מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפשרויות הוידאו ב1.1.3

DSP
02/03/08, 19:14
מישהו בכלל בדק את זה? אני לא מוצא שום הוכחה שזה בכלל קיים Xd לא סרטונים לא תמונות אפילו באפל רק כתוב שזה אפשרי ולא מראה על זה כלום.

בנוסף מעניין אותי על הליריקס למוזיקה והסאבטייטלס לוידאו, איך זה עובד?

לי כרגע יש 1.1.2 אבל נראה לי שבקרוב אני יעדכן וזה עניין אותי...

dorliberty
02/03/08, 19:55
אחינו יש וידאו לאיפון כבר... אבל התוכנה עדיין בגירסאת BETA ככה שעדיין אי אפשר לשמור תסרטון על המכשיר.. אבל אני מאמין שזה יצא בגרסאות הבאות ובגירסא הנוכחית זמן הוידאו מוגב וכמו שאמרתי קודם זה ישתפר בגירסאות הבאות

סורס למי שרוצה להתקין את הוידאו:

imitededitioniphone.com/lei.xml

רד הכי למטה באינסטולר והיה שם תיקייה כזאת בשם VIDEO תתקין את מה שיש בפנים וזה יש לך וידאו :) בהצלחה

Enrico
03/03/08, 00:01
אתם מדברים על הקלטת וידאו מהמצלמה?
או צפיה בסרטים על המכשיר?

iPhoner(?)
03/03/08, 01:11
הקלטת וידאו.

DSP
07/03/08, 16:51
Xd זה ממש לא מה שהתכוונתי

הכוונה היא לאפשרויות החדשות שיש באייפון להוסיף כתוביות לוידאו שמתנגן באיפוד של האיפון אז אמורה להיות אפשרות לראות לפי פרקים (כמו בdvd אבל איך מכניסים את זה?) וכו'

Doenyas
07/03/08, 16:56
Xd זה ממש לא מה שהתכוונתי

הכוונה היא לאפשרויות החדשות שיש באייפון להוסיף כתוביות לוידאו שמתנגן באיפוד של האיפון אז אמורה להיות אפשרות לראות לפי פרקים (כמו בdvd אבל איך מכניסים את זה?) וכו'

Lyrics
וזה רק בשירים, באייטונז כפתור ימני על השיר->Get Info->ליריקס->ושם תשים את הליריקס

שאתה שומע שיר שאתה שמת לו ליריקס פשוט תלחץ על המסך פעם אחת והליריקס יופיע, עוד לחיצה והוא יעלם...

תהנה ! =]

romano
07/03/08, 22:22
אחינו יש וידאו לאיפון כבר... אבל התוכנה עדיין בגירסאת BETA ככה שעדיין אי אפשר לשמור תסרטון על המכשיר.. אבל אני מאמין שזה יצא בגרסאות הבאות ובגירסא הנוכחית זמן הוידאו מוגב וכמו שאמרתי קודם זה ישתפר בגירסאות הבאות

סורס למי שרוצה להתקין את הוידאו:

imitededitioniphone.com/lei.xml

רד הכי למטה באינסטולר והיה שם תיקייה כזאת בשם VIDEO תתקין את מה שיש בפנים וזה יש לך וידאו :) בהצלחה

אחי ראיתי את מה שרשמת, הורדתי את הסורס...
ועכשיו אין לי שום תיקייה של video יכול להיות שיש טעות בסורס או משהו כזה??
אני ישמח עם תעזור לי ותודה מראש...

DSP
08/03/08, 13:28
Lyrics
וזה רק בשירים, באייטונז כפתור ימני על השיר->Get Info->ליריקס->ושם תשים את הליריקס

שאתה שומע שיר שאתה שמת לו ליריקס פשוט תלחץ על המסך פעם אחת והליריקס יופיע, עוד לחיצה והוא יעלם...

תהנה ! =]

את זה אני יודע אבל אם תיכנס לקישור הבא:
*חחחח הם הורידו את זה, פשוט הורידו ת'קטע הזה המאתר*

בכל אופן אם תמצא את המצגת של סטיב ג'ובס על העדכון של1.1.3 תראה שהוא מראה שם סרט שמחולק לפי פרקים כמו בDVD.

כנראה שזה עשה בעיות או משהו וזה ירד...

תודה בכל מקרה:)

razmatus
08/03/08, 14:55
גם אותי מאוד מעניין הפיצ'ר הזה.
הוא כנראה עובד רק על סרטים שנקנו מאייטונס סטור.