מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צבעו וגודלו של האייפון 5 נחשפו ב Vodafone

Shai Mizrachi
11/09/11, 11:03
חברת Vodafone הוסיפה את האייפון 5 לרשימת המכשירים הנתמכים במכשיר ה Sure Signal.
ניתן לראות ברשימה את האייפון 5 בשחור ובלבן, בגירסת ה16GB וה-32GB.

ככל שאנו מתקרבים להשקה הרשמית.. זולגות לרשת הצצות למכשיר הנכסף.
עם כל החיסיון שאפל מטילה על ההשקה, חברות הענק חייבות להיערך בהתאם ולהכין את מערכות המחשוב/מלאי שלהן ליום המדובר, כך בעצם אנחנו נהנים לאט לאט מעוד ועוד אינפורמציה אודות המכשיר (אולי בעצם אפל תומכת בסחיטת המידע הזה?).

ה Sure Signal הינו מכשיר המעצים את עוצמת ה3G.
בעמוד המוצר של חברת Vodafone UK, ניתן לראות את רשימת המכשירים הנתמכים וביניהם גם מכשיר האייפון 5, צבעו וגודלו:

http://img829.imageshack.us/img829/1295/screenshot277x.jpg

איזה אייפון אתם תקנו? את השחור או את הלבן?
או שבכלל תחליפו את צבעו לזהב/אדום/כחול/ורוד?
;)

אביחי
11/09/11, 11:57
אני אקח את השחור, נראלי יותר נורמלי.. ראיתי את המלבן וממש לא אהבתי את איך שזה נראה.

Amit.S
11/09/11, 12:06
זה אבל כבר ברור שהאייפון 5 יגיע בלבן ושחור ושהתהיה לו קיבולת של 32 ג'יגה. אולי הם סתם פרסמו זאת כי ככה הם חשבו.

dooby
11/09/11, 12:58
שי, אתה מחליף לי לכסוף :)

ipxp
11/09/11, 13:05
חבל שאין דגם של 64gb...:(

היו לי ציפיות שסוף-סוף הם יתקדמו ל64 באייפון ו128 באייפוד&אייפד

Amit.S
11/09/11, 13:23

כמה מקום צריך? :)
32 ג'יגה זה מושלם (לפחות בשבילי).
לאייפד אולי באמת יכול להיות נחמד 128 ג'יגה לסרטים ב-hd. השאלה זה למי יש כל כך הרבה תוכן.

natish
11/09/11, 14:12

למה צריך כל כך הרבה מקום כשאפל משיקה את iCloud וכששירותי ענן אחרים כמו dropbox הופכים להיות פופולריים יותר ויותר? ותקפות של הטענה של זמינות קישוריות לרשת הולכת ופוחתת - היום להרבה יש חבילות גלישה גדולות מאוד ורשת wifi הפכה להיות מצרך זמין אפילו ברחוב.

Bar
11/09/11, 14:51
כמה מקום צריך? :)
32 ג'יגה זה מושלם (לפחות בשבילי).
לאייפד אולי באמת יכול להיות נחמד 128 ג'יגה לסרטים ב-hd. השאלה זה למי יש כל כך הרבה תוכן.

אני חושב שאפל לא אמורה להסיק שאין לך תוכן, אלא לתת לך לבחור את כמות התוכן שתכניס, כי מן הסתם היות ואתה יודע שאין לך הרבה נפח, אז אתה תוריד פחות.

Amit.S
11/09/11, 15:07
אני עם 32 ג?יגה ואני לא חושב בכלל אם להוריד אפליקציה ששוקלת הרבה.

Bar
11/09/11, 15:09
אני עם 32 ג?יגה ואני לא חושב בכלל אם להוריד אפליקציה ששוקלת הרבה.

ובכל זאת אנשים שמתעסקים בתחום העסקי, רפואי או מצגות ווידיאו, תלויים בנפח גדול.

מה שאני בא לומר הוא שמה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר.

koral11
11/09/11, 15:39
ובכל זאת אנשים שמתעסקים בתחום העסקי, רפואי או מצגות ווידיאו, תלויים בנפח גדול.

מה שאני בא לומר הוא שמה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר.

בר אתה צודק... אבל...
אם שמת לב לגבי המוצרים של Apple לכל מוצר יש חסרון שאותו השלימו במוצר אחר.

