מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| iXtreamer - כשסטרימינג מוצא את אפל

ItaiHay
15/07/11, 15:37
‏‫הiXtreamer הוא סטרימר שמשלב איתו פעולה עם מוצרי אפל. האם טכנולוגיית הקולנוע הביתית קיבלה מתחרה רציני בתחום הסטרימינג? סקירה מלאה.‬

http://img263.imageshack.us/img263/1937/skitched20110712200032.jpg

כולנו נקלענו לזה. אתם יושבים בסלון עם חברים, לכולם בא לראות את הסרט "המסור" ואין את זה בVOD. אז בוודאי שיש לכם את זה על המחשב, אבל, אין לכם אפשרות לראות בטלויזיה מה שיש במחשב שלכם! מה תעשו?
כאן הiXtreamer נכנס לתמונה.

המכשיר iXtreamer הוא מכשיר סטרימינג. הוא חלק ממשפחת הXtreamer הגדולה- משפחת סטרימרים איכותיים.
ה i- בראש השם של המכשיר כמובן מציין את הקרבה שלו למכשירים של אפל.
בסקירה להלן אנסה להסביר ולהדגים איך הiXtreamer משתלב בחייכם כמו שהוא משתלב עם מכשירי אפל.

אז מי הוא באמת הiXtreamer?
הiXtreamer הוא מכשיר סטרימינג.
הוא מתרכז בעיקר בוידאו, אך לא באופן אקסקלוסיבי. הוא מאפשר צפייה והאזנה בכל שיר, סרטון, סרט או תמונה שתשתפו איתו.
כמו כן, ניתן לחבר לו כונן חיצוני, או להכניס לו כונן קשיח פנימי.
הוא בעל פיצ'רים דומים לאחיו בחברת Xtreamer, אך משלב בתוכו שיתוף פעולה עם מכשירי iOS של אפל עם תחנת עגינה ייעודית.
על כל אלה, אסביר בהמשך.

http://www.lavenderbluemedia.com/wp-content/uploads/2011/01/iXtreamer3__35642_zoom-300x168.jpg

עיצוב וחיבורים
הiXtreamer הוא לא מכשיר קטן, בלשון המעטה. הוא יחסית גדול במימדים של 25.13X24.21X6.57 ס"מ.
הגודל נובע מהאופציה להתקין כונן קשיח בתוך המכשיר.
הוא עשויי ממתכת אך גם מפלסטיק, שהוא לא חומר אידאלי על מנת ליצור רושם טוב במראה, אך הוא אכן שומר על המכשיר קל ואכן הiXtreamer יחסית קל.
המכשיר בהחלט קל, אך אם תתקינו כונן פנימי בתוכו הוא כמובן יקבל עוד משקל עליו.

כמו כן, הiXtreamer מתהדר ברשימת חיבורים גדולה מאוד. כמעט כל חיבור אפשרי לטלויזיה קיים אצלו, בנוסף לחיבורי USB לכוננים חיצוניים וחיבור Ethernet לאינטרנט.
בהחלט מדובר במכשיר מאובזר בכלים מאוד טובים. אין ספק, שהיצרנית של המכשיר בהחלט התאמצה, שהוא יהיה שימושי ובעל יכולות דומות למכשירי הXtreamer האחרים.

https://img.skitch.com/20110715-mkicwf5xn39c57mg7s6uu1ts5f.jpg

‏ פיצ'רים
הפיצ'ר המרכזי במכשיר הוא הסטרימינג ממחשב למכשיר. ניתן לשתף מכל מחשב מק או ווינדוס בקלות.
המכשיר, שצריך להיות מחובר לרשת הביתית, יזהה מיידית את המחשבים אך יהיה צורך לשים את שם המשתמש והסיסמא של המשתמש במחשב כדי לגשת לקבצים. בתור בן אדם שיש לו סיסמא גדולה למחשב, זה באמת מתסכל. בעניין הסיסמא אין אשמים, אך נוכל להתנחם בכך שהמכשיר שומר את הסיסמאות.
הצפיה בסרטים היא חלקה מאוד. המכשיר לוקח לעצמו 5-10 שניות ואז מנגן את הסרט במלואו ללא עצירות טעינה*.
התאכזבתי לגלות שאי אפשר לנגן שירים ישירות מאייטונס של המחשב, אלא רק ע"י גישה לתיקייה של אייטונס. יש פתרון עקיף לבעיה ע"י ניגון ממכשיר האפל שלכם. עוד על זה בהמשך.

