מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הומור| תשכחו מהאייפון 5, תגידו שלום לאייפון Cinco

natish
13/09/11, 11:39
מי אמר שאפל הולכת לשחרר את האייפון הבא תחת השם "אייפון 5"? דיווח חדש מגלה כי המכשיר יקבל מספור חדש...

https://img.skitch.com/20110913-d1aepkuy2kpa6dy9gaede2itf7.jpg

עד כה המספור של רוב המוצרים של אפל הם באנגלית (או למעשה לפי שיטת המספרים הערבית) - האייפון 4, האייפד 2 וכו'... אבל אפל לא מפחדת לשנות את המספור לכיוונים ושפות אחרות אם זה נשמע טוב. כך למשל שוחרר האייפון 3Gs, ומי יכול לשכוח את מחשב האפל II עם המספור הלטיני? כעת עולות שמועות כי האייפון 5 לא הולך להיות אייפון 5, וכי השם האמיתי שלו הולך להיות האייפון Cinco (המספר 5 בספרדית) שיהיה מיועד בעיקר לשוק הלטיני.

במה זה מתבטא אתם שואלים? ובכן האייפון Cinco יגיע עם לחצן נוסף (!!!) של Snooz, יגיע עם אפליקציה חדשה בשם "Find My Sombrero", מתכונים למרגריטות ועוד. לפי הדיווח ההחלטה של אפל לשחרר את האייפון Cinco מגיעה כחלק מתהליך של אימוץ תרבויות חדשות, והתופעה צפויה להמשיך כאשר כל מכשיר iOS יקבל theme בהתאם למדינה מסוימת שתבחר. טים קוק עדיין לא החליט אבל האייפון sechs (המספר 6 בגרמנית) יהיה מיועד עבור ליכטנשטיין, אבל קוק לא פוסל לשנות את השם ולהתאים אותו לקיריג'יסטאן.

ה"בדיחה" פורסמה באתר cultofmac (http://www.cultofmac.com/forget-the-iphone-5-meet-the-iphone-cinco-humor/113330?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+cultofmac%2FbFow+%28Cult+of+M ac%29)

Bioxo
13/09/11, 18:24
אתה במצב רוח משועשע אני רואה.... מה לגבי המכשיר שישוחרר לרשות הפלסטינית? אייפון חמשה? עם אפליקציה מיוחדת לחישוב נפילת ושיגור קאסמים ? :)))

AssafMoraz
13/09/11, 21:14
אתה במצב רוח משועשע אני רואה.... מה לגבי המכשיר שישוחרר לרשות הפלסטינית? אייפון חמשה? עם אפליקציה מיוחדת לחישוב נפילת ושיגור קאסמים ? :)))

חחחחחחחח הרגת אותי :)
אגב, לחצן נוסף? נשמע נחמד. חבל שזה רק הומור, היה נחמד אם זה היה מקש חזור כמו באנדרואיד.

eliran2313
13/09/11, 21:34
חחחחחחחחח Find My Sombrero הרגת אותי XD
נ.ב: אתם חושבים שזה אפשרי עם סומבררו שכבר הלך לאיבוד?
אני די בטוח שהיה לי אחד אבל אני לא יודע איפה הוא..

Steve Mobs
13/09/11, 21:49
אייפון איראני עם כפתור אדום
ואפליקצייה להעשרת אורניום ישירות מהמכשיר

Bar
14/09/11, 13:43
אייפון איראני עם כפתור אדום
ואפליקצייה להעשרת אורניום ישירות מהמכשיר

מעולה!

SHIRAN3
18/09/11, 23:23
קראתי את הכתבה שפרסמת ששינו לאייפון 5 את השם
ושתדע ש cinco= חמש בספרדית
האתר הוא בספרדית ולכן הם השתמשו במילה cinco .

יום טוב!:)

Bar
18/09/11, 23:24
קראתי את הכתבה שפרסמת ששינו לאייפון 5 את השם
ושתדע ש cinco= חמש בספרדית
האתר הוא בספרדית ולכן הם השתמשו במילה cinco .

יום טוב!:)

ברור שהוא ידע, אם תשים לב זה מבזק הומוריסטי ללא קשר למציאות.

SHIRAN3
18/09/11, 23:49
אני בחורה
ולא שמתי לב