מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קונה אייפד 2,ויש לי כמה שאלות לגביו

חן מונטג
14/10/11, 17:32
אהלן לכולם,חג שמח
אני מתכנן לקנות אייפד 2,זאת אומרת הייתי אמור היום אבל התור בKSפ היה נורא ארוך ככה שזה יהיה שבוע הבא...
בכל מקרה,מספר שאלות:
1.האם האייפד ניתן לפריצה?או שלא קיימת אפשרות לפרוץ אותו?
2.אני מקבל את האייפד עם הIOS5,או שאני צריך לעשות את העידכון לבד בבית?
3.קיימת תוכנה לאייפד שהיא כמו האופיס במחשב?זאת אומרת שאני יכול לשאת אותו איתי לאוניברסיטה,ולסכם שיעורים וכו'?
4.איך הגראפיקה במשחקים?יותר טובה משל האייפון 4?דומה?
5.מה זה יתן לי אם אקנה את האייפד שכולל גם 3G?אני אוכל להתקשר ממנו,או שזה פשוט ייתן לי שרותי אינטרנט בכל מקום ללא תלות באם יש רשת אלחוטית או אין רשת אלחוטית במקום שאני הולך אליו?
6.אפשר לראות עליו סרטים עם כתוביות בעברית?ואם כן,איך מתבצעת העברת הסרט+הכתוביות?
תודה ומצטער על ההפצצה בשאלות אבל אני חדש בתחום...
חן

goliver
14/10/11, 17:38
יש לי אייפד 2
אני יענה לך הכל במילה אחת של סיכום

יושב בבית אני לא נוגע בו
קנה לפטופ יותר טוב

יונתן123
14/10/11, 17:39
1. תלוי באיזה גירסא האייפד
2. תלוי מתי יוצר האייפד יוכל להיות שכן ויכול להיות שלא
3. כן יש iwork לאייפד שיש בה pagas ועוד תכנות של אפל כמו אקסל של אפל ופאוור פונט של אפל
4. הוא יותר טוב מאייפון 4 ושווה לכוח של אייפון 4s
5. לא תוכל להתקשר ממנו זה רק נותן שירותי אינטרנט סלולרי אבל תוכל לתקשר עם אנשים שיש להם אייפון 4/אייפוד 4/אייפד 2 בפייסטיים
6. לפי דעתי כן יש כמה אפליקציות שעושות את זה אני אישית לא יודע הרבה בתחום הזה כי אני מוריד את הסרט עם כתוביות מובנות ולא בנפרד ואז כן אפשר לראות איתם.

מקווה שעזרתי אחי :o

tomer1749
14/10/11, 18:02
אהלן לכולם,חג שמח
אני מתכנן לקנות אייפד 2,זאת אומרת הייתי אמור היום אבל התור בKSפ היה נורא ארוך ככה שזה יהיה שבוע הבא...
בכל מקרה,מספר שאלות:
1.האם האייפד ניתן לפריצה?או שלא קיימת אפשרות לפרוץ אותו?
2.אני מקבל את האייפד עם הIOS5,או שאני צריך לעשות את העידכון לבד בבית?
3.קיימת תוכנה לאייפד שהיא כמו האופיס במחשב?זאת אומרת שאני יכול לשאת אותו איתי לאוניברסיטה,ולסכם שיעורים וכו'?
4.איך הגראפיקה במשחקים?יותר טובה משל האייפון 4?דומה?
5.מה זה יתן לי אם אקנה את האייפד שכולל גם 3G?אני אוכל להתקשר ממנו,או שזה פשוט ייתן לי שרותי אינטרנט בכל מקום ללא תלות באם יש רשת אלחוטית או אין רשת אלחוטית במקום שאני הולך אליו?
6.אפשר לראות עליו סרטים עם כתוביות בעברית?ואם כן,איך מתבצעת העברת הסרט+הכתוביות?
תודה ומצטער על ההפצצה בשאלות אבל אני חדש בתחום...
חן

