מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל חושפת מתאם Micro USB למכשירי אייפון אירופאים

muli.d
05/10/11, 04:53
כשנה לאחר הסכמת אפל לתמיכה בחיבור מסוג Micro USB, מתאם חדש מופיע באפל סטור האנגלי.

לפני כשנה אפל הסכימה לדרישת האיחוד האירופי ליישור קו עם הסטנדרט המחייב שימוש בחיבור Micro USB בטלפונים ניידים.

היום, אפל סוף סוף מציגה מתאם אשר נותן מענה לדרישה בצורה אלגנטית אשר אינו מצריך ממנה לשנות את העיצוב של האייפון או להתמודד עם בעיות תאימות שונות ומשונות אשר עלולות לצוץ.

מתוך האפל סטור:

מתאם ה-Micro USB של האייפון מאפשר לך להשתמש בכבלים ומטענים מצד שלישי לטעינה וסנכרון של האייפון שלך. פשוט חבר את האייפון למתאם ה-Micro USB ואז חבר אליו כבל או מטען עם חיבור Micro USB.מחיר המתאם הוא 8 לירות שטרלינג ויהיה זמין החל מה-14 לאוקטובר.

Dovi
05/10/11, 12:18
יתאים לכל האייפונים אייפודים ואייפדים?

natish
05/10/11, 13:40
יתאים לכל האייפונים אייפודים ואייפדים?

יאפ.

GuySahaf
05/10/11, 13:50
ממתי מתאם חיצוני עונה להגדרה "פתרון אלגנטי"? אין דבר גרוע ומסורבל יותר ממתאמים.
חבל שהם לא ניצלו את ההשקה החדשה פשוט לשים חיבור USB מובנה, לפי דרישות האיחוד...

ipxp
05/10/11, 18:59
"כל הכבוד" לארגון הארופי, שגרם כאן בסוף לבלאגן במקום לפתרון.
הייתה מטרה שכל הטלפונים מכל החברות ישתמשו באותו סטנדרט - המיקרו usb. אם זה סטנדרט טוב או לא זו כבר שאלה אחרת. כל היצרניות היו צריכות להתאים את עצמן לזה.
אפל שרוצה למכור את המכשירים באירופה, וגם לא לעבד את הייתרון של החיבור שלה עצמה - מוציאה מתאם. ברור לכולנו שזה לא הפתרון שהארגון האירופי רצה. בשביל אפל, זה פתרון מושלם כדי "לנפנף" אותם. בשביל השאר, ברור שאנשים לא ילכו עם המתאם הזה לכל מקום, ולכן הפתרון הזה לא ממש אמיתי.

לדעתי, המטרה והרצון הטוב של הארגון האירופי הוא מבורך. אבל דרך הפעולה שלהם - לנסות לכפות סטנדרטים על חברות - הוא שהורס להם. כי חברות שמוכרות בכל העולם, ולא מתייחסות לאירופה כמרכז העולם, פשוט לא יחשבו באמת ברצינות להתאים את כל המכשירים שלהם להיות כאלה. קשה מאוד להשליט סטנדרט תעשייתי מכל עמדה שהיא.

Shai Mizrachi
06/10/11, 23:36
חחח ipxp מסכים שצריך לתת צל?ש לאיחוד האירופי. אבל אפל לא סופרת אותם (מסתבר), כי סתמו להם את הפה עם הפיתרון הדבילי הזה שאני חייב לומר שהרבה זמן לא נתקלתי בדבר כזה טיפשי: עוד כבל/מתאם שיסתובב לי בבית... באמת זה מה שחסר לי. קיבעת סטנדרט הוא דבר מבורך שאנחנו משתמשי הקצה אמורים להינות ממנו.. אבל צריך שיהיה גם מי שיממש את הסטנדרט שנקבע.