מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיעה| מדוע sgs2 הרבה יותר מוצלח מאייפון 5

lsoul
28/09/11, 02:42
תקועים על אייפון? כבר שנה וחצי עובדים עליכם?
אז כדאי שתבינו למה אייפון היא מערכת מתה ולמה sgs2 אוכל אותה בלי מלח.

הנה פירוט קצר ולא ממצה של דברים שיש ב-sgs2 ואין באייפון.
את רוב מה שאני כותב כאן, לא אייפון 5 ייפתור, לא ios5 ולא פריצה למכשיר תפתור.
את הדברים שכתובים כאן. אפל לא תוסיף לא בעתיד הקרוב ולא הרחוק.
(למה? כי כל המנגנון של אפל בנוי על ניצול המשתמש ושאיבת כספים. גם ממנו וגם מהמפתחים)

רשימת פיצ'רים ייחודיים לאנדרויד:

1. האפשרות להתקין תוכנות מרחוק. בלי לחבר את המכשיר
כמה פשוט! בוחרים מהמארקט במחשב מה רוצים להתקין והמכשיר מקבל הוראה מהשרת של גוגל
ומוריד ומתקין בעצמו את התוכנות.
כן. שמעתם נכון: לא צריך תוכנת סנכרון במחשב ולא צריך לגלוש דרך הפלאפון. הדפדפן במחשב נותן הוראה לשרתים של גוגל.

2. יש יותר משוק אחד! יש גם את השוק של גוגל ויש גם את השוק של אמזון ויש עוד כמה שווקים (פחות ידועים, נניח של gameflot). כל שוק מוכר במחירים שבא לו ובלי אחוזים שהולכים
לאפל או גוגל. כששווקים מתחרים בינהם. לצרכן יכולה לצמוח רק הצלחה!

3. כי אפשר לנגן כל פורמט שרוצים בלי להמיר אותו. כל פורמט סרט שתבחרו
avi/divx/mkv וכל פורמט מוזיקה. בלי שום צורך להמרה.

4. כי רק לסמסונג את את ה super emoled plus. שימו כל מכשיר לידו מכל
חברה אחרת. והמסך המתחרה יחוויר. אייפון לעולם לא ייקבל את המסך של סמסונג.

5. אין צורך לעשות אקטיבציה למכשיר. אף פעם.

6. באנדרויד יש תוכנת ניווט מלאה וחינמית מבית גוגל. היא כוללת street view מובנה.
באייפון תצטרכו לשלם עבור תוכנת ניווט.

אייפון מעתיקה בעקביות מאנדרויד, זו רשימה חלקית של דברים שהיו לאנדרויד הרבה לפני אפל:
1.notification center
2. אפשרות לשדרג מערכת הפעלה מרחוק בלי התחברות למחשב.
3. Hot spot
4. חיפוש קולי.
5. הכתבה של sms ומיילים
6. הקראה אוטומטית של הודעות ומיילים.
7. מסך מיוחד למצב 'נהיגה באוטו'.

וכמובן - לא הזכרתי את הדברים שידועים לכולכם:
* ל sgs2 חיי סוללה ארוכים יותר מאייפון 4 או 3g או כל אייפון שיש.
* ל sgs2 אפשרות לרכוש סוללה נוספת בנפח 50% גדול יותר.
* ל sgs2אפשרות להרחיב זכרון בעזרת כרטיס בעלות אפסית (תוכלו להתקין תוכנות על הכרטיס ולא על זכרון המכשיר)
* ל sgs2 יש בלוטות' פתוח לחלוטין. בלי שום בעיות.
* ל sgs2 תוכלו להתקין android או miui או כל מערכת הפעלה שבא לכם.

Sagiglb
28/09/11, 12:55
זה יפה שאתה משווה בין מכשיר קיים למכשיר שעוד לא יצא, וכל פרטיו הם שמועות.
תחכה כמו שאר העולם עוד שבוע עד להשקת המכשיר ואז תוכל לעשות השוואה מושכלת.

