מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לעבוד עם האיפד 2 והאיפון במקביל

amos_25
20/10/11, 09:12
שלום רב
אבא שלי קיבל מתנה מהעבודה איפד 2,עכשיו יש ברשותו גם איפון דור 3
הוא שם באיפד את הקוד והסיסמא כמו של האיפון,אבל עכשיו מכל אפליקציות שהוא מוריד כמו וויז
וייבר מבקשים ממנו בשני המכשירים קוד,וזה קצת מוזר
חשבתי אולי בגלל שיש לו 2 מכשירים על אותו הקוד
עכשיו מה לגבי הוויבר שמצלצלים בוויבר אליו האיפד מצלצל ולא האיפון,איך אני מסדר את העניין הזה
ולתת עדיפות לאיפון ולא לאייפד?
לא מובן לי כל כך העניין של 2 מכשירים על אותו הקוד,אם יש מדריך בנושא אני אשמח לקרוא כי לא מצאתי,האם כדי אולי לפתוח שם חדש באפל או להשאיר את זה ככה?
אשמח אם תעזרו לי בנושא זה
תודה

Eranba2123666
21/10/11, 00:45
שלום רב
אבא שלי קיבל מתנה מהעבודה איפד 2,עכשיו יש ברשותו גם איפון דור 3
הוא שם באיפד את הקוד והסיסמא כמו של האיפון,אבל עכשיו מכל אפליקציות שהוא מוריד כמו וויז
וייבר מבקשים ממנו בשני המכשירים קוד,וזה קצת מוזר
חשבתי אולי בגלל שיש לו 2 מכשירים על אותו הקוד
עכשיו מה לגבי הוויבר שמצלצלים בוויבר אליו האיפד מצלצל ולא האיפון,איך אני מסדר את העניין הזה
ולתת עדיפות לאיפון ולא לאייפד?
לא מובן לי כל כך העניין של 2 מכשירים על אותו הקוד,אם יש מדריך בנושא אני אשמח לקרוא כי לא מצאתי,האם כדי אולי לפתוח שם חדש באפל או להשאיר את זה ככה?
אשמח אם תעזרו לי בנושא זה
תודה

כדי מאוד לפתוח משתמש חדש לאחר המכשירים. אם יש לשני המכשירים IOS 5 תיכנס בשניהם ל-
settings>iclod>delete acount,ותיצור משתמש חדש רק בICLOUD.
אם לא, תצטרך ליצור משתמש חדש באחד המכשירים...

Elicomusic
21/10/11, 01:09
שטויות אני משתמש גם באייפד גם באייפון וגם במק עם אותו חשבון אייטיונז. זה אפשרי ופשוט.
לגבי הוויבר תבדוק באייפון אם הוא פתוח בשירות עדכונים (הגדרות -> עדכונים )
ואותו הדבר באייפד אם אתה רוצה לבטל את קבלת הצלצול. למרות יש סיכויי שוויבר פשוט יכולה לעבוד רק במקום אחד ולא בשני מכשירים במקביל. (כמו הטוקבוקס שמתנתק מייד כשנכנסים ממכשיר אחר)

רפי12
21/10/11, 16:51
נכון, גם אני עובד על אותו חשבון.
אם הוא יפתח חשבון נפרד זה אומר שכל דבר שהוא מוריד ל-2 המכשירים הוא יצטרך לשלם פעמיים, לא?