מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | אני לא מצליח להוריד דברים באינסטולר

tomer4321765
03/03/08, 20:57
מאתמול אני לא מצליח להוריד דברים שונים באינסטולר ואפילו לעשות uninstall אני לא יכול וברגע שאני מנסה להוריד משהו יש לי הודעה בסוף שאומרת שההורדה נכשלה.מה לעשות?

ד"א:
יש לי עוד שתי בעיות שלא הספקתי לפרט עליהם בכותרת והם:
1.לפעמים שאני פותח את האייפוד אז במקום הרקע שלי יש לי מסך שחור ורק שאני נכנס לאיזה משהו בתוך האייפוד ויוצא הרקע חוזר.מה לעשות?
2.לפעמים הדפדפן "מתרסק לי"(חוזר למסך הראשי בלי שנגעתי בלחצן ה-home.מה לעשות?

תודה אם תעזרו לי ואני מקווה שלא עברתי על אחד החוקים.ובבקשה אל תיקשרו את הבעיות לזיפון.רק תענו וזהו.תודה שנית על העזרה:D

יצחק
03/03/08, 21:01
לגבי האיסטולר תנסה לעשות לו ריפרש לגבי שאר הדברים תיבדוק מה הורדתה בפעם האחרונה אולי זה מה שעושה לך תבעיות ולגבי החוקים תשנה קצת תכותרת שלך שיהיה יותר סקסי d:

tomer4321765
03/03/08, 21:12
לא עזרת לי כל כך כי את כל הדברים שאמרת כבר עשיתי אז אני מבקש תשובות לעניין ולא ניחושים.
רק מי שבאמת יודע מה הוא אומר שיענה לי.תודה

tomer4321765
04/03/08, 06:48
מישהו מוכן לעזור לי?

guy121
04/03/08, 12:05
אף אחד פה לא עובד בשבילך !
תבין את זה - "אני מבקש תשובות לעניין ולא ניחושים"
פעם הבאה תנסח מחדש את השאלה אז גם אנשים ירצו לעזור לך בכיף שלהם ולא כי הם "חייבים" לך משהו.
הכל שאלה של גישה.

tomer4321765
04/03/08, 14:16
למה ההודעת ספאם הזאת?
אני רוצה דעה אמיתית כמו של בר או עומר.
ולא ניחושים או ביקורות עליי!

DJBH
04/03/08, 14:45
מאתמול אני לא מצליח להוריד דברים שונים באינסטולר ואפילו לעשות uninstall אני לא יכול וברגע שאני מנסה להוריד משהו יש לי הודעה בסוף שאומרת שההורדה נכשלה.מה לעשות?

ד"א:
יש לי עוד שתי בעיות שלא הספקתי לפרט עליהם בכותרת והם:
1.לפעמים שאני פותח את האייפוד אז במקום הרקע שלי יש לי מסך שחור ורק שאני נכנס לאיזה משהו בתוך האייפוד ויוצא הרקע חוזר.מה לעשות?
2.לפעמים הדפדפן "מתרסק לי"(חוזר למסך הראשי בלי שנגעתי בלחצן ה-home.מה לעשות?

תודה אם תעזרו לי ואני מקווה שלא עברתי על אחד החוקים.ובבקשה אל תיקשרו את הבעיות לזיפון.רק תענו וזהו.תודה שנית על העזרה:D

לגבי הבעייה שלך באינסטולר, חפש פה את הפתרון : http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=19630

לגבי שני השאלות האחרות יש גם לי שני שאלות עליהם.. :
1. אתה עובד עם SummerBoard?
2. התקנת איזה פאטצ' תיקון או איזה תוספת דרך האינסטולר לספארי?

לדעתי, אני מניסיוני כן חושב שזה קשור לפריצה של ZiPhone, לא נתקלתי באדם אחד שאמר לי שיש לו בעיות כאלו לאחר שביצע את הפריצה בדרך שלי.
אבל בכל זאת, תחשוב איך ומה שאתה רוצה.