מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מאיפה משיגים משחקים להתקנה ???

harel91827364
06/03/08, 21:48
אני מתכנן לקנות אייפון, וראיתי שרוב המשחקים פה מבוססים אינטרנט, כלומר חייבים בחיבור לרשת,
אם וכאשר אני אקנה אייפון הוא לא יהיה הרבה זמן אם בכלל מחובר לwifi,

לכן,
האם באינסטולר אפשר למצוא משחקים ותוכנות להתקנה על האייפון שלא כרוכות בחיבור לאינטרנט? האם יש אתרים שמאפשרים להוריד בחינם משקחים ותוכנות שימושיות? האם אפשר לשמור את דף האינטרנט על האייפון כך שצריך חיבור Wifi חד פעמי כך שאפשר להפעיל את המשחקים בלי החיבור??

תודה רבה...

marksab
07/03/08, 10:43
מן הסתם שאין לך מאיפה להוריד משחקים או קבצים כלשהם אם אתה לא מחובר לאינטרנט..
יש לך אפשרות לגלוש דרך הספקית ( ז"א על חשבון הסים) אבל אז זה יותר מידי יקר ויותר מידי איטי..
לא ממליץ..:) אבל היום יש לך אופציה להתחבר ל Wi-fi דרך כל בית קפה כמעט..
תעשה את השיעורים שלך על הפורום ולך להוציא 9 שקלים על הפוך.. ;)

jackbauer
07/03/08, 10:56
אני מתכנן לקנות אייפון, וראיתי שרוב המשחקים פה מבוססים אינטרנט, כלומר חייבים בחיבור לרשת,
אם וכאשר אני אקנה אייפון הוא לא יהיה הרבה זמן אם בכלל מחובר לwifi,

לכן,
האם באינסטולר אפשר למצוא משחקים ותוכנות להתקנה על האייפון שלא כרוכות בחיבור לאינטרנט? האם יש אתרים שמאפשרים להוריד בחינם משקחים ותוכנות שימושיות? האם אפשר לשמור את דף האינטרנט על האייפון כך שצריך חיבור Wifi חד פעמי כך שאפשר להפעיל את המשחקים בלי החיבור??

תודה רבה...

המשחקים והתוכנות הרישמיות של אפל הן כרגע דרך הספארי.
אבל... באינסטולר תמצא מגוון משחקים ותוכנות שלא מצריכות חיבור לאינטרנט כדי להשתמש בהן.

harel91827364
07/03/08, 12:51
אני מתכוון למשחקים שאתה עושה להם Download ומתקין אותם על האייפון והם מגיעין לאייקון משחקים, כך שאחר כך לא תצטרך חיבור באינטרנט לשחק במשחק.....
ובמידה ותרצה להוריד משחק נוסף מן הסתם שתצטרך חיבור לאינטרנט ...
יש מבינים?

Alonsp
07/03/08, 13:32
חיפוש!