מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | *** צריך עזרה בכמה נושאים בטאץ' שלי ***

Niv iPhone
01/03/08, 21:22
שלום לכולם .

אוקיי , קודם כל , אתמול עשיתי ריסטור לטאץ' שלי לגרסא 1.1.3 , ופרצתי אותו בעזרת Ziphone 2.5 , והכל עבד בסדר גמור ...
אבל , היום נתגלו כל מיני בעיות מוזרות ...

קודם כל , באינסטולר , התקנתי את ה - Community Sources , אבל משו מוזר קרה , כל פעם שאני יוצא מהאינסטולר ונכנס שוב בשלב מסויים , ה - Community Sources מופיע לי ב - Uninstall יענו הוא מותקן אבל כל מה שאמור לבוא איתו בתיקיות יענו במשחקים וכו' לא מופיע כאילו הוא לא מותקן כלל , ורק עד שאני עושה לו Uninstall ומתקין מחדש כל מה שאמור לבוא איתו מופיע שוב , אבל גם זה רק עד שאני יוצא מהאיסנטולר ואז הכל חוזר חלילה ... מה עושים ?

דבר שני , מותקנת לי כרגע ה - Hebrew4iPhone של אמיר והממשק עברי של KingLir שהתקנתי דרך האינסטולר , והכל עובד טוב כל האייקנוים בעברית והכל אבל משום מה מתי שאני נכנס להגדרות אז הכל פתאום באנגלית יענו כתוב "general" למשל ו - "music" ו - "Mail" ו - 'video" וכו' וכו' ... מה עושים ?
( דרך אגב , אם תמשיכו לקרוא תראו שלצערי לעשות Uninstall לממשק ולהתקין מחדש זה לא בא בחשבון בשבילי )

דבר שלישי , כל תוכנה או משחק או What Ever שאני מנסה להתקין או אפילו לעשות Uninstall ( להסיר) באינסטולר הוא נותן לי שגיאה Main script execution failed! , מה עושים ?

זהו בעיקרון אני חושב , אשמח ואודה לכל מי שיוכל לתת לי מענה לבעיותיי .

DJBH
02/03/08, 00:06
תשמע, כתבתי כבר 1000 פעם שאני לא ממליץ בכלל להשתמש עם ZiPhone.
הבעיות שנגרמו לך הם עקב דרך הפריצה שבה השתמשת ובמקרה זה זה התוכנה של ZiPhone.
אני מציע לעשות ריסטור ל-1.1.1 ולהתחיל את המדריך שלי איך לפרוץ 1.1.3 מהתחלה.

Niv iPhone
02/03/08, 12:57
אין לי מושג על מה אתה מדבר ולמה כל בעייה שנוצרת אתה מקשר ל - Ziphone , בכל מקרה , זה ממש לא היה קשור והצלחתי לתקן את כל הבעיות כולן והמכשיר עובד פרפקט .
אני מאמין שאם קצת היית משקיע יותר ומנסה לעזור יותר בפתרון הבעיות במקום ישר לשלוף "זה הכל כי פרצת עם Ziphone במקום עם השיטה הארוכה שלי" היית גם אתה יכול לעזור לי ולמצוא פתרונות לבעיות שנתגלו כפשוטות מאוד .

דרך אגב , פתרתי את הבעיות כך :

קודם כל , התבבר שבעיית ה Main script execurion failed! הייתה קשורה בדרך זו או אחרת לכל הבעיות , והיא נוצרת עקב כך שלא מעדנים את האינסטולר לגרסתו האחרונה לפני שמעדכנים את המכשיר ל - 1.1.3 ...
הפתרון הוא קודם כל לעשות Reinstall ל - Installer דרך ה - Uninstall באינסטולר ( אפילו אם יש לכם את השגיאה זה בסדר פשוט תמשיכו ) , ואז , בלי לצאת מהאיסנטולר , להתחבר עם המכשיר ל - Winscp ( הכי מומלץ ) או כל תוכנה אחרת בסגנון , להיכנס ל - Applications , ואז למעלה בתוכנה ללחוץ על commands ואז על Open Terminal ( או שבקיצור פשוט ללחוץ Ctrl+T כשאתם נכנסים לתוכנה ) , ואז להעתיק למעלה בשורת הכתובת את 2 השורות הבאות לפי הסדר :

הראשונה :
chmod +s /Applications/Installer.app/Installer
( אפשר לעשות מכאן העתק הדבק , אין עם זה שום בעייה )
ואז ללחוץ על Execute

והשנייה :
chown -R root:wheel /Applications/Installer.app
( שוב , אפשר לעשות מכאן העתק הדבק , אין עם זה שום בעייה )
ואז ללחוץ שוב על Execute

לאחר מכן ללחוץ על Close , לחכות שתי שניות ( לא אמור לקרות שום דבר בשתי השניות האלה ) , ואז ללחוץ על ה - Home Button במכשיר , ואז תופיע השמש הקטנה באמצע המסך שתוביל אתכם למסך הסלייד טו אנלוק , החליקו אותו וזהו , מעכשיו האינסטולר יעבוד טוב וכל תוכנה שתנסו להתקין תעבוד כמו שצריך , וגם הבעייה שציינתי בסעיף הראשון ( ה - Community Sources ) וגם הבעייה שציינתי בסעיף השני ( אחרי כמובן שעשיתי Uninstall לממשק והתקנתו מחדש על ידי הוספת הסורס http://kinglir.com/1.xml ( דרך אגב , הממשק עובד על כל הגרסאות , 1.1.1 , 1.1.2 ו - 1.1.3 ) .

זהו , מקווה שעזרתי פה לפחות לכמה שתקלו בבעיות דומות לשלי .

בהצלחה !

DJBH
02/03/08, 19:18
שמח שהצלחת לעזור לעצמך, רק פעם הבאה תשתמש בשפה יותר רגועה מאשר - ...במקום ישר לשלוף "זה הכל כי פרצת עם Ziphone במקום עם השיטה הארוכה שלי"...
אני נועל את הנושא, הוא לא יכול להפיק פה תועלת יותר.
נעול.