Nick2iL
28/09/11, 13:44
הבעיה בכל הכתבה הזו שאתה משווה מכשיר שלא יודעים עד הסוף איך הוא יהיה ככה שלפי דעתי זה מטומטם להשוות את אייפון 5 ו sgs 2 ולמרות שזה מכשיר טוב ואני מחבב אותו אני אישית כרגע נראה לי שזה יותר מועתק מהאייפון וזה לא נותן שום יתרון לעומתו.

מפתח
28/09/11, 15:07
קראתי קצת את השטיות שכתבת ואגיב על חלקם:

1. כל תוכנה שאתה מוריד בכל מכשיר יורדת אוטומטית לכל המכשירים.
4. מסך הרטינה הרבה יותר איכותי.
5. כבר לא עושים אקטיבציה בימינו.
6. גם באייפון יש את גוגל maps.

חוץ מזה להבנתי לכל עדכון של גוגל לוקח חודשים להגיע למכשירים של סמסונג ואין עדכוני דלתא.

(כל מה שכתבתי מבוסס על ios5)

ymeiner
28/09/11, 15:16
כל מה שכתבת קיים באייפון בצורה כזאת או אחרת.

מה שווה מסך סופר סופר oled דופר דופר2 אם ה2sgs נכשל בכל מבחני הבנצ?מארק שקשורים לגרפיקה?

כתבה לא מקצועית. שלא תבין אותי לא נכון, אני אשמח למבחן השוואה אמיתי ואפילו כמה כתבות שנכתבות על ידי פנדרואיד מחמד בפורום של ios אבל צריך להיות קצת יותר רציני כדי לכתוב כתבה כזו. מה שעשית זה סה?כ מה שאני קורא לו פיגוע פורום.

עלה והצלח אך לא בבית ספרינו,

ירון

dniel96
28/09/11, 15:42
מסכים עם כל מה שנאמר פה וגם אל תשווה אפילו בין אנדרואיד לבין ios שאני עם האייפון 4 ועם הsg2 אני נהנה הרבה יותר עם האייפון.

terminator
28/09/11, 16:03
אם אתה כל כך מרוצה מהגלקסי איכס 2 אז אתה מוזמן לרשום את הדברים האלו בפורום שמתעסק בגלקסי איכס 2 ולא פה,פה אתה מיותר!
(ילדים משועממים)

Batnun
28/09/11, 23:43
1. כיוון שאני ממילא מפעיל את האפליקציה בטלפון, אני לא מבין מה הבעיה להוריד מהטלפון. מה כל כך נוח בלהוריד במחשב, ואז לחזור לטלפון ולהשתמש באפליקציה שעכשיו הורדת...

2. בלי אחוזים שהולכים לגוגל? אז מי בדיוק מממן את השווקים האלה? מי משלם על השרתים, על האכסון, על מנגנון התשלומים, על רוחב הפס? הכל בהתנדבות?...

3. אי אפשר לנגן MKV באנדרואיד. הנגן הסטנרדטי לא תומך בפורמט הזה. נקודה. אני משער שעכשיו תגיד שאפשר להתקין נגן שכן יתמוך? איזה יופי. גם באייפון אפשר. למשל Buzz Player.

4. באמת יופי של מסך. אחלה ניגודיות. אבל מה? אני עדיין מעדיף את איכות הצבעים של המסך של אייפון על פני כל מסך OLED. ודרך אגב, למסך באייפון רזולוציה גבוהה יותר.

5. מה הבעיה לעשות אקטיבציה בדיוק? ב-IOS 5 זה נעשה אלחוטי. באנדרואיד לעומת זאת אתה חייב חשבון בגוגל, אם אתה רוצה גישה למרקט. זה חוצפה.

6. הניווט בגוגל מפות עובד לי מצויין. אומנם אין הנחיה קולית, אבל לי זה מספיק. בנוסף, בפעם האחרונה שבדקתי היה Street View.

בוא לא נתחיל בויכוח מי העתיק ממי :-) במיוחד כשהסמסונג הגיע אחרי האייפון, ונראה כמעט זהה:
http://www.reddit.com/tb/kr14a

וכמו שאמרו כאן לפני - אם אתה כל כך מרוצה מהסמסונג, למה אתה כותב כאן?