1. לא כרגע, אבל מבטיחים לשחחר לנו פריצה עד ל21 לחודש, ובכנס הפורצים שהיה בספטמבר נאמר שמעבד של אייפד 2 (a5) נמצאו 5 חורי אבטחה ככה שאין מה לדאוג ..
2. אתה כנראה תקבל אותו עם ios 5, ואם לא ברגע שתגיע הביתה ותכניס לאייטיונס הוא יעדכן לך ..
3. יש את iwork אבל היא לא תומכת בעברית ..
4. אני חושב שאותו דבר
5. אתה תוכל לשלוח הודעות לבעלי אייפון/אייפוד טאצ'/אייפד בחינם דרך הרשת הסלולארית אם תכניס סים (על עלות של שליחת הודעות ב3g אפל משלמת ..), יהיה לך מקלט gps ולמיקרו סים שאולי תחליט להכניס אליו תוכל לקנות חבילת גלישה שתאפשר לך גלישה סלולארית ..
6. כן, יש תוכנות להמרת סרטונים לmp4/mkv ואחרי שאתה ממיר אתה פשוט גורר לאייטיונס ומשם מסנכרן לאייפד ..

לחיצה על כפתור תודה כאן בשורה מתחתיי תספק אותי =] >>>>>>>

Deantweety
14/10/11, 19:15
יש לי אייפד 2
אני יענה לך הכל במילה אחת של סיכום

יושב בבית אני לא נוגע בו
קנה לפטופ יותר טוב

אז אם בא לך תן לי אותו במתנה(:

חן מונטג
14/10/11, 22:01
כדאי לפרוץ אותו?הפריצה שלו תיהיה פריצה קשורה למחשב או פריצה רגילה שלא קשורה למחשב?
המשחקים הם אותם משחקים כמו באייפון?
ואם אני לא מוריד את הסרטים עם הכתוביות מובנות אז מה אני עושה?איך אני עושה את כל ההעברות והכל?
אז הוא לא תחליף למחשב נייד?

חן מונטג
15/10/11, 16:39
מקפיץ...אפשר מענה על השאלות?

j-apple
15/10/11, 17:50
זה לא משנה אם הפריצה תהיה קשורה למחשב או לא כי תוצאותיה יהיו אותו דבר.
כדאי לפרוץ כי אז אתה יכול להתקין תוספים מהסידיה לחבר זיכרון ועוד המון דברים
המשחקים בחלקם אותו דבר אבל ברובם יוצאת גירסת ?hd? לפי דעתי זו סתם דרך להוציא איתנו עוד כסף. בכל מקרה אתה יכול לראות באפסטור.
בנוגע לסרטים יש אופציות להמיר עם כתוביות אבל נדמה לי שהתוכנה avplayer עושה את העבודה אבל אני לא בטוח. מעבירים הכל דרך איטיונס.
לפי דעתי תחליף למחשב למחשב ניד לטלפון נייד לאייפוד לקונסולה לטלוויזיה לנגן לקולנוע למשחקי רשת לאמצעי התקשורת למצלמה ליצירת מצגות לדי.וי.די ולכל מכשיר אלקטרוני אחר.

אם עזרתי אנא לחץ תודה , תודה

liranfa
15/10/11, 17:59
לגבי הפרצה - זה מאוד משנה אם היא קשורה או לא כי אם היא קשורה ותגמר לו הסוללה הוא יהייה חייב מחשב נגיש , ואם הוא לא בבית ?
בנוסע לסרטים ,אפשר להשתמש בavplayer אבל עדיף להמיר , ככה הסרטים גם לוקחים פחות מקום בזיכרון (דרך תוכנת handbreak , יש מדריף פה באתר להמרה עם כתוביות).
תחליף ? השאלה היא מה השימושים שלך , אם אתה בונה על מעבד תמלילים בעברית ?כרגע אתה יכול לשכוח מזה .

Xedrom
15/10/11, 18:31
1. האייפד 2 כן ניתן לפריצה אך בגרסת 4.3.3 ומטה בלבד כרגע.

2. סביר להניח שאם תקנה בקרוב האייפד יגיע עוד עם 4.3.3, ומשם זה רק ללכת ל-jailbreakme.com על מכשיר האייפד ומשם לפרוץ.

