מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אל גור הכריז בכנס "אייפונים חדשים יצאו בחודש הבא"

Aarón
22/09/11, 17:16
חבר מועצת המנהלים של אפל, וסגן הנשיא לשעבר אל גור, הכריז בכנס ה-Discovery Invest Leadership Summit כי בחודש אוקטובר יצאו המכשירים החדשים, הוא ציין במפורש " המכשירים"... האם הוא התכוון גם לאייפון 4s?

http://up353.siz.co.il/up1/jnet2xbqmtmx.bmp

אף אחד לא יכול לדעת אם אל גור התכוון לאמירתו ברמיזה, או סתם פליטת פה מיותרת (או לא).
אני נוטה להאמין שזו בהחלט פליטת פה, מכיוון שבכל הרשת מופצות תמונות, ודיבורים על המכשיר המתעתד לבוא, כוונתי היא לאייפון 4s שיראה בצורתו החיצונית כמו קודמו אך עם שיפורים קלים בחומרה.
אפל כידוע לא התחמקה ודווקא הצהירה, כי גירסת ios 5 וחומרה חדשה תשוחרר באוקטובר.
"לגבי חומרה חדשה" כולנו הרי יודעים כי מדובר על אייפון 5.
אבל זו פעם ראשונה שמישהו מתוך חבר ההנהלה של אפל, יצא בהצהרות כאלו בתקשורת לגבי האייפון החדש.
יכול להיות שגור סתם טעה כאשר פלט את האימרה הזו, או שיצא בהצהרות שכבר בכל מקרה רצות ברשת כבר. אך עם זאת זו הייתה טעות לעשות זאת בכנס ציבורי.

בכל זאת, זה די יוצא דופן להיות חבר דירקטוריון אפל ולהוציא "סודות מתוך התוכניות של אפל" עבור מוצרים עתידיים.
מדיניות החברה היא שאף אחד לא מדליף ומדבר עליהם, נקודה ( דבר ברור לחלוטין ).
למרות שגור אינו עובד בחברה, הוא בעל השפעה רבה בחבר ההנהלה, ומוביל את החברה להיות יותר ידידותית לסביבה, וחסכונית באנרגיה.

חברים, גור אומר שאנחנו "מקבלים" אייפון חדש בחודש הבא, האם אתם מאמינים לו? הרי הוא פוליטיקאי אחרי הכל, וכולנו יודעים כמה הם אוהבים לומר לנו את מה שאנו אוהבים לשמוע, לא משנה כמה נכונים הדברים.
מה דעתכם?

RAiNZ
22/09/11, 18:29
אחלה מבזק/כתבה אהרון. אבל מדובר פה במקרה הספציפי הזה בציטוט שהוצא מהקשרו.
מישהו בכנס הזה זבו השתתף אל גור שאל אותו לגבי האייפון, ולכך השיב גור: "אל תשאלו אותי שאלות לגבי האייפונים". פליטת פה? לא נראה לי. נראה לי שמישהו ניסה לאנוס ממנו כותרת, והצליח בכך.

Aarón
22/09/11, 18:36
אחלה מבזק/כתבה אהרון. אבל מדובר פה במקרה הספציפי הזה בציטוט שהוצא מהקשרו.
מישהו בכנס הזה זבו השתתף אל גור שאל אותו לגבי האייפון, ולכך השיב גור: "אל תשאלו אותי שאלות לגבי האייפונים". פליטת פה? לא נראה לי. נראה לי שמישהו ניסה לאנוס ממנו כותרת, והצליח בכך.

אני באמת מאמין שמישהו ניסה "לסחוט" אותו, וזה בסדר... זה תפקידם של העיתונאים.
אבל הדברים האלו יצאו ממנו, ואני כמו רבים וטובים אוהבים לקרוא ונוטים להאמין שכך יהיה.
שוב, מדובר רק בשמועות ואני מקווה שלא התבדתי לגבי מה שכתבתי, ושנכון הדבר לגבי מה שהוא אמר.
הלוואי...
;)

stas1999
22/09/11, 18:36
יכול להיות שחור ולבן 16gb 32gb 64gb הלוואי 64gb