*מהירות הטעינה תלוייה במהירות החיבור לרשת.

http://forum.xtreamer.net/ixtreamer-newletter1.jpg

כמו כן, המכשיר מסוגל לנגן מדיה מכונן חיצוני שמחובר אליו דרך אחת משתי כניסות ה-USB שיש לו.
ה-iXtreamer יזהה מהר את הכונן ותוכלו לנגן ממנו תוכן. הבעיה היחידה עם פיצ'ר זה היא, שהכונן חייב להיות מפורמט ל-NTFS, דבר קצת בעייתי במחשבי מק.
לבעלי מק אני ממליץ על הדרייבר של Paragon, על מנת שתוכלו להשתמש בכונן NTFS עם המחשב שלכם.
כל בעלי ווינדוס יכולים להיות רגועים, המחשב שלכם תומך מובנה בNTFS.

אם כבר כונן, אז למה לא כונן קשיח פנימי?
למכשיר כניסה לכונן קשיח. המטרה היא שהוא לא רק יהיה הסטרימר של הבית, אלא מרכז המדיה השלם.
כך תוכלו לרכז את כל התוכן שלכם על המכשיר עצמו.
הבעיה היחידה שנתקלתי בה היא שיש רק שתי דרכים להעביר את המדיה אל הכונן הפנימי:
1) לחבר כונן חיצוני ולהעתיק, דבר קצת קשה לבעלי מק כאמור.
2) להעתיק מהאינטרנט, דבר שלוקח זמן מה.
אם הצלחתם להעביר את התוכן, לדעתי זו השיטה הטובה ביותר לניגון מהמכשיר. אם המדיה על המכשיר לא תצטרכו להיות תלויים במחשבים שלכם כדי לנגן אותו.

https://img.skitch.com/20110715-f78r5eqdxcuhyjr7d8iqpw2rtr.jpg

‏ ‏iXtreamer + Apple
הפיצ'ר המיוחד של ה-iXtreamer, שמייחד אותו מאחיו מהסדרה, הוא השיתוף פעולה עם מכשירי אפל. תוכלו לחבר את המכשיר שלכם עם תחנת העגינה המיוחדת ולנגן את המוזיקה, התמונות והסרטים מהמכשיר שלכם.
כאשר מחברים את המכשיר ל-iXtreamer קופץ עמוד חדש ובוא ישנם שלוש אפשרויות: מוזיקה, סרטים ותמונות.
במוזיקה, יהיה תפריט דמויי Front Row למקיסטים שביננו. ממנו תוכלו לנגן את המוזיקה. כמו כן תוכלו לנגן את השירים שאתם רוצים מהמכשיר עצמו, דרך אפליקציית המוזיקה.
התייחסתי קודם לניגון ישירות מאייטונס. תוכלו להשתמש ב-Home Sharing (http://www.iphones.co.il/forum/thread115303.html) כדי לגשת לכל ספריית המוזיקה שלכם ממכשיר האפל שלכם וכך לנגן אותם ב-iXtreamer.
כדי להראות תמונות מהמכשיר על גבי מסך הטלויזיה, הכנסו לאפליקציית התמונות במכשיר וצפו משם בתמונות.

