מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיון| איך אתם מתכוננים לsdk שמתפרסם מחר?

Shraga
05/03/08, 18:27
טוב אז חשבתי שיהיה נחמד לשאול את כולכם איך אתם מתכוננים לsdk...
אני אישית מושעה בבית אז אני יחכה על היום לראות מה יהיה עם זה..
בטח אני ינסה להוריד את זה ולנסות לבנות משו :d

מה איתכם?

amitmatalon
05/03/08, 18:28
מה זה Sdk?

המפציץ החמקן
05/03/08, 18:33
מחכה מחכה לזה...
מעניין מה יוציאו בהתחלה..

uriler
05/03/08, 19:50
מה זה Sdk?

Software Development Kit
חבילת כלים לכתיבת יישומים לטאץ' / אייפון שאפל מוציאים מחר למתכנתים חופשיים.

poozy.g
05/03/08, 21:20
לא הבנתי אז זה אומר בעצם שאפל נותנים אוקיי להוסיף ישומי צד שלישי?

Remo
05/03/08, 21:26
לא הבנתי אז זה אומר בעצם שאפל נותנים אוקיי להוסיף ישומי צד שלישי?

כן, אבל ההתקנה תהיה דרך אייטונז, ולאפל תהיה שליטה על מה שיהיה שם.
אבל בלי קשר, זה יאפשר גם לפתח את התוכנות הקיימות באופן טוב יותר.

Y SoulMate Y
05/03/08, 22:31
האמתי, ישל'י כמה שאלות בעיניין, ואשמח אם תוכלו לענות לי עליהם =]
למיטב הבנתי, הSDK בעצם ייתן אפשרות לכל מתכנת לפרסם את התוכניות שלו באופן חוקי, נכון? =]
אז בעצם, מן הסתם... רוב המתכנתים שהוציאו תוכניות ופירסמו אותם דרך סורסים לInstaller(באופן לא-חוקי כמובן), בכדי לפרסם עוד יותר את התוכניות שלהם, ימירו אותם לSDK, ויהיה ניתן להתקין את התוכניות מבלי לעשות JB וכו', אני צודק? =]
אז בעצם, אם ישל'י אייפוד חדש שעוד לא עבר JB, אולי יותר כדאי לי לסמוך על הSDK מאשר סתם לעשות JB?
ולשאלה השנייה שלי, התוכניות האלו של הSDK יופרסמו דרך האייטונז, אז... הם יהיו בתשלום? או שיינתנו חינם?

תודה מראש חבר'ה :]

Remo
05/03/08, 23:04
האמתי, ישל'י כמה שאלות בעיניין, ואשמח אם תוכלו לענות לי עליהם =]
למיטב הבנתי, הSDK בעצם ייתן אפשרות לכל מתכנת לפרסם את התוכניות שלו באופן חוקי, נכון? =]
אז בעצם, מן הסתם... רוב המתכנתים שהוציאו תוכניות ופירסמו אותם דרך סורסים לInstaller(באופן לא-חוקי כמובן), בכדי לפרסם עוד יותר את התוכניות שלהם, ימירו אותם לSDK, ויהיה ניתן להתקין את התוכניות מבלי לעשות JB וכו', אני צודק? =]
אז בעצם, אם ישל'י אייפוד חדש שעוד לא עבר JB, אולי יותר כדאי לי לסמוך על הSDK מאשר סתם לעשות JB?
ולשאלה השנייה שלי, התוכניות האלו של הSDK יופרסמו דרך האייטונז, אז... הם יהיו בתשלום? או שיינתנו חינם?

תודה מראש חבר'ה :]

תינתן אפשרות למפתח התוכנה לגבות תשלום עבורה, ההערכה היא בין 0 ל-5 דולר.

Y SoulMate Y
06/03/08, 00:05
תינתן אפשרות למפתח התוכנה לגבות תשלום עבורה, ההערכה היא בין 0 ל-5 דולר.
לא קול הייתי אומר :\
מכאן נובע, שאם ב'מת יגבו כסף עבור התוכנות עדיף JB? =]

Remo
06/03/08, 00:24
לא קול הייתי אומר :\
מכאן נובע, שאם ב'מת יגבו כסף עבור התוכנות עדיף JB? =]

זה נתון להחלטת המפתחים, לא לאפל.
אני אהיה מוכן לשלם כמה דולרים אם זה שווה את זה.
למפתח משחק השש-בש תרמתי כמה דולרים ע"מ שאוכל להשתמש ברמה אחרת חוץ מהמתחילים.

