מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ?חבילה ייעודית לאייפד? שלא יעבדו עליכם...

Alon.R
07/08/11, 13:41
ביום שישי הייתי באורנג? על מנת לשכפל את הסים של האייפון שלי עם חבילת גלישה של 5gb לאייפד.
כאשר התברר לנציג שירות שאני מעוניין בסים המשוכפל לאייפד הוא פנה למנהל שלו שיסביר לי שלא ניתן להשתמש בסים המשוכפל לאינטרנט והוא נועד רק לדיבורית ברכב וזה לא יעבוד ולמי שזה עובד זה לא תקין ושאני צריך לרכוש חבילה ייעודית לאייפד במינימום 50 שקל לחודש עבור 1gb, וגם התייחס אלי בצורה בוטה וחסרת סבלנות, התנהגות שלא מתאימה לדיבור בין בני אדם ובטח שלא בין נותן שירות ללקוח.

החלטתי ללכת היום לנסות בכל זאת לשכפל את הסים ולשים אותו באייפד ו?כמה מפתיע? הסים עובד באייפד, האינטרנט עובד (אני כותב את ההודעה הזאת ממש מהאייפד) וכל זה בעלות של 15 שקל בחודש במקום 50 שקלים.

בקיצור אורנג? הוכיחו פעם נוספת שהם מנסים לעשוק את הלקוחות שלהם.*

eliran2313
07/08/11, 13:55
חברה בשוק הישראלי אחרי הכול..
בתכלס, כל המטרה של החברות היא לעשות רווח.
תראה מה זה, בארצות הברית בשביל להשתמש בנקודת גישה אישית באייפון צריך לשלם עוד כסף למפעילה, בסלקום חוסמים פורטים של שיחות חינם על גבי האינטרנט וכו' וכו' וכו' ...
אלה הם הדברים עליהם האנשים במדינה שלנו מוחים.
קשה לחיות כאן!
כולם רוצים רק להרוויח כסף אבל יש הרבה שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם את המחירים האלו.
זה מגיע למצב שבמקום שדלק יהיה במחיר עלות של 3 שקלים לליטר הוא עולה כמעט 8 שקלים לליטר רק בגלל מסים!
ופה, עלו על הרעיון שאם אתה רוצה את החבילה לאייפד אז תשלם יותר.
זה מגעיל אותי מה שהולך לנו במדינה.
אנחנו חייבים לעשות שינוי.
המעמד הבינוני במדינה שלנו נופל בגלל החמדנות הזאת לכסף.
אם לא יהיה שינוי ומהר נמצא את עצמנו במצב שמזכיר את ימי בית שני, מעמד גבוהה ומעמד נמוך שעובד בשביל המעמד הגבוה.
אולי קצת חרגתי מהנושא אבל זה היה חשוב לי לאמר והרגיש לי נכון לערב דברים קצת שונים לתוך המקרה הנ"ל.

moti_r
07/08/11, 14:12
חבר'ה, שלא יעבדו עליכם. בכל המפעילים אפשר לקבל סים נוסף, במיוחד לאייפד, שישתמש בחבילת הגלישה של הקו המקורי בחינם!.

הייתי באורנג', רצו עוד מעל 100 ש"ח על קו נפרד, איימתי שאתנתק, אמרו לי שמאשרים סים נוסף על אותו הקו בתשלום חד פעמי של 100 ש"ח. הלכתי לברר בפלאפון, קיבלתי סים נוסף בחינם על אותו הקו. כששמעו את זה באורנג' הציעו לי בדיוק את אותו הדבר. באמצע דיברתי עם סלקום וגם הם הציעו לי את הסים הנוסף בחינם. בסופו של דבר עברתי לפלאפון (אחרי 12 שנים עם אורנג') ואני ממש מבסוט מקצב הגלישה.

אל תוסיפו אפילו שקל אחד על הסים הזה, אתם זכאים לקבל אותו בחינם לגמרי.

