מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : swirlymms 0.3.4 שוחררה!!

terminator
06/03/08, 02:29
עכשיו 3:30 ועידכנתי את התוכנה לגרסה החדשה יותר.
מקווה שההודעות לא ימשיכו להגיע בלי הפסקה,:)(רק ללקוחות אורנג)
מי שקורא את זה יודע על מה אני מדבר.

godmoney
06/03/08, 07:25
חייבים מנוי לאינטרנט בחברת הפלאפון כדי שזה יעבוד?

יצחק
06/03/08, 07:43
חייבים מנוי לאינטרנט בחברת הפלאפון כדי שזה יעבוד?

לא חייבים צריך שיהיה לך ראווטר ואתה גולש חינם

-=L1S73N=-
06/03/08, 07:50
יצחק איך זה מתקשר לגלישה ולראווטר? זה בכלל למשלוח Mms ..לא?

לאיזה גירסאות זה מתאים?

יצחק
06/03/08, 08:03
יצחק איך זה מתקשר לגלישה ולראווטר? זה בכלל למשלוח Mms ..לא?

לאיזה גירסאות זה מתאים?

שים לב לשאלה שהוא שאל אם חייבים אינטרנט מה שעניתי לא לא קשור ביכלל ל mms וחוץ מיזה אפשר גם בלי אניטרנט להישתמש בתוכנה הזאת

godmoney
06/03/08, 08:10
כמובן ששאלתי בקשר ל Mms אחי...

lriver93
06/03/08, 10:29
עכשיו 3:30 ועידכנתי את התוכנה לגרסה החדשה יותר.
מקווה שההודעות לא ימשיכו להגיע בלי הפסקה,:)(רק ללקוחות אורנג)
מי שקורא את זה יודע על מה אני מדבר.

אני מנוי אורנג', גם בגירסה החדשה ביותר הודעה שנשלחה אלי פעם אחת ממשיכה להגיע שוב ושוב ללא הפסקה. בלית ברירה הסרתי את התוכנה. גם אם יסדרו את הבאג הזה, העובדה שהודעות נכנסות מאוחסנות בספריה פנימית ולא ניתן לראות אותם בצורה קלה, זה חיסרון רציני של האפליקציה. מקווה שApple יכניסו אפליקצית MMS משלהם בעדכון הקרוב.

tmadman
06/03/08, 10:35
הגרסא החדשה לא הייתה אמורה לטפל בבעיה הזאת.
http://swirlymms.megabb.com/announcements-f4/swirlymms-034-is-out-t63.htm

orisegal
06/03/08, 10:39
אצלי מופיע באינסטולר עדכון לגרסה 0.3.5 מישהו ניסה? האם זה תיקן את הבעיה של קבלה אין סופית של ה Mms ?

benji
06/03/08, 11:23
רציתי ליצור MMSFiles - Shortcut בWinSCP יש דרך?? ועדיין לא פותר את הבעיה אם mms שחוזר כול הזמן
:(

jackbauer
06/03/08, 11:33
כמובן ששאלתי בקשר ל Mms אחי...

וכמובן שצריך אופציית גלישה. ה MMS עובר על רשת ה EDGE או ה GPRS.
לא ניתן להוריד אותו דרך WIFI.

benji
06/03/08, 11:35
אצלי לא מופיע הייתי מנסה
orisegal

אצלי מופיע באינסטולר עדכון לגרסה 0.3.5 מישהו ניסה? האם זה תיקן את הבעיה של קבלה אין סופית של ה Mms ?

terminator
06/03/08, 12:13
אצלי לא מופיע הייתי מנסה
orisegal

אפילו באתר שלהם לא מופיע גרסה 3.5 אז איך אצלך כן??:confused:

benji
06/03/08, 12:27
אפילו באתר שלהם לא מופיע גרסה 3.5 אז איך אצלך כן??:confused:

orisegal רשם את זה אבל בלי קשר אתה אוליי יודע איך אני יצור MMSFiles - Shortcut בWinSCP

benji
06/03/08, 12:42
אגב דיברתי אם אורנ'ג היום ואמרו לי שאוליי הבעיה אם הmms תיפטר בזה: להוציא את הסים ולכבה את הנייד הם גם אמרו שהבטריה צריכה לצאת אבל במיכרה שלנו אין מצב אז בלי זה וגם אמרו לנסות את הסים בנייד אחר ליראות אם גם שם יש את הביעה אם כן אז הסים מקולקל ויש לגשת לאורנ'ג והם יחליפו אותו. אם לא אז זה באמת התוכנה! מקווה שעזרתי ואני יעדקן :rolleyes:

tmadman
06/03/08, 17:46
אגב דיברתי אם אורנ'ג היום ואמרו לי שאוליי הבעיה אם הmms תיפטר בזה: להוציא את הסים ולכבה את הנייד הם גם אמרו שהבטריה צריכה לצאת אבל במיכרה שלנו אין מצב אז בלי זה וגם אמרו לנסות את הסים בנייד אחר ליראות אם גם שם יש את הביעה אם כן אז הסים מקולקל ויש לגשת לאורנ'ג והם יחליפו אותו. אם לא אז זה באמת התוכנה! מקווה שעזרתי ואני יעדקן :rolleyes:

