מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ibeats

ypbb
19/07/11, 12:30
מתכוון לרכוש כאלה, למישהו יש ניסיון איתן?!

תודה מראש, יניב.

idan37
22/07/11, 13:32
יש לי אותם חצי שנה, מבחינת סאונד אוזניות מצויניות צליל עמוק באס מצוין באמת הנאה לשמוע ואני שומע המון סוגי מוזיקה. גם מבחינת האטימות הן טובות מאוד וכשהן יושבות טוב באוזן אתה תשמע רק את המוזיקה בלי הפרעות.
מבחינת נוחות לי היה קצת בעיה איתם כי למרות שהן מגיעות עם הרבה מתאמי אוזניים תמיד הייתי מוצא את עצמי משחק עם האוזניה יותר מדי כדי שתשב טוב באוזן וזה קצת מפריע, אבל אולי זה קשור לאוזן שלי ואצלך זה יהיה אחרת.
בסך הכל הן מאוזניות הIN EAR הטובות שיש היום לפי דעתי, והיו לי לא מעט מהרבה חברות.
דרך אגב אני לא יודע איפה אתה קונה אותם אבל ברב המקומות הן עולות בערך 500 ש"ח, ואם כבר אתה משקיע את הסכום הזה והקטע של השלט של ההעברת שירים לא קריטי לך אז יש בבאג את הDR. DRE. TOUR Monster שזה אמור להיות דגם יותר טוב אבל מגיע בלי שלט ועולה 649.

Amit.S
22/07/11, 13:38
לדעתי צריך להתרחק מdr. dre, לא סתם הם לא מפרסמים את המאפיינים של האוזניות! אני שמעתי בחנות של המשווק המורשה של אפל באוסטריה, mcshark את הbats solo שעולות 1200 שקלים והן היו פחות טובות מהאוזניות קשת שלי של akg ויש לי אוזניות גם ב500 שקלים. מאז שכמה שחשבתי שbeats זה מותג יוקרתי ואיכותי היום אני יודע שהוא סתם זבל יקר במיוחד. אני במקומך הייתי הולך לכיוון של סנהייזר וakg שהם באמת מספקים איכות בתמורה למחיר.

Ohad565
07/08/11, 21:24
זה שמתחתי כנראה שהיה משהו לא טוב באוזניות כי גם אני שמעתי לפני חודש בערך באוסטריה במשווק מורשה של אפל והם היו מדהימות !!
ויניב קניתי את האייביטס והם יגיעו אליי תוך שבוע אם יש לך זמן תשאיר לי הודעה ואני יחזור אליך עם חוות דעת (ישלי מוזיקלית פסנתרן כבר שנה 7)