Batnun

.

terminator
17/10/11, 21:01
זה לא שקשה,אין טעם בכלל שבין אדם שחושב שמכשיר אחר שיש לו או אין לו יגיב בפורום שכזה.יש לו גלקסי איכס 2??סבבה לו,שילך לפורום אנדרואיד וירשום שם שאנדרואיד טוב יותר מאייפון ולא פה.

stas1999
18/10/11, 16:09
זה לא שקשה,אין טעם בכלל שבין אדם שחושב שמכשיר אחר שיש לו או אין לו יגיב בפורום שכזה.יש לו גלקסי איכס 2??סבבה לו,שילך לפורום אנדרואיד וירשום שם שאנדרואיד טוב יותר מאייפון ולא פה.

צודק גלאקסי איכס הכי הכי מעתיקה

Ns201
18/10/11, 16:28
מאיפה באת עם זה עכשיו?!?תתעדכן..אין iphone 5..ולפי דעתי נראה לי שבן אדם מוציא מהכיס שלו סכום לא מבוטל של 5000 שקל מגיע לו לפחות לקבל מכשיר שפועל 100 אחוז ושהוא לא צריך להתחיל לחפש כל מיני רומים ושאר ירקות..עזוב את זה שיש כתם ורוד במצלמה ושאנשים מתלוננים על כתמים שחורים במסך ושהחצי הימני של המסך יותר כהה מהחצי השמאלי!ופעם הבאה שאתה בא לכתוב כאן את הדעה שלך אז תבין קוראים לאתר הזה iphones ונראה לי שיש כמה אתרים שבהם הדעות שלך באמת יעניינו מישהו..*

Kirma
18/10/11, 23:40
מבלי לקרוא את הפוסט שלך אלא רק על פי הכותרת
אני יכול לענות לך, את מי זה מעניין ? זה פורום של אייפונים

לך תחפש מקום אחר ..

אני גם לא יקרא את התגובות ..

eliran2313
20/10/11, 10:15
איזה שטויות רשמת פה...
בוא נתחיל מזה שאי אפשר לעשות עדכוני דלתא באנדרואיד (אני מכיר הרבה שיש להם וצריך להעביר קובץ מהמחשב ואז להתקין..וגם יש לי ארכוס 101 אז עשיתי לו עדכון בעבר ואני יודע איך זה)
בנוסף אתה אומר שהסוללה של ה SGS2 יותר טובה משל האייפון 4 ואתה טועה.
אני מכיר לא פחות מ 10 אנשים עם המכשיר הזה והוא לא מחזיק יותר מ 3 וחצי שעות סוללה בשימוש של דיבור/גלישה/משחק וכו'.
ובנוסף לזמן הסוללה הנמוך הוא גם מתחמם כאילו הוא בורקס שרק הרגע יצא מהמיקורגל.
והכי עצוב זה שהמצב המזעזע הזה הוא כשלמכשיר רק ליבה אחת פועלת.
ברגע שיצא העדכון הבא של המערכת שיפעיל את שתי הליבות הסוללה תחזיק אולי שעתיים.
זה פשוט מזעזע.
סמארטפון אעלק - דאמפון אולי.

Batnun
20/10/11, 10:53
איזה שטויות רשמת פה...
בוא נתחיל מזה שאי אפשר לעשות עדכוני דלתא באנדרואיד (אני מכיר הרבה שיש להם וצריך להעביר קובץ מהמחשב ואז להתקין..וגם יש לי ארכוס 101 אז עשיתי לו עדכון בעבר ואני יודע איך זה)
בנוסף אתה אומר שהסוללה של ה SGS2 יותר טובה משל האייפון 4 ואתה טועה.
אני מכיר לא פחות מ 10 אנשים עם המכשיר הזה והוא לא מחזיק יותר מ 3 וחצי שעות סוללה בשימוש של דיבור/גלישה/משחק וכו'.
ובנוסף לזמן הסוללה הנמוך הוא גם מתחמם כאילו הוא בורקס שרק הרגע יצא מהמיקורגל.
והכי עצוב זה שהמצב המזעזע הזה הוא כשלמכשיר רק ליבה אחת פועלת.
ברגע שיצא העדכון הבא של המערכת שיפעיל את שתי הליבות הסוללה תחזיק אולי שעתיים.
זה פשוט מזעזע.
סמארטפון אעלק - דאמפון אולי.