רוב הסיכויים שמי שענה לך לא מבין כלום מהחיים שלו. הוא בסך הכל בנאדם שנתנו לו כמה תרחישים נפוצים לגבי פלאפונים שהחברה משווקת. מאיפה הוא ידע לפתור תקלות של פלאפון בייבוא אישי, פרוץ עם תוכנת צד שלישי שעדיין בפיתוח?
זה קורה ליותר מידי אנשים, גם בארץ וגם בחו"ל כדי שהבעייה תהיה מסים תקול. זאת בעיית תוכנה במאה אחוז, וזאת לא רק דעתי אלא גם דעת המפתח.

benji
06/03/08, 18:45
רוב הסיכויים שמי שענה לך לא מבין כלום מהחיים שלו. הוא בסך הכל בנאדם שנתנו לו כמה תרחישים נפוצים לגבי פלאפונים שהחברה משווקת. מאיפה הוא ידע לפתור תקלות של פלאפון בייבוא אישי, פרוץ עם תוכנת צד שלישי שעדיין בפיתוח?
זה קורה ליותר מידי אנשים, גם בארץ וגם בחו"ל כדי שהבעייה תהיה מסים תקול. זאת בעיית תוכנה במאה אחוז, וזאת לא רק דעתי אלא גם דעת המפתח.

ומה אם הבעיה בשם והמיקום של התמונה וצריך לשנות ל IMG_00xx.JPG האיקסים מסמנים את מספר התמונה למשל דוגמה"IMG_0015.JPG" להקפיד אל אותיות גדולות ולא מספר קיים!!! ואז
לעביר ל/var/mobile/Media/DCIM/100APPLE
לאן אני פונה אם זה יש מישהו או מקום שאפשר להיתעץ אך לסדר מעכף? תודה בכול מיקרה:)

tmadman
06/03/08, 19:23
ומה אם הבעיה בשם והמיקום של התמונה וצריך לשנות ל IMG_00xx.JPG האיקסים מסמנים את מספר התמונה למשל דוגמה"IMG_0015.JPG" להקפיד אל אותיות גדולות ולא מספר קיים!!! ואז
לעביר ל/var/mobile/Media/DCIM/100APPLE
לאן אני פונה אם זה יש מישהו או מקום שאפשר להיתעץ אך לסדר מעכף? תודה בכול מיקרה:)

אני לא ממש בטוח למה התכוונת. אני מניח שאתה רוצה לדעת איך להעביר את התמונות ל camera roll. יש כרגע 2 דרכים לצפות בתמונות.
דרך 1: להתקין MobileFinder ו MobilePreview דרך אינסטולר. דרך הפיינדר להיכנס לתקייה של ה MMS וללחוץ על הקובץ והוא יפתח אוטומטית ב preview.
דרך 2: להעביר לתקייה של המצלמה. http://swirlymms.megabb.com/support-f1/adding-pictures-to-camera-roll-t47.htm

benji
06/03/08, 22:55
אני לא ממש בטוח למה התכוונת. אני מניח שאתה רוצה לדעת איך להעביר את התמונות ל camera roll. יש כרגע 2 דרכים לצפות בתמונות.
דרך 1: להתקין MobileFinder ו MobilePreview דרך אינסטולר. דרך הפיינדר להיכנס לתקייה של ה MMS וללחוץ על הקובץ והוא יפתח אוטומטית ב preview.
דרך 2: להעביר לתקייה של המצלמה. http://swirlymms.megabb.com/support-f1/adding-pictures-to-camera-roll-t47.htm

לא אני לא רוצה לדעת איך. אני משתף! במדירך קטן שאני כתבתי להעביר את התמונות ל camera roll ללא צורך ב MobilePreview אבל כן בעזרת ה MobileFinder סליחה אם הוא לא מושלם זה הרישון שלי אוליי אני יתקן אותו

terminator
06/03/08, 22:59
הבעיה של קבלת Mms שחוזרת על עצמה זאת בעיית תוכנה נטו!!

benji
06/03/08, 23:02
אני סם לב לזה ושוב סלחה על העתרדות