כך שאם במוצר הספציפי שלך יש חוסר בצורך מסויים, תתקדם למוצר הבא שנמצא שם:)

אני עושה קפיצה עכשיו מהאייפון עם דילוג על האייפד ישירות למק בוק אייר:)

Bar
11/09/11, 15:51
בר אתה צודק... אבל...
אם שמת לב לגבי המוצרים של Apple לכל מוצר יש חסרון שאותו השלימו במוצר אחר.

כך שאם במוצר הספציפי שלך יש חוסר בצורך מסויים, תתקדם למוצר הבא שנמצא שם:)

אני עושה קפיצה עכשיו מהאייפון עם דילוג על האייפד ישירות למק בוק אייר:)

כל מוצר לחוד, ואת בדיוק מתארת את מה שאני מנסה לומר.
לאייפד אין צורך בנפח גדול, כמו שלמק בוק אייר זה פשע אם יהיה לו נפח של 32 g .

Deantweety
11/09/11, 19:14
איי איי איזה חסרי מוח הם אני ראיתי באתר של אפל ישראל שiOS 5 coming soon לעומת אפל אמריקה שבו כתוב coming in this fall שימו לב שאפל שותלים בכל העולם רמזים מכוונים.
לי לא כל כל אכפת מהאייפון 5 שכנראה אחי יקנה יותר אכפת לי מ iOS 5. (:

Deantweety
11/09/11, 19:17
ראיתי בערוץ של כריס פירילו מכשיר קטן שקוראים לו g סטרימינג והוא מוסיף חצי טרהבייט לאייפד
למעוניינים מבית * technology*g

Amit.S
11/09/11, 21:10
כל מוצר לחוד, ואת בדיוק מתארת את מה שאני מנסה לומר.
לאייפד אין צורך בנפח גדול, כמו שלמק בוק אייר זה פשע אם יהיה לו נפח של 32 g .

קודם כל, למה לאייפד לא צריך הרבה מקום? אם לי היה אייפד (עומד להיות) הייתי שם עליו סרטים ב- hd, אפליקציות, שירים, תמונות ועוד הרבה דברים. לי אישית באייפד כנראה יהיה 64 ג?יגה (אם אצליח לשכנע את אימא שלי).
אני חושב שהאייפד ממלא את הצרכים שלי בדיוק והוא די דומה בתכונות הבסיסיות שלו למחשב.
אני כבר אומר לך בר, עוד מעט לא רק אתה תפרסם סקירות לאייפד!

Deantweety
11/09/11, 21:16
לי באופן אישי היה כסף ל64 gb אבל לפי דעתי זה לא נחוץ ובמקום קניתי אביזרים מגניבים והוספתי עוד דברים שקניתי מאיידיגיטל מביקור שלי בתל אביב.
אני צריך לבקש בקשה מיוחדת אני גר בירושלים ואידיגיטל אמרו שהם בקרוב פותחים אצלנו אם אתם קופצים לשם אתם יכולים לשאול אותם מתי ואיפה? ממש תודה למי שיעזור. :)

Bar
11/09/11, 21:16
קודם כל, למה לאייפד לא צריך הרבה מקום? אם לי היה אייפד (עומד להיות) הייתי שם עליו סרטים ב- hd, אפליקציות, שירים, תמונות ועוד הרבה דברים. לי אישית באייפד כנראה יהיה 64 ג?יגה (אם אצליח לשכנע את אימא שלי).
אני חושב שהאייפד ממלא את הצרכים שלי בדיוק והוא די דומה בתכונות הבסיסיות שלו למחשב.
אני כבר אומר לך בר, עוד מעט לא רק אתה תפרסם סקירות לאייפד!

אז אני אומר שזה שהאייפד לא צריך להיות פלטפורמה עמוסה, אפל לא צריכה לקבוע בשבילי כמה נפח אמור להיות בו.

ולגבי פירסום הסקירות - מה שטוב לאתר טוב לי, אז בכבוד!

Deantweety
11/09/11, 21:21
אז מה אתה רוצה שיהיו להם מיליארד דגמים זה לא רווחי בעליל. ואפל לא רוצים להיות רגילים כמו שאר החברות ולשים כרטיס זכרון.ודרך אגב אצל כל החברות אתה יכול לקנות טלפון עם 32 gb ולהוסיף לו גג עוד 32gb אז מה זה משנה בכלל?

