מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בכמה הגנות חיצוניות אתם משתמשים לipad?

JazzJack
26/09/11, 20:33
חשבתי לעצמי, יש לי את הסמארט קאבר, מדבקה למסך החיצוני של speck (מישהו מכיר? איכות טובה?) שעדיין לא הדבקתי, ואני מחפש את הפלסטיק האחורי של SwithEasy שיעבוד עם הסמארט קאבר.
השאלה אם יש טעם לקנות גם מדבקה שתגן על החלק האחורי (בנוסף לswitheasy) ולקנות נרתיק מיוחד בשביל לשים בו את הIPAD. או שכל הדברים האלה כבר מוגזמים ? בכמה דברים אתם משתמשים ?

ובלי שום קשר- א. ברגע שמורידים מדבקה היא לא משאירה דבק על המסך המקורי ? ב. מישהו מכיר באיזור ב"ש מקום שאפשר לקנות בו את המגן של switcheasy? חיפשתי בנרות ולא מצאתי, ולא בא לי להתחיל להתעסק עם הזמנות מחו"ל...

תודה לכולם (:

liranfa
27/09/11, 15:44
אני פעם הייתי בדיוק כמוך עם האייפון שלי, אחרי זה רכשתי אייפד 2 ואייפון 4 ולא שמתי עליהם כלום חוץ ממגן מסך לאייפון וסמארט קאבר לאייפד (שהוא גם מבחינתי מיותר)
לדעתי כל ההגנות האלה מוגזמות...אתה קונה מכשיר כדי להנות ממנו ומהיופי שלו ואז מכער אותו... אם אין ילדים קטנים בסביבה ואתה יודע לשמור על הדברים שלך אני חושב שאחן סיבה לכל כך הרבה מגנים...

Deantweety
27/09/11, 18:03
אני באופן אישי מסתובב בחדר שלי בלי כלום על האייפד אבל שני בחוץ או בסלון[במקום שיש בו עוד אנשים] אני מעדיף לשים את הציוד על האייפד.עדיף ללכת בטוח מאשר ללכת בצורה טיפשית כי אם האייפד נופל 800 ש"ח ילכו לך לזבל על תיקון מסך שכנראה לא יהיה מקורי.

tomer1749
27/09/11, 21:49
חשבתי לעצמי, יש לי את הסמארט קאבר, מדבקה למסך החיצוני של speck (מישהו מכיר? איכות טובה?) שעדיין לא הדבקתי, ואני מחפש את הפלסטיק האחורי של SwithEasy שיעבוד עם הסמארט קאבר.
השאלה אם יש טעם לקנות גם מדבקה שתגן על החלק האחורי (בנוסף לswitheasy) ולקנות נרתיק מיוחד בשביל לשים בו את הIPAD. או שכל הדברים האלה כבר מוגזמים ? בכמה דברים אתם משתמשים ?

ובלי שום קשר- א. ברגע שמורידים מדבקה היא לא משאירה דבק על המסך המקורי ? ב. מישהו מכיר באיזור ב"ש מקום שאפשר לקנות בו את המגן של switcheasy? חיפשתי בנרות ולא מצאתי, ולא בא לי להתחיל להתעסק עם הזמנות מחו"ל...

תודה לכולם (:

1.לי יש רק סמארט קובר (טעות גדולה) ואם האייפד לא בחוץ הוא בתוך תיק נשיאה, ממליץ לך לקנות את המתחבר האחורי עם the smart cover ולשים מגן מסך-המסך נשרט בקלות =/

א. לא

cosmic baby
28/09/11, 01:43
יש לי - SMART COVER - טעות !

אני שומר על המכשיר (אין ילדים) ומסכים עם liranfa
עד שישבר המסך - יצא אייפד 3 :)

בכל מקרה אני משתמש ב פלסטיק אחורי של M-EDGE שקוף - הכי מינימליסטי שמצאתי (הם שולחים גם לארץ)
יש לי גם פלסטיקים אחוריים אחרים (המכסים את כל האחורה) שמתאים ל-S.C ואחד שלא מותאם....
מעדיף את ה M-EDGE.

וכן, גם יש לי מגן מסך.

omriverson
28/09/11, 02:52
סמארט קובר + קובר בודי ומגן מסך ותיק נשיאה פשוט שמיועד בעקרון לנטסטיק.. אם אתה שם קובר בודי אין טעם לשים מדבקת הגנה אחורית..אגב את הקובר בודי אפשר להזמין מהאתר של החברה וזה מגיע אלייך תוך 2-3 ימים עם שליח של פדאקס

6977045
28/09/11, 08:28
שלי מונח בזהירות בתוך האריזה המקורית, עטוף בניילון פצפצים ובתוך 7 שקיות נייר !!
אהההה .. והוא עדיין במחסני אפל ..