Y SoulMate Y
06/03/08, 13:56
חח אם לא הייתי קטין(אוטוטו 18) והיה לי כסף מזומן(כל הכסף שלי בבורסא :\) אז הייתי שוקל את הרעיון(של לשלם למפתחים), אבל מכיוון שהמצב לא כך, אז... כנראה שב'מת עדיף לחכות ולראות מה יהיו המחירים(אם יהיו מחירים), ואז לעשות ת'שיקולים של Jb או לא Jb
תודה אגב, עזרת לי מאוד =]

נ.ב
אני מקווה שתיהיה אפשרות גם להוסיף דרך הsdk, את התמיכה של המכשיר בשפה העברית, מה אתם אומרים, יש מצב?

mhu
06/03/08, 15:22
חח אם לא הייתי קטין(אוטוטו 18) והיה לי כסף מזומן(כל הכסף שלי בבורסא :\) אז הייתי שוקל את הרעיון(של לשלם למפתחים), אבל מכיוון שהמצב לא כך, אז... כנראה שב'מת עדיף לחכות ולראות מה יהיו המחירים(אם יהיו מחירים), ואז לעשות ת'שיקולים של Jb או לא Jb
תודה אגב, עזרת לי מאוד =]

נ.ב
אני מקווה שתיהיה אפשרות גם להוסיף דרך הsdk, את התמיכה של המכשיר בשפה העברית, מה אתם אומרים, יש מצב?

אם כל הכסף שלך בבורסה איך אתה יוצא ביום שישי לבלות עם חברים? איך קנית אייפון? נו באמתת אתה לא מקבל דמי כיס?
תמיד אפשר לפנות לאחד ההורים ולתרום דרך paypal או לשלם לאפל ישירות על התוכנה, מספיק עם האופי הישראלי הזה, אנשים פותחים את התחת בשביל לייצר תוכנה, ואם הם דורשים סכום פעוט של מספר דולרים בודדים ואתה אכן משתמש בתוכנה, תיתן להורים שלך את הכסף במזומן ותבקש להשתמש בכרטיס האשראי שלהם בשביל לפתוח חשבון PAYPAL או לתרום ישירות דרך הכרטיס. אנחנו חיים בעידן האינטרנט כידוע לך, זה בטוח וליגיטימי לחלוטין.

נ.ב
אני בספק אם תהיה אפשרות להוסיף את התמיכה של המכשיר בשפה הרשמית כתוכנה חוקית להורדה דרך אייטונס או מכיוון שהעברית זה לא באמת תוכנה, זה שינוי קבצי אפל על מנת לספק תמיכה.
כאשר המכשיר ישווק דרך יבואן רישמי המוסמך דרך אפל לשווק את המכשיר תהיה תמיכה מלאה בעברית.
דרך אגב בקבצי המערכת במכשיר ניתן לראות בבירור שאפל הכינו תמיכה עברית לעתיד, הם פשוט לא פתחו אותה בגרסאות הקושחה הקודמות\נוכחית כי המכשיר אינו מאושר על ידי אפל למכירה בישראל.

slagi
06/03/08, 15:41
מתי ההורדות יתחילו לזרום? ואפשר יהיה להוריד את זה מהאייטונס שבמכשיר? זה יעבוד על גרסה 1.1.1?

Remo
06/03/08, 15:46
מתי ההורדות יתחילו לזרום? ואפשר יהיה להוריד את זה מהאייטונס שבמכשיר? זה יעבוד על גרסה 1.1.1?

יקח כמה ימים עד שיתחילו להופיע תוכנות, וההורדה אכן תהיה דרך אייטונז.
תצטרך לשדרג ל-1.1.4 שהיא sdk ready.

jackbauer
06/03/08, 15:48

בגירסה 1.1.1 ו 1.1.2 מבנה התיקיות שונה מ 1.1.3 ו 1.1.4.
אפל העבירו את כל האפליקציות לנתיב חדש עם הרשאות שונות.
מה שאומר שאפליקציות חדשות שיפותחו יותאמו למבנה החדש ולכן לא יתאימו לגירסאות הישנות.

slagi
06/03/08, 15:52
אוקיי, לאיזו גרסה כדאי לעדכן? ואיך מעדכנים? ומה ההבדל בין הגרסאות בכלל?