בסה"כ התאכזבתי מהשילוב של מכשירי אפל עם המכשיר. לא הייתה אפשרות להשתמש באפליקציות צד שלישי כדי להציג סרטים בטלויזיה. כמו כן, הממשק שיש לבחירת המוזיקה קצת מאכזב ולא נראה מושקע מידי.
הדוק מאוד מוזר בצורה שלו. מכשיר שיש לו קייס, אפילו דק, לא יוכל להניח את המכשיר עליו ללא הוצאת הקייס.
עם זאת, ראוי לציין, שאם לא מפריע לכם ממשק זה או אחר, תמצאו את האפשרות שימושית.

https://img.skitch.com/20110715-d6jug9sujpt5aesrmqbb3h8qaj.jpg

‏חווית שימוש
לקח לי אולי דקה להפעיל את המכשיר. התפעול שלו לא קשה כלל. מחברים לחשמל ומחברים לטלויזיה (במקרה שלי ב-HDMI, אך כאמור יש המון אפשרויות).
המכשיר נקלט בטלויזיה בקלות.
התפריטים שלו קלים לשימוש וקלים להבנה. כמו כן, המכשיר מגיע עם גירסה עברית מובנת ואין צורך בידע באנגלית כדי לתפעל אותו.
הבעיה שלי הייתה שלא חיברתי לרשת עדיין. משימה שנשמעת קשה, אך היא ממש לא.

חיברתי אותו דרך כבל Ethernet והמכשיר זיהה את הרשת מיידית. לא היו לי תקלות בנושא הנ"ל.
חיבור המכשיר לאינטרנט יכול להעשות בשתי דרכים:

חיבור ישירות לראוטר עם כבל Ethernet
קניית אנטנה חיצונית (בעלות של 99 ש"ח) וכך להתחבר דרך רשת אלחוטית.

הדבר הבא שעשיתי היה להתחבר לתיקיות של המחשב שלי כדי לראות את הסרטים שלי. בעיה שאין לה פיתרון או "אשמים" הייתה, שהייתי צריך לשים את שם המשתמש והסיסמא של המשתמש במחשב שלי. בהיותי פראנואיד מלידה יש לי סיסמא ארוכה ולא ידידותית למחשב שלי, אבל בהעדר מקלדת QWERTY לשלט או אפשרות לחיבור חיצוני, נאלצתי לבלות 10 דקות עד שהתחברתי.
לעצלנים שביננו, אני ממליץ פשוט לשנות את הסיסמא למשהו קצר יותר או שפשוט תסבלו בשקט.
התהליך הוא חד פעמי ואין צורך בהקשה חוזרת ונשנית, רק שימו לב ללחוץ על הוי "שמור סיסמא" כדי לוודא שהיא באמת תשמר.

https://img.skitch.com/20110715-f42wgwsxtg65dkq6ryya1qe9dn.jpg

אחרי שהתחברתי ועברתי את כל המכשולים התחלתי לראות סרט. בסרט שראיתי לא היו כתוביות, אך באותה תיקייה היו כתוביות, בעלי שם שונה משם הסרט. ע"י לחיצה על כפתור הכתוביות בשלט, עלה לי תפריט עשיר. ניתן לשנות את הפונט, פורמט וגודל הכתוביות. כמו כן ניתן לבחור ידנית את קובץ הכתוביות, או שהמערכת תזהה לבד אילו כתוביות מתואמות לסרט הנ"ל לפי השם שלהן.

לסרט שבחרתי היה שתי קבצי אודיו עליו, כלומר דיבוב עברי ואנגלי מובנה. על ידי לחיצה על כפתור X בחרתי בדיבוב הרצויי בקלות ונוחות. הסרטון נעצר לשנייה ואז המשיך עם האודיו הנכון.

https://img.skitch.com/20110715-ngtmyhx9dsfsfqjrfkugj5rihj.jpg

המבחן האמיתי היה באמת הניגון האינטנסיבי של הסרטון. לא היו תקיעות ונהנתי בשקט מהסרט שלי. האיכות הייתה איכות הסרט שהיא 1080p HD ונראתה נפלא במסך שלי ללא תקלות או בעיות.
המכשיר ביצע את עבודתו כראויי ולאל תקלות. כמו כן, לא הורגשו בעיות חיבור או איטיות בעת טעינת הסרט.