Bar
11/09/11, 21:26
אז מה אתה רוצה שיהיו להם מיליארד דגמים זה לא רווחי בעליל. ואפל לא רוצים להיות רגילים כמו שאר החברות ולשים כרטיס זכרון.ודרך אגב אצל כל החברות אתה יכול לקנות טלפון עם 32 gb ולהוסיף לו גג עוד 32gb אז מה זה משנה בכלל?
אני רוצה שאפל לא יבחרו בשבילי את הנפח, אלא אני אחליט אם אני צריך הרבה או קצת (משמע, שכולם יהיו בעל נפח גדול מאוד).

Deantweety
11/09/11, 21:33
בשביל זה יש dropbox.
בתכלס אני אומר לך שגם הייתי שמח אם הייתי יכול לבחור נפח מדויק אבל בינתיים אין כזאת אופציה, אבל עכשיו בנוסף לו יבוא גם Icloud עם עוד 2gb חינמיים ויש גם בdropbox אז ככה יוצא שיש לך 4gb נוספים.

Bar
11/09/11, 21:34
בשביל זה יש dropbox.
בתכלס אני אומר לך שגם הייתי שמח אם הייתי יכול לבחור נפח מדויק אבל בינתיים אין כזאת אופציה, אבל עכשיו בנוסף לו יבוא גם icloud עם עוד 2gb חינמיים ויש גם בdropbox אז ככה יוצא שיש לך 4gb נוספים.
ובכל זאת באם אני איש עסקים או איש המתעסק בקולנוע וצילום, אני לא חושב שאפל צריכה להגביל אלא לתת לי את הבחירה.

Deantweety
11/09/11, 21:46
אם אתה איש עסקים ממש רציני נראה לי שהוא ילך יותר בכיוון MacBook pro או Air למרות שלאיש עסקים רגיל בלי תריליארד קבצים האייפד ממש נוח אפילו אמא שלי למדה אך להשתמש בו

Bar
11/09/11, 21:50
אם אתה איש עסקים ממש רציני נראה לי שהוא ילך יותר בכיוון macbook pro או air למרות שלאיש עסקים רגיל בלי תריליארד קבצים האייפד ממש נוח אפילו אמא שלי למדה אך להשתמש בו

ולכן איש איש ורצונותיו.
אני למשל לא רוצה לפטופ אלא מחשב לוח שידע להכיל את מה שאני צריך.
לעומת זאת אתה מעדיף לפטופ.
לכן כמו שאתה רואה, את הבחירה אפל כבר עשתה בשבילנו (לקנות מקבוק), ואני רוצה שהבחירה תהא בידיים שלי.

koral11
11/09/11, 22:01
לי באופן אישי היה כסף ל64 gb אבל לפי דעתי זה לא נחוץ ובמקום קניתי אביזרים מגניבים והוספתי עוד דברים שקניתי מאיידיגיטל מביקור שלי בתל אביב.
אני צריך לבקש בקשה מיוחדת אני גר בירושלים ואידיגיטל אמרו שהם בקרוב פותחים אצלנו אם אתם קופצים לשם אתם יכולים לשאול אותם מתי ואיפה? ממש תודה למי שיעזור. :)

אז אני אומר שזה שהאייפד לא צריך להיות פלטפורמה עמוסה, אפל לא צריכה לקבוע בשבילי כמה נפח אמור להיות בו.

ולגבי פירסום הסקירות - מה שטוב לאתר טוב לי, אז בכבוד!

ולכן איש איש ורצונותיו.
אני למשל לא רוצה לפטופ אלא מחשב לוח שידע להכיל את מה שאני צריך.
לעומת זאת אתה מעדיף לפטופ.
לכן כמו שאתה רואה, את הבחירה אפל כבר עשתה בשבילנו (לקנות מקבוק), ואני רוצה שהבחירה תהא בידיים שלי.

