מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כיסוי לאייפד

lidoravi
25/07/11, 16:02
בשעה טובה קיבלתי את האייפד 2 שלי (ישירות מלוס אנג'לס) רציתי לשאול לגבי הכיסוי הבא:
http://www.case-mate.com/Apple-iPad-2-Cases/Case-Mate-iPad-2-Smart-Cover-Compatible-Barely-There-Cases.asp

האם אתם ממליצים? איך הוא בדיוק מתחבר לאייפד? האם אני חייב את הכיסוי האחורי?

paranet
25/07/11, 16:25
אני משתמש בו, הוא מצוין. העניין של הכיסוי האחורי תלוי בך, לי יש שלושה מארזים שונים אבל רוב הזמן אני איתו, ללא כיסוי אחורי (אני אמור לקבל את המיגון של זאג בשבוע הבא, למיגון אחורי...).

הוא מתחבר לאייפד בעזרת מגנט.

יותם.

lidoravi
25/07/11, 16:27
אני משתמש בו, הוא מצוין. העניין של הכיסוי האחורי תלוי בך, לי יש שלושה מארזים שונים אבל רוב הזמן אני איתו, ללא כיסוי אחורי (אני אמור לקבל את המיגון של זאג בשבוע הבא, למיגון אחורי...).

הוא מתחבר לאייפד בעזרת מגנט.

יותם.

אתה הזמנת גם מ-case mate?
אתה יכול לשלוח דוגמה למה שהזמנת מ-zagg?

paranet
25/07/11, 16:52
הזמנתי מ www.dealextreme.com

הכיסוי מופיע באתר www.zagg.com

lidoravi
25/07/11, 16:59
אתה הזמנת גם מ-case mate?
אתה יכול לשלוח דוגמה למה שהזמנת מ-zagg?

אפשר קישור?

paranet
25/07/11, 20:13
הכיסוי של זאג -www.zagg.com/invisibleshield/apple-ipad-2-3g-cases-screen-protectors-covers-skins-shields-o.php

והמגן החכם -www.dealextreme.com/p/protective-smart-cover-for-ipad-2-grey-71031

יותם.

yuvallon
30/07/11, 21:00
היי,

ל ipad הראשון שלי היה zagg בשילוב עם ה case המקורי של apple (שהבנתי שהם הפסיקו לייצר).

ל ipad 2 אני מתלבט:
מצד אחד ה smart cover נראה לי מאוד נחמד ואפשר להתאים אותו עם כיסוי אחורי (מ bug או idigital ואולי אפילו dealextreme).
מצד שני חיבור של שני מוצרים בשביל לקבל case אחד נראה לי קצת "לא טבעי".

האם אתה מישהו מכיר מוצר אחד שהוא גם כיסוי מלא (בחתיכה אחת - כמו ה case המקורי של apple) וגם יש לו את המגנט כמו ה smart cover (ואם יש אותו בורוד בכלל מצויין - זה בשביל אשתי).

תודה ושבוע טוב,
יובל

paranet
31/07/11, 06:01
היי,

ל ipad הראשון שלי היה zagg בשילוב עם ה case המקורי של apple (שהבנתי שהם הפסיקו לייצר).

ל ipad 2 אני מתלבט:
מצד אחד ה smart cover נראה לי מאוד נחמד ואפשר להתאים אותו עם כיסוי אחורי (מ bug או idigital ואולי אפילו dealextreme).

האם אתה מישהו מכיר מוצר אחד שהוא גם כיסוי מלא (בחתיכה אחת - כמו ה case המקורי של apple) וגם יש לו את המגנט כמו ה smart cover (ואם יש אותו בורוד בכלל מצויין - זה בשביל אשתי).

תודה ושבוע טוב,
יובל

התשובה היא כן, יש לי את הכיסוי הזה:

http://cgi.ebay.com/Slim-Magnetic-Smart-Cover-Hard-Case-Apple-iPad-2-/170674725645?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item27bd01a30d

הוא כרגע על המכשיר, והוא מצוין. דק בחלק האחורי (שעשוי מפלסטיק...), כיסוי קדמי מגנטי (חכם...), בחלק הפנימי של הכיסוי הקדמי יש מין בד כזה שגם מנקה את המסך.

כרגע זה הכיסוי הטוב ביותר שיש לי.

יותם.