3. במידה ואתה עובד עם מחשב מק אפליקציות ה-(...iWork (Pages, Keynote יהוו כלי עבודה טובים, בעוד שאם אתה עובד עם מחשב Windows ישנן אפליקציות כמו Documents To Go ו-Quickoffice Pro HD אשר מאפשרות עיבוד תמלילים, עבודה עם אקסל ובניית מצגות גם כן. יש לציין שעבודה עם שתי האלטרנטיבות האלה מחייבת רמה מסויימת של התרגלות אליהן.

4. בנוגע ליכולות גרפיות, הרמה זהה פחות או יותר. בגלל שהאייפון 4 הוא בעל מסך Retina, הרזולוציה שהוא מציג היא למעשה גבוהה יותר משל האייפד 2, אבל לדעתי האייפד מנצח פה מבחינת רמת החוויה בגלל גודל המסך שלו.

5. כשאתה עושה חבילת 3G עם כל מכשיר אתה למעשה מקבל קו טלפון, ועם תוסף שמתחבר לאייפד אף ניתן להשתמש בו כמכשיר טלפון בעל דקות שיחה. בהתחשב בעובדה שהאייפד יהיה מחובר לאינטרנט כל הזמן יהיה מיותר לעבוד עם קו הטלפון. עדיף להוריד אפליקציות כמו Skype ו-Talkatone אשר יאפשרו לך להתקשר אל כל אחד מבלי לשלם על זמן אוויר.

6. בלי המרות, בלי קידודים ובלי עיכובים. אפליקצה בשם AVPlayer HD מקבלת אליה את הסרטים ואת קבצי הכתוביות (SRT) כמו שהם ומציגה אותם חלק ויפה. ישנן וודאי עוד אפליקציות בעלות אותה יכולת, אבל יש לי ניסיון אישי עם האפליקציה הזאת ואין לי טענות כלל (שזה נדיר ;))

ללא ספק כדאי לפרוץ את המכשיר, אם אתה פורץ 4.3.3 הפריצה תהיה Untethered (לא קשורה למחשב). רובם הגדול של המשחקים לאייפון הם בעלי גירסא תואמת למכשיר האייפד.
השאלה: האם האייפד הוא תחליף למחשב נייד היא שאלה שתלויה לגמרי בציפיות הספציפיות של אחד מהמכשיר.

liranfa
15/10/11, 18:36
1. האייפד 2 כן ניתן לפריצה אך בגרסת 4.3.3 ומטה בלבד כרגע.

2. סביר להניח שאם תקנה בקרוב האייפד יגיע עוד עם 4.3.3, ומשם זה רק ללכת ל-jailbreakme.com על מכשיר האייפד ומשם לפרוץ.

3. במידה ואתה עובד עם מחשב מק אפליקציות ה-(...iWork (Pages, Keynote יהוו כלי עבודה טובים, בעוד שאם אתה עובד עם מחשב Windows ישנן אפליקציות כמו Documents To Go ו-Quickoffice Pro HD אשר מאפשרות עיבוד תמלילים, עבודה עם אקסל ובניית מצגות גם כן. יש לציין שעבודה עם שתי האלטרנטיבות האלה מחייבת רמה מסויימת של התרגלות אליהן.

4. בנוגע ליכולות גרפיות, הרמה זהה פחות או יותר. בגלל שהאייפון 4 הוא בעל מסך Retina, הרזולוציה שהוא מציג היא למעשה גבוהה יותר משל האייפד 2, אבל לדעתי האייפד מנצח פה מבחינת רמת החוויה בגלל גודל המסך שלו.

5. כשאתה עושה חבילת 3G עם כל מכשיר אתה למעשה מקבל קו טלפון, ועם תוסף שמתחבר לאייפד אף ניתן להשתמש בו כמכשיר טלפון בעל דקות שיחה. בהתחשב בעובדה שהאייפד יהיה מחובר לאינטרנט כל הזמן יהיה מיותר לעבוד עם קו הטלפון. עדיף להוריד אפליקציות כמו Skype ו-Talkatone אשר יאפשרו לך להתקשר אל כל אחד מבלי לשלם על זמן אוויר.