בוודאי שאפשר לעשות עדכוני דלתא באנדרואיד, עוד מה-G1 שהיה לי (המכשיר הראשון עם אנדרואיד). אתה פשוט מקבל הודעה: יש עדכון חדש - האם להוריד ולהתקין.

דווקא באייפון ובאייפד זה תכונה חדשה, שהוצגה רק עם יציאת iOS גירסה 5.

Batnun

.

itaibe
30/10/11, 15:29
עוד בעיה חדשה שהתגלתה באייפון 4S ומנסים להסתיר פה באתר מהציבור
אייפון 4S סובל מבעיות קשות בסוללה; מהנדס באפל: "אנחנו לא קרובים לפתרון"

שנה לאחר שסיימה להתמודד עם משבר ה"אנטנהגייט" באייפון 4, אפל סופגת תלונות רבות שהסוללה של האייפון 4S מספקת מעט מאוד שעות עבודה - פחות מ-10 שעות בזמן המתנה
חברת אפל, שרק לפני פחות משנה וחצי התמודדה עם משבר ה"אנטנהגייט", עומדת כעת מול משבר השקה נוסף - הסוללה של הטלפון החכם החדש שלה, האייפון 4S, מתרוקנת במהירות ומספקת פחות מ-10 שעות עבודה במצב המתנה - והרבה פחות בעבודה שוטפת. לפי מספר דיווחים, מהנדסי החברה החלו לפנות ללקוחות בנסיון לאתר את הבעיה והם - "לא קרובים לפתרון", להגדרת אחד מהעובדים.

מהנדסי אפל ביקשו ממספר משתמשים להתקין תוכנת מעקב על המכשיר שלהם, שתעזור להם לאתר את רכיב החומרה או התוכנה המנצל את הסוללה גם במצב המתנה. לקוח אפל אמר ל"גארדיאן" - "זמן חיי הסוללה קצר במיוחד, הוא מאבד 10% מדי שעה, גם כאשר הטלפון לא בשימוש. חשבתי שאולי דברים רצים ברקע - ניטרלתי את כל השירותים, סגרתי את סירי, אבל עדיין זמן הבטריה היה נמוך. גם ניסיתי להסיר את כל האפליקציות ולהתקין מחדש את iOS5".

לאחר מכן, הלקוח דיווח שקיבל פניה ממהנדס בשירות אפל: "הוא הודה שיש בעיה ושהם לא קרובים למצוא פתרון. הוא ביקש שאתקין קובץ על המכשיר שלי". מספר לקוחות נפרדים גם דיווחו על כך, וכן על ירידות "חדות ורנדומליות" בכוח הבטריה, גם כאשר הטלפון במצב המתנה.

אפל תמיד התגאתה בזמן הסוללה הממושך של מכשיריה, ובאירוע ההשקה של האייפון 4S החברה טענה שהדגם החדש, לעומת קודמו, מציג שיפור של 30% בזמן הסוללה ומסוגל לספק בין 10 ל-14 שעות של עבודה רצופה.

במפרט הטכני של המכשיר, רשום שאייפון 4S מספק 200 שעות עבודה במצב המתנה, לעומת 300 שעות לאייפון 4. אחת הסיבות האפשריות לפער היא שהאייפון 4S כולל שתי אנטנות סלולר 3G, וגם במצב המתנה מבצע בדיקה אקטיבית של איכות התדר. אפשרות אחרת שמעבד ה-A5 כפול הליבה, הקיים גם באייפד, אחראי לבעיה - למרות שהמפרט הטכני של המעבד מצביע על כך שהוא דורש רק 1% יותר אנרגיה לשעה מקודמו.

לא פעם ראשונה

משבר ה"אנטנהגייט", כזכור, תקף את אפל לפני מעט יותר משנה ופגע במכשיר האייפון הקודם. לאייפון 4 היו זוג אנטנות חיצוניות שעטפו את מסגרת המכשיר, לכאורה על מנת לשפר את איכות הקליטה. כאשר משתמשים החזיקו בו בצורה מסוימת, הם יכלו ליצור מעגל חשמלי סגור ולהוריד בצורה משמעותית את איכות הקליטה - לעיתים עד לניתוק השיחות.

