מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי הענן

barmazilis
13/10/11, 17:43
שלום לכולם עידכנתי היום את המערכת 10.7.2 כדי לראות איך הענן הזה עובד, דבר אחד לא מצליח לי, כשאני נכנס להגדרות ואז להגדרות הענן אין לי אפשרות לסמן את iphoto כתוב שחובה לעדכן את התוכנה, אבל כשאני נכנס לתוכנה אין אפשרות לעדכן אותה מפני שהיא בגירסא החדשה ביותר...אז איך בכל זאת אני אמור להעלות תמונות לענן?
כנל לגבי מוזיקה שקיימת במחשב? איך אני יכול להעלות אותה לענן כדי לסנכרן, אם שאר המוצרים( אייפד ואייפון) תודה לעוזרים!

M1chael
13/10/11, 19:51
לגבי iPhoto, העדכון עדיין לא יצא (עבור Aperture כבר יצא אמש).
לגבי סנכרון המוזיקה - השירות יושק רק בהמשך החודש.

Tayas
13/10/11, 19:53
שלום לכולם עידכנתי היום את המערכת 10.7.2 כדי לראות איך הענן הזה עובד, דבר אחד לא מצליח לי, כשאני נכנס להגדרות ואז להגדרות הענן אין לי אפשרות לסמן את iphoto כתוב שחובה לעדכן את התוכנה, אבל כשאני נכנס לתוכנה אין אפשרות לעדכן אותה מפני שהיא בגירסא החדשה ביותר...אז איך בכל זאת אני אמור להעלות תמונות לענן?
כנל לגבי מוזיקה שקיימת במחשב? איך אני יכול להעלות אותה לענן כדי לסנכרן, אם שאר המוצרים( אייפד ואייפון) תודה לעוזרים!

תיכנס שוב לעידכונים של המק ותראה עדכון לiPhoto 9.2

M1chael
13/10/11, 20:12
תיכנס שוב לעידכונים של המק ותראה עדכון לiPhoto 9.2

אצלי אין עדכון.
כנראה זה לא זמין ל- iLife 09'.

TheCommander
13/10/11, 20:20
מוזר לי זה כן עשה עידכון ויש לי אפשרות של photo stream

M1chael
13/10/11, 20:25
מוזר לי זה כן עשה עידכון ויש לי אפשרות של photo stream

איזה גירסה של iPhoto ואיזה מערכת הפעלה?

barmazilis
13/10/11, 22:04
אכן, לא מזמן גם אני עידכנתי והכל עובד

tomer1749
14/10/11, 00:55
iTunes match יגיע בסוף החודש
בשביל לעדכן את iphoto כנס עוד פעם לsoftware update

אצלי אין עדכון.
כנראה זה לא זמין ל- iLife 09'.

ilife 9 לא קיבלו/יקבלו עדכון ..