6. בלי המרות, בלי קידודים ובלי עיכובים. אפליקצה בשם AVPlayer HD מקבלת אליה את הסרטים ואת קבצי הכתוביות (SRT) כמו שהם ומציגה אותם חלק ויפה. ישנן וודאי עוד אפליקציות בעלות אותה יכולת, אבל יש לי ניסיון אישי עם האפליקציה הזאת ואין לי טענות כלל (שזה נדיר ;))

ללא ספק כדאי לפרוץ את המכשיר, אם אתה פורץ 4.3.3 הפריצה תהיה Untethered (לא קשורה למחשב). רובם הגדול של המשחקים לאייפון הם בעלי גירסא תואמת למכשיר האייפד.
השאלה: האם האייפד הוא תחליף למחשב נייד היא שאלה שתלויה לגמרי בציפיות הספציפיות של אחד מהמכשיר.

אל תטעה סתם את הבחור !
1. כרגע יש פרצה אך ורק ל4.3.3.
2. הסיכויים שתקבל היום 4.3.3 הם נמוכים ביותר כי יצאו מאז כבר 3 גרסאות.
3. אין שום מעבד תמלילים שתומך בצורה נורמלית (ולא אמרתי טובה בכוונה) בעברית . אין יישור לימין באף תוכנה.

Xedrom
15/10/11, 19:01
אל תטעה סתם את הבחור !
1. כרגע יש פרצה אך ורק ל4.3.3.
2. הסיכויים שתקבל היום 4.3.3 הם נמוכים ביותר כי יצאו מאז כבר 3 גרסאות.
3. אין שום מעבד תמלילים שתומך בצורה נורמלית (ולא אמרתי טובה בכוונה) בעברית . אין יישור לימין באף תוכנה.

1. זה בדיוק מה שכתבתי
2. אולי אתה צודק, אבל לא באמת נדע עד שיקנה אם יקנה.
3. עיבוד התמלילים אינו מושלם אני מסכים, ומכאן שצריך להתרגל כמו שכתבתי.
אני אוסיף ואומר בכנות: מי שעובד עם טקסטים בוורד או כל תוכנה אחרת לעיבוד תמלילים באופן אינטנסיבי, וזאת מטרתו העיקרית לשימוש במכשיר שידע מראש: מהבחינה הזו הנטבוק/לפטופ גובר ביעילותו על האייפד, ואמין הרבה יותר כשזה נוגע לעבודה עם מסמכי טקסט מורכבים.

tomer1749
15/10/11, 21:38
כדאי לפרוץ אותו?הפריצה שלו תיהיה פריצה קשורה למחשב או פריצה רגילה שלא קשורה למחשב?
המשחקים הם אותם משחקים כמו באייפון?
ואם אני לא מוריד את הסרטים עם הכתוביות מובנות אז מה אני עושה?איך אני עושה את כל ההעברות והכל?
אז הוא לא תחליף למחשב נייד?
שוב, לא תוכל לפרוץ אותו כי כרגע אין פריצה לגרסא 5, היא אמורה לצאת בשבוע הקרוב (מתפללים שלפני שלישי ..)

חן מונטג
15/10/11, 22:36
הבנתי
בהנחה שאני לא עושה חבילה,האם האייפון יכול לשמש כמודם לאייפד?
כדאי לפרוץ עכשיו עם האתר הזה במקום לעדכן לIOS5?
הפריצה בטוח תצא השבוע?
הסרטים ב720P על מסך האייפד מוצגים באיכות גבוהה כמו בטלוויזיה?
איך עובדת הפריצה הזאת עם האתר הזה?זה עדיף מלפרוץ דרך המחשב או שאפשר בשתי הדרכים?
בדרך המהירה זה בעצם מתקין לי את הסידיה ואז מה אני עושה?איך אני מוסיף את הסורסים וכו'?

j-apple
16/10/11, 09:01
לגבי הפרצה - זה מאוד משנה אם היא קשורה או לא כי אם היא קשורה ותגמר לו הסוללה הוא יהייה חייב מחשב נגיש , ואם הוא לא בבית ?
בנוסע לסרטים ,אפשר להשתמש בavplayer אבל עדיף להמיר , ככה הסרטים גם לוקחים פחות מקום בזיכרון (דרך תוכנת handbreak , יש מדריף פה באתר להמרה עם כתוביות).
תחליף ? השאלה היא מה השימושים שלך , אם אתה בונה על מעבד תמלילים בעברית ?כרגע אתה יכול לשכוח מזה .

