מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם במערכת AT&T מופיע אייפון 4s לבן?

Bar
18/09/11, 12:45
האם אנו עדים לתרגיל שיווקי מבריק, או להדלפת מידע לא אחראית?

אם לא היה לכם די בשמועות, עכשיו אנו מקבלים גם הדלפה ממקור לא ידוע אשר מראה שהשקת האייפון הבא מתקרבת, ויתכן שהוא לא יהיה האייפון 5 אלא 4s, או שאולי הוא יבוא בנוסף.

http://img846.imageshack.us/img846/594/iphone4swhiteatt1316301.jpg

בתמונה זו שנראית למעלה, אשר הגיעה למערכת האתר engadget (http://www.engadget.com/2011/09/17/did-a-white-iphone-4s-just-pop-up-in-atandts-inventory-system/) ממקור לא ברור, נראה צילום מסך מתוך מערכת פנימית של חברת הסלולר הגדולה מארה"ב - AT&T, אשר הייתה הראשונה להשיק את האייפון הראשון 2g בשנת 2007, ועד לא מזמן הייתה החברה היחידה בארה"ב להפעיל את כל מכשירי האייפון.

לא ידוע אם ניתן לסמוך על התמונה כאינדיקציה ממשית לצאת אייפון נוסף כפי שכבר פורסם באתר (http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread201947.html), והאם בכלל ניתן לסמוך על כך שאפל תפצה את אוהדיה על העיכוב הלא צפוי בהשקת האייפון הבא בדמות שני מכשירים? או שנתאכזב מהשקת מכשיר בודד שהוא לא יותר מהאייפון הקיים - רק מהיר יותר.

האם זו הוכחה מספקת, או שאולי פעולה קטנה בפוטושופ?

Amit.S
18/09/11, 13:23
כרגע לדעתי, אפל לא מדברת עם אף חברה על המכשיר החדש ותודיע על כך רק יום יומיים לפני השקתו.
אני אישית, לא מאמין לכל הפרסומים האלה כי בקלות אפשר לזייף את הדברים האלה בפוטושופ.

Bar
18/09/11, 13:39
קשה לדעת, השנה כמו בכל שנה השמועות טסות בקצב מסחרר...
כלקח משנים עברו, שחלק מהשמועות התבררו כנכונות, אי אפשר להתעלם מכאלו ידיעות.

alon1992
18/09/11, 14:16
קשה לדעת, השנה כמו בכל שנה השמועות טסות בקצב מסחרר...
כלקח משנים עברו, שחלק מהשמועות התבררו כנכונות, אי אפשר להתעלם מכאלו ידיעות.

ונגיד שזה ללא עיבוד פוטושופ ובאמת בצורה מכוונת באתר של at&t.. הרי לא נדע אם זה אמיתי או לא עד שייצא האייפון בפועל.. כמו שאמרת- שמועות מתבררות כנכונות רק בדיעבד- אחרי שהאייפון יוצא אומרים- "וואלה הידיעה הזאת הייתה נכונה.." אז במה זה אמור לתרום..?
תחשוב גם שיש אלפי אם לא עשרות אלפי דיעות, רעיונות ושמועות ככה שבטוח מישהו ייקלע...
לכן אני לא חושב שצריך לנכס משמעות ולהתייחס לכל שטות כאילו היא תורה מסיני..

Bar
18/09/11, 14:19
ונגיד שזה ללא עיבוד פוטושופ ובאמת בצורה מכוונת באתר של at&t.. הרי לא נדע אם זה אמיתי או לא עד שייצא האייפון בפועל.. כמו שאמרת- שמועות מתבררות כנכונות רק בדיעבד- אחרי שהאייפון יוצא אומרים- "וואלה הידיעה הזאת הייתה נכונה.." אז במה זה אמור לתרום..?
תחשוב גם שיש אלפי אם לא עשרות אלפי דיעות, רעיונות ושמועות ככה שבטוח מישהו ייקלע...
לכן אני לא חושב שצריך לנכס משמעות ולהתייחס לכל שטות כאילו היא תורה מסיני..

חלק מהעיקרון החדשותי הוא לתת הכל, בין אם זה מתאים לך ובין אם לא.

alon1992
18/09/11, 14:29
חלק מהעיקרון החדשותי הוא לתת הכל, בין אם זה מתאים לך ובין אם לא.
בסדר.. אני לא בא בטענות..
אני רק לא מבין מה הבעיה נגיד לשים את כל השמועות/רעיונות/השערות/הנפצות באשכול אחד באתר ולגמור עניין..?

פשוט מהצד זה קצת מגוחך לראות "מבזק" או ידיעה חדשותית מרעישה מה שנקרא breaking news בשביל איזו טעות הקלדה של עובד בחברה סלולרית או פתיחת רשומה למכשיר חדש באיזה אתר (שהרי כולנו יודעים, אני מקווה, שאמור לצאת מכשיר אייפון חדש...)

