מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סרטון קונספט לפיצ'ר ה- Assistant

natish
01/10/11, 15:43
MacRumors בשיתוף עם Jan-Michael Cart יצר סרטון קונספט המציג את פעולת שירות הזיהוי הקולי שצפוי להגיע ב- iOS 5 שיקרא Assistant.

https://img.skitch.com/20111001-x6xd662k5h9m6gxms16x6rh8a2.jpg

על פי השמועות אפל עובדת על השקה של פיצ'ר זיהוי קולי מתקדם ב- iOS 5 שיושק למכשירי האייפון 5 החדשים בלבד (ולא יהיה זמין למכשירי האייפון 4). השירות שיהיה מבוסס על טכנולוגיית הבינה המלאכותית של חברת Siri שנרכשה על ידי אפל בשנה שעברה, ועל טכנולוגיית הזיהוי הקולי של חברת Nuance יאפשר יכולות מתקדמות מאוד שכפי שהאתר 9to5mac תיאר לאחרונה, יאפשרו לבצע שלל פעולות בצורה קולית.

לפי התיאור יצרו האתר macrumors והעורך Jan-Michael Cart, שכבר יצר לא מעט סרטוני קונספט של פיצ'רים עתידיים וצפויים של אפל, סרטון קונספט המסביר כיצד פיצ'ר ה- Assistant צפוי לעבוד במערכת ההפעלה iOS 5:

aZ-xC3g0duA

Bar
01/10/11, 15:47
יכול להיות מעולה.
אין סיבה אמיתית שלא יהיה על ה-4 היות וזה לא דורש חומרה רצינית.

natish
01/10/11, 15:54
יכול להיות מעולה.
אין סיבה אמיתית שלא יהיה על ה-4 היות וזה לא דורש חומרה רצינית.

לפי השמועות רמת עיבוד קולי ברמה שכזו וכן בינה מלאכותית דורשת מעבד חזק יותר מה- A4. בכל אופן סמוך על אפל להיות נבלות ולהציד את הפיצ'ר הזה כפיצ'ר בלעדי לאייפון 5, כדי לדרבן משתמשים לשדרג את מכשירי האייפון 4 שלהם.

לדעתי האייפון 5/4s הולך להיות סיפור דומה למכשיר ה- 3Gs שגם בו הוצג לראשונה נושא הזיהוי הקולי.

haravovadia
01/10/11, 16:09
סמוך על סעדיה לאפשר את זה (:
הרי ברור כשמש שזה דורש חומרה חזקה ומעבד חזק, בדיוק כמו שהמעבד של ה3g לא תמך בתמונת רקע, אה.. רגע.

Bar
01/10/11, 17:09
לפי השמועות רמת עיבוד קולי ברמה שכזו וכן בינה מלאכותית דורשת מעבד חזק יותר מה- A4. בכל אופן סמוך על אפל להיות נבלות ולהציד את הפיצ'ר הזה כפיצ'ר בלעדי לאייפון 5, כדי לדרבן משתמשים לשדרג את מכשירי האייפון 4 שלהם.

לדעתי האייפון 5/4s הולך להיות סיפור דומה למכשיר ה- 3Gs שגם בו הוצג לראשונה נושא הזיהוי הקולי.
סומך על הנביילס והם עושים עבודה טובה לפחות עלי

סמוך על סעדיה לאפשר את זה (:
הרי ברור כשמש שזה דורש חומרה חזקה ומעבד חזק, בדיוק כמו שהמעבד של ה3g לא תמך בתמונת רקע, אה.. רגע.

בהמשך לתשובתי לנתי :
גם כך אני כנראה אחליף ל-5 כי אני פשוט חי את זה.

Amit.S
02/10/11, 14:20
כוח עיבוד גדול יותר ממה שיש ל-A4? תעשו לי טובה.
אפל סתם לא רוצה שהאנשים שהשקיעו כסף בדור הקודם של המוצרים שלה יקבלו חלק מהאפשרויות. אם באמת המעבד של האייפון והטאצ' 4 יספיק אבל אפל לא תתן זאת אני לא אופתע אם ההאקרים יתנו אפשרות זו גם לנו.