הוא לא שאל אם הפריצה קשורה הוא לא קשורה! הוא שאל אם זה קשור למחשב או לא קשור למחשב... בתכלס צדקת, אבל הוא לא הסביר את עצמו טוב והיה קשה להבין... אני הבנתי שהוא מתכוון אם זה יהיה redsnow או jailbreakme שאחד עושים במחשב והשני לא..

חן מונטג
16/10/11, 17:26
כן,זו הכוונה שלי...איך עדיף?בדרך של האתר איך מוסיפים את ה******** וסורסים וכו'?
איפה אני משיג כל מיני רקעים מתחלפים,תלת מימדיים וכו'?

ItaiHay
16/10/11, 18:31
כן,זו הכוונה שלי...איך עדיף?בדרך של האתר איך מוסיפים את ה******** וסורסים וכו'?
איפה אני משיג כל מיני רקעים מתחלפים,תלת מימדיים וכו'?

האתר לא תומך בתכנים פיראטיים. לא נוכל לעזור לך בעניין הזה.

רקעים וסורסים:
בבקשה שים לב לנעוצים בפורום סידייה.
http://www.iphones.co.il/forum/thread178173.html

הוספת סורס:
Manage -> Sources -> Edit -> Add ורשום את URL הסורס.

להורדת רקעים, ערכות נושא וכו' פשוט חפש לפי מילות מפתח. למשל: חפש FC Barcelona אם אתה רוצה דברים שקשורים לברצלונה.
הורד את ערכת הנושא שאתה רוצה והפעל אותה דרך Winterboard.
שים לב שוינטרבורד דורשת משאבים רבים מהמערכת וזמן הבטרייה ירד בהתאם.
וינטרבורד תרד אוטומטית עם ערכת הנושא הראשונה שתוריד, אז אין צורך להוריד בנפרד.

tomer1749
16/10/11, 18:35
הבנתי
בהנחה שאני לא עושה חבילה,האם האייפון יכול לשמש כמודם לאייפד?
כדאי לפרוץ עכשיו עם האתר הזה במקום לעדכן לIOS5?
הפריצה בטוח תצא השבוע?
הסרטים ב720P על מסך האייפד מוצגים באיכות גבוהה כמו בטלוויזיה?
איך עובדת הפריצה הזאת עם האתר הזה?זה עדיף מלפרוץ דרך המחשב או שאפשר בשתי הדרכים?
בדרך המהירה זה בעצם מתקין לי את הסידיה ואז מה אני עושה?איך אני מוסיף את הסורסים וכו'?

1. כן
2. לא, iOS 5 היא העדכון גרסא הרציני ביתותר של ios, בנוסף גם מצב הפרציה טוב-במעבד של האייפד נמצאו 5 חורי אבטחה
3. האייפד מציג בfull hd 1080p, אז אם הסרט שלך ב720p/1080p או כל דבר אחר כך תראה אותו
4. אתה נכנס לjailbreakme.com ועושה slide to jailbreak-בפעם השלישית אני לא יודע באיזה גרסא תקבל את האייפד וסביר להניח ש5. אי אפשר לפרוץ את הגרסא הזו מהמחשב
5. יש דרך אחת והיא המהירה, אתה יכול להוסיף סורסים ואתה מוריד אפליקציות מסידיה .. לזה נועדה הפריצה ..

בבקשה ! תודה כאן מתחתיי תספיק לי >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ItaiHay
16/10/11, 18:40
1. כן
2. לא, iOS 5 היא העדכון גרסא הרציני ביתותר של ios, בנוסף גם מצב הפרציה טוב-במעבד של האייפד נמצאו 5 חורי אבטחה
3. האייפד מציג בfull hd 1080p, אז אם הסרט שלך ב720p/1080p או כל דבר אחר כך תראה אותו
4. אתה נכנס לjailbreakme.com ועושה slide to jailbreak-בפעם השלישית אני לא יודע באיזה גרסא תקבל את האייפד וסביר להניח ש5. אי אפשר לפרוץ את הגרסא הזו מהמחשב
5. יש דרך אחת והיא המהירה, אתה יכול להוסיף סורסים ואתה מוריד אפליקציות מסידיה .. לזה נועדה הפריצה ..