המכשיר שלי בא לשרת אותי ואני לא עובד אצלו בתור מאבטח !!
יש לו כיסוי מקורי - http://www.ipadcoversblog.com/wp-content/uploads/2010/01/ipad-cover.png

וזהו .. שמור עליו אבל אל תגזים .. זה כולה מכשיר !!
בהצלחה ..

tomer1749
28/09/11, 13:03
שלי מונח בזהירות בתוך האריזה המקורית, עטוף בניילון פצפצים ובתוך 7 שקיות נייר !!
אהההה .. והוא עדיין במחסני אפל ..

המכשיר שלי בא לשרת אותי ואני לא עובד אצלו בתור מאבטח !!
יש לו כיסוי מקורי - http://www.ipadcoversblog.com/wp-content/uploads/2010/01/ipad-cover.png

וזהו .. שמור עליו אבל אל תגזים .. זה כולה מכשיר !!
בהצלחה ..

אם אין לך מה להגיד ומפריע לך שאנשים רוצים לשמור על מוצרים יקרי ערך תחפור במקום אחר

JazzJack
29/09/11, 11:18
תודה רבה לכם על התשובות המפורטות! אני מבין מפה שאין טעם במדבקה אחורית. כפי שציינתי יש לי מדבקה קדמית של speck- אף אחד פה לא מכיר את החברה ויודע להגיד אם הם נורמלים? או שכל המדבקות הם פלוס מינוס אותו הדבר.. דבר שני שלושה פה לפחות אומרים שהסמארט קובר הוא טעות גדולה- מאיזו סיבה? מחיר אל מול עלות? ועוד שני דברים קטנים- זה אמין להזמין ישירות מהאתר של switheasy? או שעדיף לפתוח חשבון לפני בpaypal/למצוא מקום בארץ. ואם כבר מזמינים יש נרתיק חיצוני שאתם ממליצים להזמין מהם? שיהיה חג שמח לכולם (:

Bar
29/09/11, 11:38
תודה רבה לכם על התשובות המפורטות! אני מבין מפה שאין טעם במדבקה אחורית. כפי שציינתי יש לי מדבקה קדמית של speck- אף אחד פה לא מכיר את החברה ויודע להגיד אם הם נורמלים? או שכל המדבקות הם פלוס מינוס אותו הדבר.. דבר שני שלושה פה לפחות אומרים שהסמארט קובר הוא טעות גדולה- מאיזו סיבה? מחיר אל מול עלות? ועוד שני דברים קטנים- זה אמין להזמין ישירות מהאתר של switheasy? או שעדיף לפתוח חשבון לפני בpaypal/למצוא מקום בארץ. ואם כבר מזמינים יש נרתיק חיצוני שאתם ממליצים להזמין מהם? שיהיה חג שמח לכולם (:

היה לי סמארט קאבר ועברתי לכיסוי אחר.
הסיבה - הוא לא מגן מאחור, והוא לא באמת נותן סוג של הגנה, אלא יותר מעמד נוח נייד לאייפד.

הלכתי על כיסוי סיליקון עוטף מכשיר.

JazzJack
01/10/11, 21:55
תודה, מה לגבי שאר השאלות? בנוסף, האם לדעתך סמארט קובר עם כיסוי אחורי הוא כמו הכיסוי שלך? באתר של switheasy ראיתי שהתחילו למכור גם כיסוי שלם דק במיוחד ואני מתלבט בינו לבין האחורי יחד עם הסמארט קובר.

omriverson
02/10/11, 17:33
היה לי סמארט קאבר ועברתי לכיסוי אחר.
הסיבה - הוא לא מגן מאחור, והוא לא באמת נותן סוג של הגנה, אלא יותר מעמד נוח נייד לאייפד.

הלכתי על כיסוי סיליקון עוטף מכשיר.

אפשר לדעת איזה כיסוי סיליקון יש לך? והאם אתה ממליץ עליו? אני מחפש כבר הרבה זמן אחד טוב.

Bar
02/10/11, 18:13
אפשר לדעת איזה כיסוי סיליקון יש לך? והאם אתה ממליץ עליו? אני מחפש כבר הרבה זמן אחד טוב.

אפילו עשיתי עליו סקירה:
http://www.iphones.co.il/accessories-iphone-ipod/article-thread200274.html