מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| בעיות שדרוג ל1.1.3

pelegh11
01/03/08, 20:39
שלום לך DJBH האם אתה זוכר את זה:
"תשמעו הדברים שקורים לכם(שנתקע המכשיר) אלה לא דברים שקורים לאנשים אחרים ולכן זה מוזר.. , תוכלו לנסות לבצע ריסטור ל-1.1.1 ולהתחיל את התהליך על מכשיר נקי וכמו חדש, ואז לראות אם זה מסתדר.
כשאתה מוסיף סורס אתה צריך שיהייה לך חיבור יציב לאינטרנט ולחכות כמה דקות בסבלנות, תלוי כמה סורסים יש לך, בכל-אופן, באינסטולר 3.0 (שאני משער שיש לך כמובן), ישנה אפשרות ללחוץ שוב על Install בזמן ההתקנה ואז תוכל ללחוץ Clear Queue ולאחר מכן שוב ללחוץ על Install ובחלון שנפתח, שוב על Install על-מנת להתקין שוב.
כדי להתקין אפליקציות של 1.1.3 כמו שצריך, עבוד לפי המדריך שלי שפירסמתי בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-iPod Touch

אני נועל את הנושא (ומשנה כותרת) - פעם הבאה קרא חוקים ובצע סעיף 4.
נעול."

אין אפשרות. סופית. המקלדת נתקעת. צריך לעשות ריסט.
תחכו לזיברי

tomer4321765
01/03/08, 21:39
אם יש לך 16/32 gb תשאיר אותו ביינתיים כמה ימים עם 1.1.2 פרוץ עד שזיברי יקבל את האייפוד שלו(זה אמור להיות מחר או מחרתיים) ואז שהוא יעשה פריצה ל-16/32 gb תעשה את הפריצה תוך דקה עם הziphone.
אם כבר יש לך 8 gb אז תעשה רסטור ל1.1.3 ותפרוץ עם התוכנה שלו תוך דקה בלי צורך לחיבור wifi במקום להיתקע עם המדריך המגעיל הזה!

DJBH
02/03/08, 01:12
שלום לך DJBH האם אתה זוכר את זה:
"תשמעו הדברים שקורים לכם(שנתקע המכשיר) אלה לא דברים שקורים לאנשים אחרים ולכן זה מוזר.. , תוכלו לנסות לבצע ריסטור ל-1.1.1 ולהתחיל את התהליך על מכשיר נקי וכמו חדש, ואז לראות אם זה מסתדר.
כשאתה מוסיף סורס אתה צריך שיהייה לך חיבור יציב לאינטרנט ולחכות כמה דקות בסבלנות, תלוי כמה סורסים יש לך, בכל-אופן, באינסטולר 3.0 (שאני משער שיש לך כמובן), ישנה אפשרות ללחוץ שוב על Install בזמן ההתקנה ואז תוכל ללחוץ Clear Queue ולאחר מכן שוב ללחוץ על Install ובחלון שנפתח, שוב על Install על-מנת להתקין שוב.
כדי להתקין אפליקציות של 1.1.3 כמו שצריך, עבוד לפי המדריך שלי שפירסמתי בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-iPod Touch

אני נועל את הנושא (ומשנה כותרת) - פעם הבאה קרא חוקים ובצע סעיף 4.
נעול."

אין אפשרות. סופית. המקלדת נתקעת. צריך לעשות ריסט.
תחכו לזיברי

דבר ראשון :
ממש 2-3 אנשים דיברו איתי על הבעייה הזאת שהיא די נדירה, לשאר הלך הכל בסדר גמור.
אני חושב שהסיבה היחידה לכך היא פיספוס באחד משלבי המדריך או שביצעת את אחד מהשלבים לא כמו שצריך.
אני מציע לעשות ריסטור ושוב להתחיל את המדריך על מכשיר חדש ונקי מ-1.1.1
דבר שני :
אמיר פירסם תיקון למקלדת שלו, יכול ליהיות שזו הייתה הבעייה.
נסה להתקין את העדכון למקלדת.

אם יש לך 16/32 gb תשאיר אותו ביינתיים כמה ימים עם 1.1.2 פרוץ עד שזיברי יקבל את האייפוד שלו(זה אמור להיות מחר או מחרתיים) ואז שהוא יעשה פריצה ל-16/32 gb תעשה את הפריצה תוך דקה עם הziphone.
אם כבר יש לך 8 gb אז תעשה רסטור ל1.1.3 ותפרוץ עם התוכנה שלו תוך דקה בלי צורך לחיבור wifi במקום להיתקע עם המדריך המגעיל הזה!

tomer4321765,
דבר ראשון :
לפי כל התגובות שלך אני שם לב שאתה מאוד אוהב ומתלהב את תוכנת ZiPhone.
אני מבקש ממך להפסיק להציע פה לאנשים להשתמש בתוכנה, אתה מאוד מתלהב ממנה אך לא כולם חושבים ומלהבים כמוך, תודה על הניסיון לעזור אך בכל זאת, אני חושב שיש לי קצת יותר ניסיון משלך בנושא ואני יודע מתוך הניסיון שלי שגם למכשירי הטאצ' 8 ג'יגה, תוכנת ה-ZiPhone גרמה לבעיות בהמשך השימוש במכשיר ובכלל, היא לא הכי מומלצת, אם החלטת להשתמש בה, שיהייה לך בכיף.
אני ממליץ ויודע שהמדריך שלי הוא השיטה הכי טובה לפרוץ 1.1.3 לכל גירסאות הטאצ'.
דבר שני :
אני נאלץ לתת לך אזהרה על "שימוש בשפה נאותה", כבר שמתי לב בכמה נושאים שסגנון השפה שלך לא כמו שצריך.
להבא קרא חוקים והשתמש בשפה נאותה.