זה לא הגיוני ש-Apple תשווק מוצר אחד שהוא מ ו ש ל ם
ולכן כל אחד עם הבחירה והצרכים שלו.
ודרך אגב ב-iCloud נפח האיכסון (חינם) הוא 5GB ולאחר מכן תלוי בתקציב שלך תוכל לרכוש נפח גדול יותר לפי טבלת המחירים שמפורסמת.
אבל עדיין זה לא מספיק בשביל האייפד להגיע למקבוק אייר או פרו

Deantweety
11/09/11, 22:05
אז אפילו עוד יותר טוב (: נ.ב ראיתי ב Mac rumors וgizmodo שפלאש מגיע חלקית לאייפד ובפורום לא שמעתי מילה.
ונכון שפירסמנו על honey pad pro אתם יודעים שכולם גנבו את זה מאיתנו בלי בושה ויש לי הוכחה אפילו התאריך שפירסמתי את זה והשעה.

Amit.S
12/09/11, 06:18
אני רוצה שאפל לא יבחרו בשבילי את הנפח, אלא אני אחליט אם אני צריך הרבה או קצת (משמע, שכולם יהיו בעל נפח גדול מאוד).

זה בעיה גדולה. לא סתם המחיר של האייפד מתחיל ב-500$. אם יתנו לאייפד 128 gb של ssd אז המחיר יקפוץ ל1000$+ ואפל לא מעוניינת בזה. היא רוצה להשאיר את האייפד במחיר מסויים שלא יעלה במחיר על מוצרים אחרים כמו המאקים שמתחילים מ-1000$.
מה שיכול להיות נחמד, זה אם היית יכול לשדרג זיכרון דרך מעבדה של אפל במחיר סביר.

Bar
12/09/11, 07:13
זה בעיה גדולה. לא סתם המחיר של האייפד מתחיל ב-500$. אם יתנו לאייפד 128 gb של ssd אז המחיר יקפוץ ל1000$+ ואפל לא מעוניינת בזה. היא רוצה להשאיר את האייפד במחיר מסויים שלא יעלה במחיר על מוצרים אחרים כמו המאקים שמתחילים מ-1000$.
מה שיכול להיות נחמד, זה אם היית יכול לשדרג זיכרון דרך מעבדה של אפל במחיר סביר.

ומה הבעיה לספק לי כניסה לכונן חימוני או כניסת כרטיסי זיכרון? זה לא יעלה את המחיר אבל יתן לי אופציה.

Deantweety
12/09/11, 07:39
אפשר לבחור נפח בחנות של זיכרון מדויק שאתה רוצה והמחיר הוא פר ג?יגה.

Freemee
12/09/11, 09:29
אני חושב שעדיין לא צריך לפסול את האפשרות שיהיה 64gb. נכון שזה לא החשיבות המרכזית של אפל אבל יש סיכוי שהם יתנו את הפיצ'ר הזה.

ipxp
12/09/11, 11:55
למה צריך כל כך הרבה מקום כשאפל משיקה את iCloud וכששירותי ענן אחרים כמו dropbox הופכים להיות פופולריים יותר ויותר? ותקפות של הטענה של זמינות קישוריות לרשת הולכת ופוחתת - היום להרבה יש חבילות גלישה גדולות מאוד ורשת wifi הפכה להיות מצרך זמין אפילו ברחוב.

אני התאכזבתי קודם כל מבחינתי האישית. אני עם סים שמלפני שנים ולא כולל חבילת גלישה. כל הגלישות שלי באייפון מתבצעות באמצעות wifi. ובכללי, אני מתקשה לראות אנשים שחבילת הגלישה שלהם היא לא unlimited משתמשים ככה ברציפות בשירותי ענן בלי דאגה.

יש גם את האנשים עם הספריות מוזיקה המטורפות, שצריכים ipod classic כדי לקבל נפח מקסימלי. לצערי, פתרון ענן לא יעזור לך כאן במלא ארצות, שכן itunes match פתוח רק לארצות שפתוחה בהם גם הitunes store.

עוד סיבה: ככל שעולה איכות המצלמה, התמונות והסרטים שלה לוקחים יותר מקום. אי-אפשר לצלם סרט ארוך במיוחד עם המצלמה של האייפון 4, מכוון שהסרט פשוט יגמור את כל המקום.