במשך שבועות החברה התעלמה מהבעיה ואף הנחתה את עובדיה להבהיר שאין תקלה. סטיב ג'ובס עצמו אמר שהמשתמשים "מחזיקים את הטלפון לא נכון". לבסוף החברה נשברה והעניקה לכל הלקוחות כיסוי בחינם, דבר שפתר את הבעיה - על ידי שבירת המעגל החשמלי.

אייפון 4S, למרות ששמר על אותו קו עיצובי כמו האייפון 4, פתר את הבעיה בכך שעבר למודל של שתי אנטנות סלולר, ומאפשר מעבר ביניהן בהתאם לאיכות התדר - כך שגם אם אנטנה אחת נפגעת ממגע המשתמש, המכשירי יכול לנצל את האנטנה השניה.

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3547582,00.html

terminator
30/10/11, 16:54
עוד בעיה חדשה שהתגלתה באייפון 4S ומנסים להסתיר פה באתר מהציבור
אייפון 4S סובל מבעיות קשות בסוללה; מהנדס באפל: "אנחנו לא קרובים לפתרון"

שנה לאחר שסיימה להתמודד עם משבר ה"אנטנהגייט" באייפון 4, אפל סופגת תלונות רבות שהסוללה של האייפון 4S מספקת מעט מאוד שעות עבודה - פחות מ-10 שעות בזמן המתנה
חברת אפל, שרק לפני פחות משנה וחצי התמודדה עם משבר ה"אנטנהגייט", עומדת כעת מול משבר השקה נוסף - הסוללה של הטלפון החכם החדש שלה, האייפון 4S, מתרוקנת במהירות ומספקת פחות מ-10 שעות עבודה במצב המתנה - והרבה פחות בעבודה שוטפת. לפי מספר דיווחים, מהנדסי החברה החלו לפנות ללקוחות בנסיון לאתר את הבעיה והם - "לא קרובים לפתרון", להגדרת אחד מהעובדים.

מהנדסי אפל ביקשו ממספר משתמשים להתקין תוכנת מעקב על המכשיר שלהם, שתעזור להם לאתר את רכיב החומרה או התוכנה המנצל את הסוללה גם במצב המתנה. לקוח אפל אמר ל"גארדיאן" - "זמן חיי הסוללה קצר במיוחד, הוא מאבד 10% מדי שעה, גם כאשר הטלפון לא בשימוש. חשבתי שאולי דברים רצים ברקע - ניטרלתי את כל השירותים, סגרתי את סירי, אבל עדיין זמן הבטריה היה נמוך. גם ניסיתי להסיר את כל האפליקציות ולהתקין מחדש את iOS5".

לאחר מכן, הלקוח דיווח שקיבל פניה ממהנדס בשירות אפל: "הוא הודה שיש בעיה ושהם לא קרובים למצוא פתרון. הוא ביקש שאתקין קובץ על המכשיר שלי". מספר לקוחות נפרדים גם דיווחו על כך, וכן על ירידות "חדות ורנדומליות" בכוח הבטריה, גם כאשר הטלפון במצב המתנה.

אפל תמיד התגאתה בזמן הסוללה הממושך של מכשיריה, ובאירוע ההשקה של האייפון 4S החברה טענה שהדגם החדש, לעומת קודמו, מציג שיפור של 30% בזמן הסוללה ומסוגל לספק בין 10 ל-14 שעות של עבודה רצופה.

במפרט הטכני של המכשיר, רשום שאייפון 4S מספק 200 שעות עבודה במצב המתנה, לעומת 300 שעות לאייפון 4. אחת הסיבות האפשריות לפער היא שהאייפון 4S כולל שתי אנטנות סלולר 3G, וגם במצב המתנה מבצע בדיקה אקטיבית של איכות התדר. אפשרות אחרת שמעבד ה-A5 כפול הליבה, הקיים גם באייפד, אחראי לבעיה - למרות שהמפרט הטכני של המעבד מצביע על כך שהוא דורש רק 1% יותר אנרגיה לשעה מקודמו.

