מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם iCloud מוחקת קבצים במקום לגבות?

Aarón
20/10/11, 22:28
חלק ניכר מהמשתמשים נסער, בטענה כי iCloud מוחקת את המסמכים מיישומי iWork. האם iCloud יעילה או לא? זו שאלה שרק עם הזמן אנחנו נדע.

http://up353.siz.co.il/up3/tmzdnd1ixgij.jpg

דיווחים רבים מתקבלים ממשתמשים ממורמרים, בטענה ש-iCloud מוחקת את המסמכים שלהם מיישומי iWork, במכשירי האייפון, אייפוד טאץ, ובאייפד שלהם, לאחר הפעלה מחדש של המכשירים. גרוע מכך, מסמכים מתוך Pages ,Numbers, ואפליקציית Keynote גם נמחקים מהשרתים של iCloud, ולא ניתן למצוא אותם באמצעות ממשק האינטרנט. ואכן, כמות מכובדת של הנושאים באתר התמיכה של אפל, מראה כי ישנה בעיה עם כמות מסויימת של משתמשים, והבעיה מוכרת.

אם גיביתם את המכשירים עם איטונס במקום עם iCloud , אז יש לכם מזל.
כידוע, איטונס מבצעת גיבוי למכשיר, ובכך נשמר כל החומר וברגע שעושים שיחזור מגיבוי, הכל חוזר למכשיר. כל זאת בהנחה שביטלתם בהגדרות של איטונס את גיבוי iCLOUD - איטונס מבצעת שיחזור כמו מכונת זמן, ומחזירה חומר חשוב שגובה קודם, ללא בעיות מיותרות. לעומת זאת אילו שגיבו עם iCLOUD, טענו כי היא מחקה את החומר שלהם, ואין להם שום גיבויי כדי שיוכלו לשחזר ממנו.

אני רוצה לציין, כי לי אישית אין שום דבר נגד iCLOUD, אבל כמו שציינתי, לחלק מהמשתמשים ישנה בעיה, ובעיה רצינית. ואני מקווה שהמפתחים יוכלו לסדר את הבעיה הזו, אם בכלל.

q1vHhIY_uqw

Shai Mizrachi
20/10/11, 23:32
תודה על הידיעה סאב!

ובנימה אופטימית זו:
כל מי ששידרג ל iOS 5.0 והפעיל את iCloud שידאג לסמן באייטיונס: Backup to pc במקום Backup to iCloud על מנת לוודא כי גיבוי בתוכן שלו קיים גם במחשב האישי

iCloud זה אחד החידושים הטובים שאפל הוסיפה לנו בגירסה הזו!

:)

ipxp
21/10/11, 01:32
הסתדרתי עם הענן מצויין מבטא 1. אני גם משתמש בגרסת הבטא של iwork (כי זה בחינם...)

באחת הבטאות (היו כל כך הרבה שאני כבר לא זוכר איזו), מסמך שהיה לי בnumbers פשוט נעלם באותה צורה. יצאתי מהאפליקיה, מחקתי אותה מהרקע, נכנסתי שוב. האפליקציה קלטה שאין לי את המסמך הזה, והורידה אותו ישירות.

כיום, אין שום בעיה עם מסמכים וicloud. עובד לי 100%. בהכל, כולל הגיבוי. לא יודע מה הבנאדם שבסרטון עשה לא נכון, אבל הכתבה עושה עוול לicloud שעובד על גבול השלמות.

לי יש מקבוק אייר עם כולה 64gb. היכולת לשמור גיבוי ודברים נוספים בענן במקום לשמור אותם על המחשב, עוזרת לי מאוד. זה פינה לי הרבה מקום חשוב.

Shai Mizrachi
21/10/11, 02:45
ip ידידי..
הסרטון הוא לשם הדגמה.. חוץ מאותו אדם בסרטון יש מספר לא מבוטל של משתמשים ברחבי הרשת המתלוננים על בעיה דומה.

:)

ROIZUNDAK
22/10/11, 16:19
כמה שזה נכון..
מאז שיש לי את IOS5 גיבתי את המכשיר רק דרך ה-ICloud ולאחר מספר ימים גילתי שכל התמונות מאנשי הקשר שלי אבדו,ניסית לעשות ריסטור מהגיבוי האחרון אך ללא הצלחה..חברים תגבו את המכשיר שלכם דרך האייטונס ואל תחפשו שיטות לקצר דרכים.עדיין..