Yuvalofir1998
31/07/11, 08:01
היי,

ל ipad 2 אני מתלבט:

תודה ושבוע טוב,
יובל

היי יובל,
חשבתי בדיוק כמוך, נורא רציתי את הסמארט קאבר , אבל בגלל שהוא לא מגן טוב על המכשיר ויתרתי.
קניתי השבוע לאחר שקראתי הרבה המלצות את הקאנבס של SwitchEasy בצבע ורוד.
כיסוי מדהים, גם לו יש את הטריק של הסמארט, ובנוסף מקבלין איתו גם מגן מסך ואטמים לחורים של הטעינה והאוזניות שלא ייכנס אבק.
עד עכשיו אני ממש מרוצה, והוא אפילו משתלב מושלם עם האייפד הלבן ;)

מוסיפה לך קישור של המגן - http://www.switcheasy.com/products/CANVAS_iPad2/ , מומלץ לכולם !! *

moti_r
01/08/11, 18:17
אני הזמנתי את המוצר הבא:
http://www.dealextreme.com/p/protective-tpu-cover-for-ipad-2-black-91108

אני מאוד מאוד (מאוד!) ממליץ עליו. לדעתי זו הרכישה הכי טובה שעשיתי ב-DX.
הוא נראה מעולה, קשיח אבל רך. זה לא פלסטיק קשה, ככה שאפשר בקלות לשים אותו למשל על שולחן העץ בסלון והוא לא שורט אותו. מתלבש יפה מאוד על המכשיר ולא יורד בקלות, וגם לא מפריע למדבקת מגן המסך.

אני מאוד מאוד ממליץ עליו. ממש תענוג.

הוא תומך בסמארט-קובר. יש לי אחד כזה, והם עובדים נהדר ביחד.

כשרק קניתי את האייפד לקחתי גם כיסוי מעטפה כזה (מה שנקרא "פוליו") דמוי עור. הוא מכביד על המכשיר וגם מגשם אותו, כל היופי והסקס אפיל הולך לאיבוד. לדעתי זה קורה גם עם הקנבס, ולכן החלטתי ללכת על שילוב של כיסוי גב + סמארט-קובר.

החסרון היחיד: עם הפוליו הייתי מסתובב ביד, יוצא לפגישות וכו'. זה נראה כמו ספר.
עם הכיסוי הנוכחי יותר קשה להסתובב, אני צריך תיק קטן להחזיק את האייפד בתוכו.

lidoravi
01/08/11, 18:31
מוטי אני הזמנתי אחד כזה:
http://cgi.ebay.com/iPad-2-Hard-Back-Skin-Cover-Case-work-Smart-Cover-/290592202541?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item43a8a51f2d#ht_3939wt_1044

איך הוא נראה לך?
איכותי לפחות כמו מה שאתה הזמנת?

moti_r
01/08/11, 18:39
אני לא כ"כ יכול לדעת לפי התמונות.
המחיר זול יותר, אז אולי הוא איכותי פחות, אבל שוב - אי אפשר לדעת.

מפריע לי קצת שיש חור מסביב לסמל. זה אולי נחמד למראה, אבל האייפד יכול להשרט שם בקלות ולכלוך יכול להכנס אל תוך הגב ולשרוט אותו.

אבל במחירים האלה - מזמינים ומנסים, ואם לא מתאים משאירים בצד ולא משתמשים. הבעיה היחידה היא זמן האספקה הארוך.

lidoravi
01/08/11, 18:46
אז ככה, המחיר שראית זה רק מכרז, הכי זול שהצלחתי להוציא זה 10 דולר ובתוספת משלוח שזה עוד 3 דולר יצא לי 13 דולר , קצת יותר מפי 2 ממה שאתה הצעת :)
אז אם המחיר מעיד על האיכות אז הכיוון הוא טוב...
לגבי החור, דווקא מזה התלהבתי :)
לגבי הזמן אספקה... אתה צודק... :)

moti_r
01/08/11, 18:53
גם במחיר של 13 דולר - אם לא מתאים, זורקים :)
זה בדיוק כמו הוט. אתה בא, הולך, מתי רוצה חותך...

lidoravi
01/08/11, 19:20
גם במחיר של 13 דולר - אם לא מתאים, זורקים :)
זה בדיוק כמו הוט. אתה בא, הולך, מתי רוצה חותך...

בינתיים הוט נעלו אותי עם התחייבות לאינטרנט שלהם