היה עדיף שהיה נוסף לו קצת עובי, הוא רזה מידי ולא נח להחזקה, חייב מגן רק כדי שיהיה בעובי נורמלי..יכלו לא רק להוסיף לו מעבד, אלא גם סוללה נורמלית..

בהחלט מסכים איתך. לפעמים כשאני מוריד את הקייס של המכשיר שלי אני לא מאמין כמה הוא דק. העיפרון שלי יותר דק ממנו, ולפעמים יש תחושה שהוא פשוט עומד ליפול מהיד.