אם לא מצליח לכם - פשוט עברו לחברה אחרת. אין יותר קנסות, הכל קלי קלות (ואם יש קנס, אז יזכו אתכם עליו בחברה שאליה אתם עוברים, מנסיון).

iphone222
07/08/11, 19:47
איפה משכפלים סים ??

leel20
07/08/11, 22:50
תבדוק רק אם בחוזה כתוב שאחרי 2 ג?ב של גלישה המהירות יורדת.
מאוד חשוב הסעיף הזה שהרבה אנשים לא קוראים ואח?כ מתקשרים לפלאפון להגיד שהם לא בסדר.

barmazilis
07/08/11, 23:43
אני פשוט הולך לסלקום ואומר להם שאני רוצה מיקרו סים נוסף?
ישאלו למה להגיד להם שזה לא עניינם?

eliran2313
07/08/11, 23:59
אני פשוט הולך לסלקום ואומר להם שאני רוצה מיקרו סים נוסף?
ישאלו למה להגיד להם שזה לא עניינם?

אכן כן.
בתכלס, זה לא עניינם.

Orrki
08/08/11, 09:32
אבל איך 5gb ב15 ש"ח? הייתי שמח לכזה דבר. ואני גם באורנג'...

liranfa
08/08/11, 10:18
לפי מה שאני מבין זה לא 5 גיגה ב15 שקל אלא הסים הנוסף עולה לו 15 שקלים.
תקנו אותי אם אני טועה...

Alon.R
08/08/11, 11:03
לפי מה שאני מבין זה לא 5 גיגה ב15 שקל אלא הסים הנוסף עולה לו 15 שקלים.
תקנו אותי אם אני טועה...

אמת.. יום אחד כשיהיה לי משעמם אני אולי אבטל את זה ואבקש מהם סים נוסף בחינם, ואם הם מחלקים סימים בחינם זה לגמרי חוצפה לבקש ממישהו שמשלם המון כסף בחודש על חבילת גלישה מפוצצת שהוא לא משתמש בכולה לשלם עוד על חבילה יעודית לאיפד..

moti_r
09/08/11, 17:36
אני מכיר את הסעיף של האטת מהירות מעל 2gb, והוא קיים בחוזה שלי מול פלאפון.

אין לי שום בעיה איתו. בצריכה שפויה אתה לא תגיע בחיים ל-2gb בחודש. זה סעיף רלוונטי רק לאנשים שמשתמשים באייפד/אייפון להורדות טורנטים או לגלישה שוטפת מהבית.

לגבי "זה לא עניינם" - אם יש לך באמת אייפד שאתה רוצה את הסים אליו, למה לא להסביר את זה? מה יש להסתיר? אני אמרתי לנציגה שלהם שאני צריך סים נוסף לאייפד, וזה בדיוק מה שקיבלתי. לא ניסיתי להוציא ממנו שיחות ואני גם לא אנסה.

barmazilis
09/08/11, 22:19
כי אם אתה אומר להם שזה לאייפד, הם טוענים שאתה צריך לקנות חבילת גלישה נפרדת ולשלם עוד 60 שח בחודש...

benbmx666
10/08/11, 22:38
אם אתה מבקש סים נוסף, הסים המקורי שלך לא ייחסם?

ice_burner
18/08/11, 03:13
טוב,
הבחור מדבר על שירות שנקרא Orange 2 שבדומה לסלקום דו של סלקום-נועד לרכב.
עלות השירות של Orange 2 היא 14.9 לחודש.
קצת על השירות, יש קו שקוף (slave number) שעליו מלבישים את הקו הראשי.
בעיקרון-מגיע עם סים דור 2.5-ולמען האמת עד כמה שאני יודע, לא ניתן לגלוש דרכו באינט'.
הנציג והמנהל שלו צודקים-השירות מיועד לספיריט שברכב.
והנציג התעצבן כי התעקשת על משהו שהסבירו לו (לנציג) שהוא בלתי אפשרי.
יכול להיות שמי שעשה לך את ה-orange 2 עשה שגיאה באיקטוב-שבזכותה אתה יכול לנצל את הסים כסים דור 3.5
זה שאתה בוחר לחלטר לא עושה את זה בעיה של הנציג.
אל תתלונן על זה שספה שלך לא מתפקדת גם כמטוס אם היא לא נועדה לזה.