מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם פייסבוק ניכנסת ל- iOS?

natish
28/09/11, 01:32
Mashable טוען כי באירוע האייפון הקרוב פייסבוק תשיק את אפליקציית האייפד שלה וכן נראה אינטגרציה של פייסבוק בתוך iOS 5.

https://img.skitch.com/20110928-eg1hgxiji8mx7tch7amks9w9g.jpg

האתר Mashable מדווח כי במהלך או זמן קצר לאחר אירוע ההצגה של הדגם הבא של האייפון שיערך ב- 4 לאוקטובר, פייסבוק תשיק סוף כל סוף את אפליקציית האייפד הכל כך מצופה לה, שהתגלתה מוסתרת בתוך אחת מגרסאות האפליקציה הקודמות. בנוסף הדיווח מציין כי גם האפליקציה עבור מכשירי האייפון והטאצ' תקבל מראה חדש ומשופר שיתכן ויכיל את הפיצ'רים החדשים שהציגה פייסבוק לאחרונה.

מה שאולי אבל הכי מעניין הוא העובדה שיש שמועות כי אפל הולכת להוסיף אינטגרציה של פייסבוק לתוך מערכת ההפעלה ב- iOS 5. עד כה אפל הציגה אך ורק את האינטגרציה של רשת המיקרובלוגינג טוויטר בגרסה החדשה לפלטפורמה הניידת, אך שמועות מחודשות מציינות כי יתכן ונקבל הפתעה ממשית כאשר גם טוויטר וגם פייסבוק יושלבו באופן מובנה בתוך iOS 5. כאמור בעבר היו כבר דיווחים שכאלו, אולם הם התמוססו לאור ההצגה של iOS 5 ושמועות כי אפל ופייסבוק לא מצליחות להגיע להסכם שימוש.

https://img.skitch.com/20110928-m5frn48yt36sp42mwi31u3u24w.jpg

עד כה מלבד פיצ'ר הודעות הדחיפה, משתמשי האייפון (לא פרוץ) הצטרכו להתבסס על אפליקציות צד ג' כדי לבצע פעולות מתקדמות יותר באינטגרציה בין מספר שירותים. כעת נראה ש- iOS 5 הולכת לשנות את הכל ואין ספק שזאת תהיה הפתעה מדהימה אם iOS 5 תכיל בתוכה גם אינטגרציה לפייסבוק, בנוסף לזו של טוויטר שכבר הוצגה והושקה בגרסאות הבטא.

AssafMoraz
28/09/11, 07:32
מצויין ;)

sharon42
28/09/11, 14:47
התפלאתי למה אפל הכניסה את twitter ולא Facebook. אני סופר את הימים לקראת ה- 4 באוקטובר

natish
28/09/11, 14:51
התפלאתי למה אפל הכניסה את twitter ולא Facebook. אני סופר את הימים לקראת ה- 4 באוקטובר

אפל ופייסבוק לא כל כך מסתדרות מאז שפייסבוק טרפדה את את האינטגרציה עם Ping.
מאז 2 החברות נמצאות בדיונים ארוכים וכחלק מהעניין פייסבוק לא ממש ממהרת לשחרר אפליקציה רשמית לאייפד - לא שחסר אפליקציות צד ג'.

Yuval4
29/09/11, 13:30
שילוב פייסבוק ב ios יהפוך אותה למערכת הפעלה מנצחת.

AssafMoraz
29/09/11, 13:39
שילוב פייסבוק ב ios יהפוך אותה למערכת הפעלה מנצחת.

אני מסכים! למרות שהיא נחשבת למערכת הפעלה מנצחת גם ללא ההטמעה של הפייסבוק.