Remo
06/03/08, 15:55
אוקיי, לאיזו גרסה כדאי לעדכן? ואיך מעדכנים? ומה ההבדל בין הגרסאות בכלל?

חכה עד שתהיה הודעה רשמית, מתישהו מחר בבוקר/צהריים.

Y SoulMate Y
06/03/08, 21:41
אם כל הכסף שלך בבורסה איך אתה יוצא ביום שישי לבלות עם חברים? איך קנית אייפון? נו באמתת אתה לא מקבל דמי כיס?
תמיד אפשר לפנות לאחד ההורים ולתרום דרך paypal או לשלם לאפל ישירות על התוכנה, מספיק עם האופי הישראלי הזה, אנשים פותחים את התחת בשביל לייצר תוכנה, ואם הם דורשים סכום פעוט של מספר דולרים בודדים ואתה אכן משתמש בתוכנה, תיתן להורים שלך את הכסף במזומן ותבקש להשתמש בכרטיס האשראי שלהם בשביל לפתוח חשבון PAYPAL או לתרום ישירות דרך הכרטיס. אנחנו חיים בעידן האינטרנט כידוע לך, זה בטוח וליגיטימי לחלוטין.

נ.ב
אני בספק אם תהיה אפשרות להוסיף את התמיכה של המכשיר בשפה הרשמית כתוכנה חוקית להורדה דרך אייטונס או מכיוון שהעברית זה לא באמת תוכנה, זה שינוי קבצי אפל על מנת לספק תמיכה.
כאשר המכשיר ישווק דרך יבואן רישמי המוסמך דרך אפל לשווק את המכשיר תהיה תמיכה מלאה בעברית.
דרך אגב בקבצי המערכת במכשיר ניתן לראות בבירור שאפל הכינו תמיכה עברית לעתיד, הם פשוט לא פתחו אותה בגרסאות הקושחה הקודמות\נוכחית כי המכשיר אינו מאושר על ידי אפל למכירה בישראל.
אני אוטוטו בן 18, איזה דמי כיס? :\
קניתי ת'אייפוד שלי מהשמכורת שלי, וזה לא שיש לי כ"כ הרבה כסף, כן? :\
סתם שמתי בבורסא, בשביל שיגדל קצת יותר מאשר מפק"מ או משו' ;]
בכל מקרה, פ'סדר... לא אמרתי שאנ'לא רוצה לשלם, סתם שאלתי מה כדאי... חוצ'מזה, עובדה שכרגע יש הרבה מתכנתי תוכנה, שלא מחייבים אף אחד לשלם כסף בשביל התוכנה שלהם, בתאכל'ס, אני מבין את זה, אם נגיד הייתי מפרסם תוכנה... הסיפוק שלי היה ממש גדול מזה שכולם משתמשים בה ומזה שהיא מועילה, ולא רק מזה שאני מרוויח 100$ לחודש בזכותה ;](בזכות אנשים שתורמים וכו')
בקיצקץ! נראה לאן דברים יובילו, אולי אנשים ב'מת יעדיפו לפרסם ת'תוכנות של באייטונז בחינם, בשביל שיותר אנשים ישתמשו בהם, ואולי לא...
נחכה עוד כמה ימים! :]
אגב, תודה כל כל העצות וזה ;]
ו... לגבי העברית, מתי ב'מת הולך להיות מייבא רישמי לאייפון בישראל?

dark123455
06/03/08, 22:03
אני עושה מסיבה ענקית זיקוקים מסיבה חבל על הזמן

ברר
07/03/08, 21:49
נו אז מה קורה עם זה מישו יודע?

tomer4321765
07/03/08, 21:52
נו אז מה קורה עם זה מישו יודע?

זה כבר יצא אבל כל עוד אתה לא מפתח אפלקציות לאייפון תצטרך לחכות ליוני כדי לדעת מה זה באמת.ביינתיים תשכח מזה.

ריזלה
07/03/08, 22:00
אני לקחתי את זה מאוד קשה וממש התכוננתי לבואו.
היום הלכתי לספר וקניתי נעליים חדשות.. זהו רק שיגיע אני מוכן.