ודרך אגב לידע כללי- גם אתר חדשות (או יותר נכון במיוחד אתר חדשות) צריך לסנן ידיעות (ולשים לב מה הוא מפרסם..). אם זה גארבג'- לרוב מרכזים אותו במקום אחד באתר שמיועד לכך.. "פורום הנפצות" או איך שבא לך לקרוא לזה..

natish
18/09/11, 15:49
בסדר.. אני לא בא בטענות..
אני רק לא מבין מה הבעיה נגיד לשים את כל השמועות/רעיונות/השערות/הנפצות באשכול אחד באתר ולגמור עניין..?

פשוט מהצד זה קצת מגוחך לראות "מבזק" או ידיעה חדשותית מרעישה מה שנקרא breaking news בשביל איזו טעות הקלדה של עובד בחברה סלולרית או פתיחת רשומה למכשיר חדש באיזה אתר (שהרי כולנו יודעים, אני מקווה, שאמור לצאת מכשיר אייפון חדש...)

ודרך אגב לידע כללי- גם אתר חדשות (או יותר נכון במיוחד אתר חדשות) צריך לסנן ידיעות (ולשים לב מה הוא מפרסם..). אם זה גארבג'- לרוב מרכזים אותו במקום אחד באתר שמיועד לכך.. "פורום הנפצות" או איך שבא לך לקרוא לזה..

אלון, תודה רבה לך על ההערה אבל לצערי אתה או שחדש לעולם החדשות של אפל או לא בקיא כל כך.
קודם כל אחרי הכרות רבת שנים עם תחום המידע שקשור לאפל ומוצריה, לשמועות יש משקל רב, זאת מאחר והחברה לא משחררת בדרך מידע שוטף אלא רק מידע סופי. מהניסיון שלי גיליתי שיש בשמועות לא מעט מידע וגם אם לא כולן מתאמתות, אי אפשר לקרוא להן "מידע זבל".

שנית, מדובר במבזק חדשות ולא רשום בשום מקום "ידיעה מרעישה".
חיפוש קצר של משמעות "מבזק" מביאה: "ידיעה חדשותית קצרה לגבי נושא חדשותי מתמשך" (תרגום מ- thefreedictionary.com).
אם נדקדק נראה שכל הקריטריונים תקפים שאכן מדובר בידיעה חדשותית קצרה (האייפון 4s) הקשורה לנושא חדשותי מתמשך (השקת הדגם הבא של האייפון).

בתור גולש באתר שלא נמצא כחלק מהצוות, אתה מוזמן להעלות ביקורת במקום המתאים: פורום משוב.
צוות האתר יכול קבל את הערותיך לגבי התוכן שמתפרסם באתר, או שלא. בכל אופן כל עוד אתה נמצא בצד שצורך את התוכן, יהיה נחמד אם תעריך את מידת ההשקעה של חברי הצוות ולא רק תבוא בביקורת.
אם אתה מעוניין לראות את הדברים מהצד השני אתה מוזמן ליצור איתי קשר.

המשך יום נעים.

yeitam
18/09/11, 17:25
נשבר לי החוייסטיק מכל ההשערות/שמועות/חירטוטים/המצאות/פטפוטי ביצים האלה!

koral11
18/09/11, 21:43
זה נראה פוטושופ למתחילים :)
שים לב שכל דגם מפורט נפח זיכרון וצבע שחור או לבן
והאייפון 4s (המתיימר) ללא נפח ורק לבן.....

Jose.r
18/09/11, 22:22
זיוף. אין את הרווח המותר בין הs ל4 :)

Bar
19/09/11, 00:18
זה נראה פוטושופ למתחילים :)
שים לב שכל דגם מפורט נפח זיכרון וצבע שחור או לבן
והאייפון 4s (המתיימר) ללא נפח ורק לבן.....

זיוף. אין את הרווח המותר בין הs ל4 :)

אכן בשורת המבזק האחרונה, התייחסתי לאפשרות שיתכן וזה זיוף.
אך עד להשקה הסופית, לא נוכל לדעת בוודאות כמובן.

dok1230
19/09/11, 02:40
טוב אז הנה מבזק מרעיש...
ב-6 באוקטובר 2011 יציג טים קוק אייפון 5 עשיר
בשדרוגים ודק להפליא. כדרך אגב כשיציג את המחירים החדשים, יוסיף גם את האייפון 4s, רק שלא ירחיב עליו יותר מדיי. מחיאות כפיים רמות יהדהדו באולם ואבן גדולה תגוז מליבנו...
מי שחושב כמוני שיגיד אהוי!! לילה טוב..(;

moshikohadad
19/09/11, 10:06
נראה כמו זיוף כי גם אמרו שמפסיקים למכור את ה3g ומוכרים רק את ה 3gs וה 4s גנב את מקונו רק החליפ את הספרה 4 והורידו למטה... אבל נחמד שיש כל מיני ספיקולציות כאלו ואחרות זה יוצר מטח לפני ההשקה האמיתית