מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסנכרון שני אייפוד טאצ' 4g במחשב אחד

רותםא
01/09/11, 14:40
שלום,

יש לי שני אייפוד טאצ' דור 4. כשאני מחבר אחד מהם (נקרא לו א') ומסנכרן עם האייטיונס, הוא מוריד לי את כל האפליקציות לאייפוד בלי בעיה. אבל, כשאני מנסה לעשות אותו דבר עם האייפוד השני (נקרא לו ב') הוא מוריד רק חלק מהאפליקציות, וחלק לא. ניסיתי למחוק את האפליקציה מהאייטיונס, ולהוריד אותה שוב, וזה לא עזר בסנכרון לב'. אגב, את מכשיר ב' קניתי לפני מכשיר א', אם זה משנה.

תודה רבה!

12jonathan12
01/09/11, 15:20
אתה יכול להיכנס לאפ סטור עדכונים ולמעלה תהיה לך אפשרות לראות את כל האפליקציות שרכשת ולהוריד אותן שנית למכשיר ללא תשלום נוסף.

koral11
01/09/11, 15:29
אם אתה מעוניין לסנכרן כך שב-2 האייפודים יהיו את אותן האפליקציות, האם שני האייפודים רשומים עם אותו חשבון id באפסטור?
האם כל האפליקציות הורדו מאותו חשבון ?

רותםא
01/09/11, 16:10
אם אתה מעוניין לסנכרן כך שב-2 האייפודים יהיו את אותן האפליקציות, האם שני האייפודים רשומים עם אותו חשבון id באפסטור?
האם כל האפליקציות הורדו מאותו חשבון ?

א. אני מעוניין שבשניהם יהיו את אותן אפליקציות.

ב. לכל אייפוד יש חשבון id משלו (האם אפשר לשנות זאת?)

ג. לא כל האפליקציות הורדו מאותו חשבון. באמת רוב האפליקציות שלא עוברות לאייפוד ב' הורדו בחשבון של אייפוד א'. אולם, כשאני מנסה להוריד שוב אפליקציה שהורדה כבר לאייפוד א', דרך החשבון של אייפוד ב', היא מסומנת כ'downloaded'.

תודה רבה

koral11
01/09/11, 16:19
א. אני מעוניין שבשניהם יהיו את אותן אפליקציות.

ב. לכל אייפוד יש חשבון id משלו (האם אפשר לשנות זאת?)

ג. לא כל האפליקציות הורדו מאותו חשבון. באמת רוב האפליקציות שלא עוברות לאייפוד ב' הורדו בחשבון של אייפוד א'.

תודה רבה

אם אתה מעוניין שיהיו בשני המכשירים את אותן אפליקציות ולשניהן חשבונות שונים, יש בפניך שתי אפשרויות:
א. להוריד את אותן אפליקציות משתי החשבונות.
ב. אם האפליקציות עלו לך כסף, ואינך מעוניין לשלם פעמיים, תוכל לבצע ריסטור לאחד המכשירים
ולאחר מכן להגדירו כחדש לבצע שיוך לחשבון ה-id של המכשיר השני ולסנכרן.