3) לא. האייפד מציג ב720p. אין לאייפד 1080 פיקסלים לרוחב, אז איך בדיוק הוא יכול להציג 1080p?

4) אני לא הבנתי. בכל מקרה:
האתר jailbreakme.com פורץ רק את גירסא 4.3.3 ומטה. הוא לא יפרוץ את גירסא 5. לגירסא 5 אין בכלל פריצה לאייפד 2, לא קשורה ולא מלאה. כרגע אי אפשר לפרוץ את האייפד 2 בגירסאות 4.3.4 ומעלה.

חן מונטג
16/10/11, 18:41
הבנתי
ואם אני רוצה רקעים תלת מימדיים וכו'?
אז אם האתר לא תומך בתכנים פרוצים,מאיפה אני כן יכול לקחת סורסים לתכנים כאלה?
איפה אני יכול להשיג את הדבר הזה שעושה quit all apps?
איפה אני יכול להשיג את הדבר שמשנה את הSLIDER של הנעילה לכל מיני צורות ודברים אחרים?
הפריצה לIOS 5 בטוח תצא השבוע?
משחקים מאיפה מורידים?יש גירסאות משחקים שנועדו אך ורק לאייפד?
איך אני משנמך מגירסא 4.3.5 לגירסא 4.3.3 כדי לפרוץ?

ItaiHay
16/10/11, 18:53
הבנתי
ואם אני רוצה רקעים תלת מימדיים וכו'?
אז אם האתר לא תומך בתכנים פרוצים,מאיפה אני כן יכול לקחת סורסים לתכנים כאלה?
איפה אני יכול להשיג את הדבר הזה שעושה quit all apps?
איפה אני יכול להשיג את הדבר שמשנה את הSLIDER של הנעילה לכל מיני צורות ודברים אחרים?
הפריצה לIOS 5 בטוח תצא השבוע?
משחקים מאיפה מורידים?יש גירסאות משחקים שנועדו אך ורק לאייפד?
איך אני משנמך מגירסא 4.3.5 לגירסא 4.3.3 כדי לפרוץ?

לגבי התכנים הפיראטיים: חפש בגוגל.

לגבי כל השאר: בבקשה תנסה לחפש באתר. יש לנו המון מדריכים שנועדו להקל עלייך, כי הם בשפה ברורה ונוחה.

לסגור את כל האפליקציות: Remove BG
לשנות סלידר: זה כמו ערכת נושא. פשוט חפש Slider בחיפוש ותוריד דברים. אתה מאשר אותם בוינטר בורד.

בבקשה קרא את הדברים הבאים:
http://www.iphones.co.il/forum/thread145917.html
http://www.iphones.co.il/forum/thread199565.html

חן מונטג
16/10/11, 22:45
הווינטר בורד זו תוכנה שמותקנת על שולחן העבודה של האייפד ודרכה אני משנה את כל הרקעים ויכול להגדיר איזה רקע אני רוצה קדימה ואיזה רקע אני רוצה למסך הנעילה וכו'?
לגבי איזה נושאים אמרת שיש מדריכים מאוד ברורים באתר?
לגבי שינמוך גירסא וכו' מצאתי מדריכים...
כל המדריכים על המשחקים איפה הם?

ItaiHay
16/10/11, 22:51
הווינטר בורד זו תוכנה שמותקנת על שולחן העבודה של האייפד ודרכה אני משנה את כל הרקעים ויכול להגדיר איזה רקע אני רוצה קדימה ואיזה רקע אני רוצה למסך הנעילה וכו'?
לגבי איזה נושאים אמרת שיש מדריכים מאוד ברורים באתר?
לגבי שינמוך גירסא וכו' מצאתי מדריכים...
כל המדריכים על המשחקים איפה הם?

אילו משחקים? אין מדריכים באתר על תכנים פיראטיים כמו הורדת משחקים ללא תשלום.

