מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקייפ משפרת את התמיכה ל- Lion

natish
09/08/11, 01:13
אפליקציית סקייפ למק מתעדכנת לגרסה 5.3 שמביאה תמיכה טובה יותר ל- Lion ובעיקר שיחות וידאו באיכות HD.

https://img.skitch.com/20110809-kif182rah459a4hp25pbdp1i9j.jpg

למרות שסקייפ עבדה עם Lion בלי שום בעיות גם בגרסה 5.1, חברת ה- VOIP שנרכשה לאחרונה על ידי מיקרוסופט מקיימת את הבטחותיה שלא ליצור הבדלה בין משתמשי המק למשתמשי החלונות, ומשחררת את גרסה 5.3. הגרסה החדשה זמינה עכשיו להורדה דרך עדכוני התוכנה של האפליקציה או ישירות מאתר סקייפ (לינק (http://www.skype.com/intl/en-us/get-skype/on-your-computer/macosx/)). אחד השיפורים הגדולים ביותר של עדכון הגרסה הוא שכעת ניתן לבצע שיחות וידאו באיכות HD עם מצלמת ה- FaceTime החדשה שאפל הוסיפה בדגמי המק החדשים, המחליפים את מצלמת ה- iSight.

כמובן שגם מצלמות חיצוניות צד ג' שתומכות בצילום HD יעבדו יפה מאוד עם הגרסה החדשה של סקייפ. כמו למשל מצלמת Logitech C910. סקייפ מציינת כי היא ממליצה על חיבור אינטרנט של לפחות 1.5Mbps כדי לשמור על איכות השיחה. בנוסף סקייפ הציגה שינויי ממשק קלים, שהופכים את האפליקציה לדומה יותר לאפליקציה החדשה שהושקה בשבוע שעבר למכשירי האייפד. מה שכן למרות שברישומי הגרסה ציינה סקייפ כי הגרסה מביאה תמיכה רחבה יותר למערכת ההפעלה Lion, נראה שאפליקציה לא תומכת בפיצ'רים כמו מסך מלא או מחוות מולטי טאצ'.

https://img.skitch.com/20110809-83g5j8wcm8pwc5e6h51txf73ry.jpg

nirmitlamed
09/08/11, 07:27
אני חייב אבל להגיד שבגרסאות החדשות סקייפ עובד טוב יותר בהתחברות לשרת. בגירסה 2.8 למשל זה היה פשוט סיוט. זמן התתחברות לשרת היה ארוך מדי וגם כשהתחבר היו אנשי קשר שלפעמים הייתי רואה ולפעמים לא. בגרסאות החדשות על פי מה שיצא לי להתנסות, הבעיה הזאת נפתרה לחלוטין.

עכשיו כדי להינות משיחות וידאו איכותיות (שלא לדבר על HD) אנחנו זקוקים למהירות העלאה גבוהה. אני מציע שמשהוא יתחיל בפתיחת עצומה בפייסבוק (אין לי פייסבוק) בבקשה להעלות את מהירות ההעלאה באינטרנט כי לפי מנכלי חברות האינטרנט (אני לא זוכר בדיוק איזה מנכל אמר) אין ביקוש למהירויות גבוהות יותר ולכן אין צורך להשקעה נוספת. עד שחברת החשמל תוציא תשתית משלה ותאפשר גלישה במהירויות גבוהות; יורד ועולה, אני מציע שנשתמש בכלים "החברתיים" שיש לנו ונזעק את זעקתנו שיכול בהחלט לקבל מודעות אמיתית בציבור ובתקשורת בגלל מה שקורה היום.

אגב, עם מכשירי הסלולר החכמים של היום זה פשוט סיוט אם אני רוצה לשלוח סירטון של 5 דקות שצולם ב- 720p לאיש קשר ושלא לדבר על 1080p שיגיע ליותר מכשירים בזמן הקרוב.

אז מה אתם אומרים יש סיכוי לצדק חברתי?

eden
09/08/11, 08:53
אני נשארת עם הסקייפ הישן בנתיים (2.8). העידכון הראשון שמגיע אחריו הוא בעיצוב החדש והרחב, וזה פשוט לא נוח לשימוש על מק עם מסך קטן (13'').

אני לא יודעת איך העידכון האחרון נראה, אבל אם לא החזירו למבנה הצר, לא חושבת שאעדכן. מה שכן, טוב לדעת שמייקרוסופט לא ***** ובאמת קיימו מה שהבטיחו, אם כי נראה שהם עשו טובה לאור העובדה שציפיתי לראות מסך מלא וכד'.

את מחוות המגע הגדרתי בעצמי ע"י btt ואני ממש מבסוטה. מומלץ!

nirmitlamed
09/08/11, 09:00
אני נשארת עם הסקייפ הישן בנתיים (2.8). העידכון הראשון שמגיע אחריו הוא בעיצוב החדש והרחב, וזה פשוט לא נוח לשימוש על מק עם מסך קטן (13'').

אני לא יודעת איך העידכון האחרון נראה, אבל אם לא החזירו למבנה הצר, לא חושבת שאעדכן. מה שכן, טוב לדעת שמייקרוסופט לא ***** ובאמת קיימו מה שהבטיחו, אם כי נראה שהם עשו טובה לאור העובדה שציפיתי לראות מסך מלא וכד'.

את מחוות המגע הגדרתי בעצמי ע"י bbt ואני ממש מבסוטה. מומלץ!

אני בהחלט מצטרף לשונאי הסקייפדונס, אני כל הזמן חזרתי לגירסה 2.8 בגלל הממשק החדש אבל בגלל שבגירסה החדשה נדמה שהם סידרו את הבאג עם ההתחברות לשרת אני נכון לרגע זה משתמש בגירסה החדשה. למזלי יש לי מסך בעל רזולוציה גבוהה אז אני יכול לסבול בשקט בינתיים.

אגב איזה מחוות מגע בדיוק הגדרת, משהו מעניין?

eden
09/08/11, 12:37
אני בהחלט מצטרף לשונאי הסקייפדונס, אני כל הזמן חזרתי לגירסה 2.8 בגלל הממשק החדש אבל בגלל שבגירסה החדשה נדמה שהם סידרו את הבאג עם ההתחברות לשרת אני נכון לרגע זה משתמש בגירסה החדשה. למזלי יש לי מסך בעל רזולוציה גבוהה אז אני יכול לסבול בשקט בינתיים.

אגב איזה מחוות מגע בדיוק הגדרת, משהו מעניין?

בסקייפ דווקא לא הרבה, אבל בכל תוכנות שיש לשוניות הגדרתי דיפדוף בלשוניות, מה שהיה מאוד חסר לי בסקייפ (צריך ממש ללכת לכל שיחה). קצלי ספיציפית הגדרתי סוויפ של 3 אצבעות, ימינה/שמאלה בכיוון הגלילה הטבעית :)

ofirc1
09/08/11, 13:44
Bbt?

eden
09/08/11, 19:06
Bbt?

better touch tools