עוד סיבה: הבנאדם העסקי. אם אני רוצה לשמור לי הרבה מסמכים, קודם כל יש לי את המקום במכשיר, וה5gb של הענן בחינם. אני יכול לקנות תמורת 100$ לשנה שיהיו לי 55gb מהענן, וגם אז, יכולתי לשמור לוקאלית למכשיר רק חלק. ובשביל לראות עוד, למחוק אחרים. אם לאייפון היו 64gb, לא הייתה נוצרת בעיה כזאת.

עוד סיבה: סרטים. כיום התופס הכי גדול של מקום. משהו שיירצה לצאת לחופשה לזמן ממושך עם האייפד שלו למשל. ככל שיש יותר מקום הוא יוכל לדחוף יותר סרטים ובאיכות טובה יותר.

אבל לרוב, זה כל הסיבות האלה ביחד. כי כל אחד שם קצת מזה, קצת מזה...
אני בעל מקבוק אייר 11' הבסיסי מסוף 2010. יש לו רק 64gb. לא כמו מחשבים אחרים שהיו לי, אני מחשב כל פעם ולשקול האם אני רוצה/צריך להוריד משהו מסוים מטעמי משקל. מעצבן שצריך לחשוב על זה, לא טוב לחווית השימוש. פלטפורמת ios מתפתחת וצריכה נפחים יותר ויותר גדולים, ויגיע יום שליותר ויותר אנשים גם 64gb זה יהיה מעט.

אם iOS באמת הולכת להיות מערכת המחשוב הבאה של רוב האנשים - צריך שיהיה במכשירים האלה מספיק מקום כדי לשמור בו את כל התוכן של הצרכן, כדי שזה יהיה המחשב המרכזי שלו.

alon1992
12/09/11, 13:55
לגבי הכתבה- אמנם קיימת סוג של הנאה בדליית הפרטים הקטנים מכל אתר ומכל בלוג, אך לעיתים אתם ניזונים מ(תסלחו לי)שטויות..
אם מסתכלים על זה- מה שהכתבה אמרה זה שאמור להיות אייפון חדש בשני הגדלים הרגילים ובשני הצבעים הרגילים... תיכף תגידו גם שהודלף מאפל שהאייפון הבא יכיל מצלמה והוא יתחבר לרשת סלולרית...

שוב- זה נחמד לאסוף פרטים חדשים מפה ומשם, אבל כאחד שעוקב אחרי הכתבות שלכם, מאד אוהב את האתר הזה ואפילו הפך אותו לדף בית- זה נהיה קצת מעצבן שאתם מפרסמים דברים ברורים מאליהם כאילו הם איזה מידע סופר סודי שהודלף..
במקרה הזה אגב סיוכיים טובים שגם סתם פתחו באתר של vodafone עוד רשומה לאייפון הבא, בלי לדעת שום פרט, רק בשביל כמו שאמרתם- להיערך.. זה הכל..

64 gb???
למה אתה צריך כל כך הרבה מקום?? דווקא ההיפך- עכשיו כשמתחילים להכניס את הקונספט של הענן נדרש אפילו פחות מקום....

Deantweety
12/09/11, 14:31
סליחה אבל זה לא רגיל להיות רגיל שיש אייפון לבן לדוגמה ב 3gs היה לו רק גב לבן רק ב4 הגיע גירסה שכולה לבנה והאייפון ה1 הייתה גירסה כסופה ואחת עם גם שחור אז כאלה דברים לא ידועים אם נגיד הם היו רוצים להשיק אייפון כסוף חלקי או מלא,לעולם אין לדעת.

Amit.S
12/09/11, 14:52
ומה הבעיה לספק לי כניסה לכונן חימוני או כניסת כרטיסי זיכרון? זה לא יעלה את המחיר אבל יתן לי אופציה.

אם אפל תתן לך יציאה לכרטיס זיכרון sd אז היא יכולה לשכוח מזה שאנשים יוציאו 700$ על 64 gb.
אנשים יקנו 16 וכרטיסי זיכרון זולים ויקבלו אפילו יותר מ-64 משמע שאפל מפסידה והרבה.
אפילו אם יצא לך יותר לשדרג זיכרון עם sd אפל עדיין תרוויח ממך פחות אפילו שלך עולה יותר.
הרגע חשבתי על פיתרון (לפחות לאפל), אם אפל תשים כניסה לכרטיס sd רק בדגם ה-64 gb או בתור תוספת שעולה בערך 100$ אז כולם יהנו וירוויחו ;)