חן מונטג
17/10/11, 00:35
אז לגבי מה ממה שביקשתי יש מדריכים?
מה שאמרת של לצאת מכל האפליקציות זו תוכנה שקיימת בסידיה?
באופן כללי איפה אני מחפש משחקים לאייפד?

ItaiHay
17/10/11, 00:41
אז לגבי מה ממה שביקשתי יש מדריכים?
מה שאמרת של לצאת מכל האפליקציות זו תוכנה שקיימת בסידיה?
באופן כללי איפה אני מחפש משחקים לאייפד?

לסגור את כל האפליקציות שברקע נמצא בסידייה כמובן.
משחקים? יש הכל באפ סטור. האפ סטור היא המקור היחידי להורדת משחקים.

חן מונטג
17/10/11, 00:54
הבנתי ומה עדיף לעשות?לשדרג לIOS5,או לשנמך לגירסא 4.3.3 ואז לפרוץ את האייפד?

ItaiHay
17/10/11, 01:31
הבנתי ומה עדיף לעשות?לשדרג לIOS5,או לשנמך לגירסא 4.3.3 ואז לפרוץ את האייפד?

אם האייפד יגיע עם גירסא גבוהה מ4.3.3 אתה לא תוכל לשנמך ולפרוץ. האייפד חייב להיות בגירסא המסויימת ועם חתימה אלייה כדי לשנמך.

אתה תהיה תקוע לצערי.

חן מונטג
17/10/11, 02:13
אם האייפד יגיע עם 4.3.5,למה אני לא אוכל לשנמך גירסא?תוך כמה זמן צריכה לצאת הפריצה לIOS 5?
באייפון שהוא 4.3.5 אני יכול לגבות חתימות ל4.3.3 ואז לפרוץ?

tomer1749
17/10/11, 12:22
אם האייפד יגיע עם 4.3.5,למה אני לא אוכל לשנמך גירסא?תוך כמה זמן צריכה לצאת הפריצה לIOS 5?
באייפון שהוא 4.3.5 אני יכול לגבות חתימות ל4.3.3 ואז לפרוץ?

1. אם תקבל את האייפד ב4.3.5 אתה לא תוכל לשנמך וזה כי לא יהיו לך חתימות shsh !!!!!!!!!
2. הפריצה לios 5 אמורה לצאת השבוע, כנראה שלא היום =/
3. אתה לא יכול לגבות חתימות ל4.3.3 כשאתה ב4.3.5

עניתי לך מלא, זה לט יפה לא ללחוץ תודה >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

muli.d
17/10/11, 14:21
1. אם תקבל את האייפד ב4.3.5 אתה לא תוכל לשנמך וזה כי לא יהיו לך חתימות shsh !!!!!!!!!
2. הפריצה לios 5 אמורה לצאת השבוע, כנראה שלא היום =/
3. אתה לא יכול לגבות חתימות ל4.3.3 כשאתה ב4.3.5

עניתי לך מלא, זה לט יפה לא ללחוץ תודה >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
אולי די לבקש כל שניה תודה?
מה זה עוזר לך בחיים? :|

חוץ מזה ש-2 לא נכון, אף אחד לא אמר שהפריצה תצא השבוע. אף אחד בכלל לא דיבר על מתי היא תצא.

חן מונטג
17/10/11, 14:43
הבנתי,אז גם באייפון 4 אם אין לי גירסא 4.3.3 אני לא יכול לגבות חתימות לגירסא הזו?

ItaiHay
17/10/11, 14:48
הבנתי,אז גם באייפון 4 אם אין לי גירסא 4.3.3 אני לא יכול לגבות חתימות לגירסא הזו?

אתה יכול לשמור חתימה רק לגירסא החדשה ביותר בשוק.
בבקשה, בשביל למנוע עוד שאלות אני מבקש ממך לחפש באתר ולקרוא את המידע הנהדר שכתב מולי.
http://www.iphones.co.il/forum/thread145917.html

זה יגרום לך להבין ה-כ-ל.

יש באתר המון מדריכים ודפי מידע כדי להקל עלייך וגם עלינו.