לא פעם ראשונה

משבר ה"אנטנהגייט", כזכור, תקף את אפל לפני מעט יותר משנה ופגע במכשיר האייפון הקודם. לאייפון 4 היו זוג אנטנות חיצוניות שעטפו את מסגרת המכשיר, לכאורה על מנת לשפר את איכות הקליטה. כאשר משתמשים החזיקו בו בצורה מסוימת, הם יכלו ליצור מעגל חשמלי סגור ולהוריד בצורה משמעותית את איכות הקליטה - לעיתים עד לניתוק השיחות.

במשך שבועות החברה התעלמה מהבעיה ואף הנחתה את עובדיה להבהיר שאין תקלה. סטיב ג'ובס עצמו אמר שהמשתמשים "מחזיקים את הטלפון לא נכון". לבסוף החברה נשברה והעניקה לכל הלקוחות כיסוי בחינם, דבר שפתר את הבעיה - על ידי שבירת המעגל החשמלי.

אייפון 4S, למרות ששמר על אותו קו עיצובי כמו האייפון 4, פתר את הבעיה בכך שעבר למודל של שתי אנטנות סלולר, ומאפשר מעבר ביניהן בהתאם לאיכות התדר - כך שגם אם אנטנה אחת נפגעת ממגע המשתמש, המכשירי יכול לנצל את האנטנה השניה.

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3547582,00.html
ילד,תפסיק לבלבל את המוח כבר!!
אף אחד לא מסתיר כלום והבנו שיש לך סמסונג גלקסי איכס 2 אז מה אתה רוצה עכשיו?!?!
לך לפורום שעוסק במכשיר "האיכותי" שלך ורד לנו מהוריד!

itaibe
31/10/11, 10:54
ילד,תפסיק לבלבל את המוח כבר!!
אף אחד לא מסתיר כלום והבנו שיש לך סמסונג גלקסי איכס 2 אז מה אתה רוצה עכשיו?!?!
לך לפורום שעוסק במכשיר "האיכותי" שלך ורד לנו מהוריד!

התשובה שלך אינה הולמת מנהל בפורום,
דבר ראשון רוב הסיכויים שאני יותר מבוגר ממך,
דבר שני אני מסתובב פה בפורום בעיקר בגלל האייפד 2,
דבר שלישי אני לא נעול על שום מכשיר כמו שהיה לי אייפון , ועכשיו גלקסי אס 2 , אם יהיה מכשיר ראוי לאפל אני אולי יקנה אותו שוב.
כמו שרשמתי כבר , נוטים פה באתר להקטין בעייות שקיימות באפל ובאייפון ומטעים את הציבור בהרבה דברים.
המוצרים של אפל לא מושלמים ויש להם הרבה בעיות , מכשירים איכותיים אך לא נטולי באגים , בעיות של קריסה , בעיות שיחה וכד'.

terminator
31/10/11, 20:04
התשובה שלך אינה הולמת מנהל בפורום,
דבר ראשון רוב הסיכויים שאני יותר מבוגר ממך,
דבר שני אני מסתובב פה בפורום בעיקר בגלל האייפד 2,
דבר שלישי אני לא נעול על שום מכשיר כמו שהיה לי אייפון , ועכשיו גלקסי אס 2 , אם יהיה מכשיר ראוי לאפל אני אולי יקנה אותו שוב.
כמו שרשמתי כבר , נוטים פה באתר להקטין בעייות שקיימות באפל ובאייפון ומטעים את הציבור בהרבה דברים.
המוצרים של אפל לא מושלמים ויש להם הרבה בעיות , מכשירים איכותיים אך לא נטולי באגים , בעיות של קריסה , בעיות שיחה וכד'.
בקשר לגיל אני לא בטוח שאתה צודק.
בקשר לאייפד שלך,איך הוא קשור לאשכול הלא קשור הזה שעושה השוואה בין האייפון לגלקסי??פורום אייפד נמצא באיזור אחר של הפורום כמו ששמת לב.בינתיים אתה בין היחידים פה בפורום "שדואג" כל פעם להקפיץ את האשכול הזה.דבר אחרון,לא טוב לך אייפון אז הבנו!!לך לפורום אנדרואיד ותפאר שם את המכשיר שלך לעומת האייפון,אל תשב לנו על הוריד עם הסמסונג שלך.
ננעל!