מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בקשה להמלצה על אוזניות

ymeni99
14/09/11, 20:32
שלום לכולם.
הייתי רוצה לדעת חוות דעת שלכם לגביי אוזניות והמלצות אני מתלבט אם לקנות אוזניית בלוטות או אוזנייה רגילה לאייפון 4.
אם תמליצו לי על אוזניית בלוטות אני יילך על אוזנייה של jabra stone שהיא לא למוזיקה אלא רק לדיבור.
או שבכלל עדיף לי אוזנייה רגילה שתשמש אותי לשמיעת מוזיקה באייפון ודיבור, רק שאני רוצה גם להוציא את המירב ואת השמע הכי טוב מהאייפון ובכלל אם ללכחת על in ear או קשת
תודה.

dooby
15/09/11, 19:41
ערבבת פה המון דברים.
אתה צריך להחליט קודם אם אתה רוצה אוזנייה לדיבור או למוזיקה.

jabra אוזנייה טובה לדיבור.
לגבי מוזיקה אני מעדיף אוזניות "רגילות" . כדאי להכנס לחנויות שמוכרות אביזרים לאייפון ולשמוע אוזניות לפני שקונים.

ymeni99
16/09/11, 12:04
יכול להיות שזה נשמע שעירבבתי אני פשוט מתלבט על מה ללכת פשוט כי מצד אחד אמרו לי חברים לא ללכת על אוזנית דיבור בגלל נושא הקרינה וכבר עדיף אוזנייה רגילה ואז אמרתי אוקיי אז על מה ללכת? על IN EAR או אוזניות קשת וכשהלכתי לחנויות לא נתנו לא להקשיב ולנסות אוזניות חוץ מאוזניית קשת אחת ששמעתי בה מעולה רק שאמרתי אוליי אני יילך על IN ear ושהאוזנייה תגיע לשמע מעולה ממש כמו באוזניות קשת.

dniel96
28/09/11, 14:44
גם לי הייתה את ההתלבטות והלכתי על אוזניות In ear של חברת AKG דגם Q350 אני מרוצה מהם מאוד,יש להם מיקרופון מובנה ואיכות השיחה מעולה!והשמיעה נהדרת!..