ה-iXtreamer הוא מכשיר איכותי מאוד, עם יכולות מעולות, אך השלט שלו מרגיש מאוד זול ולא נוח. יש יותר מידי מקשים, הוא יחסית עבה ואין מקלדת QWERTY, שהייתי מצפה שתהיה כדי לתת יותר נוחות למשתמש.
כמו כן, מבדיקה עם עוד בעל מכשיר iXtreamer קיבלתי את אותה תגובה. השלט לא נוח, המקשים קטנים. למי שיש בעיות ראייה, לא תמצאו את השלט נוח בהתחלה. כמובן שעם הזמן מתרגלים.

סקירת וידאו

jQ3Ez-npVVw

מכשיר הiXtreamer נמכר ברשת באג ב899 ש"ח. האנטנה עולה 130 ש"ח.

הטוב

סטרימינג של רוב סוגי הקבצים
כל סוגי חיבורים
חיבור כונן קשיח
חיבור כונן חיצוני
מכשיר קל

הרע

שלט לא נוח
חוסר התאמה בין מערכת ה- Xtreamer לבין מערכת ה-iXtreamer שמופיעה בעת חיבור מכשיר אפל.
יש צורך באנטנה בתשלום נוסף על מנת לחבר את המכשיר לאינטרנט אלחוטי
אין אפשרות לעשות סטרימינג של שירים ישירות מאייטונס.

פסק הדין
לכל מכשיר יש את מגרעותיו, אבל ה-iXtreamer בהחלט מהווה מכשיר מעולה למי שמחפש סטרימינג עם שילוב מכשירי אפל.
ממליץ.

tomer1749
15/07/11, 17:13
מכיר, יש לי xtreamer, מכשיר מדהים ! שווה ביותר !

ipxp
15/07/11, 18:56
המיוחד במכשיר הזה על כל האחרים היא האפשרות לעוד עם הכשירים של אפל. אז...למה לא apple tv?

גם יותר זול, גם יפעל על ויפי, גם יוכל לנגן ישירות מהאייטונס במחשב שלך, גם אין צורך בחיבור פיזי לעוגן אלא אלחוטי, וגם יכול לנגן תכנים מאפליקציות צד 3, וגם תמונות ועוד ועוד.
וכל זה עוד רק מפיצר הAirPlay.
אז איזה יתרונות יש למכשיר הזה שהוא עדיף על הatv?

pickelda
15/07/11, 19:14

רוב המכשירים בשוק יודעים לנגן גם סרטים שהאייטיונס לא מוכן לנגן וזה בעייתי כי את רוב הסרטים אנחנו מורידים בפורמטים שהאייטיונס באמת לא תומך בהם, בעבר שניסיתי להמיר סרט כדי שיתאים לנגן לי באייפד - התהליך לקח המון זמן ועוד היה מדובר בסרט רגיל (700 מגה), אני אישית חושב שכאן אין צורך להכניס את האייפד לתמונה, לכולנו יש את כל השירים, הסרטים והתמונות שלנו על המחשב ולכן אני לא רואה צורך לקנות את המכשיר הזה רק כדי שאוכל לחבר אליו את האייפד ולראות סרטים שיש לי עליו (ואין לי עליו סרטים) לאחרונה נתקלתי בסטרימר של wd הממשק משתמש שלו היה יפיפיה, זאת הפעם הראשונה למעשה שנתקלתי בסטרימר ומאז אני בחיפושים אחר המכשיר המושלם והמשתלם. האם יש הצעות?

ItaiHay
15/07/11, 19:49
המיוחד במכשיר הזה על כל האחרים היא האפשרות לעוד עם הכשירים של אפל. אז...למה לא apple tv?

גם יותר זול, גם יפעל על ויפי, גם יוכל לנגן ישירות מהאייטונס במחשב שלך, גם אין צורך בחיבור פיזי לעוגן אלא אלחוטי, וגם יכול לנגן תכנים מאפליקציות צד 3, וגם תמונות ועוד ועוד.
וכל זה עוד רק מפיצר הAirPlay.

vהאפל טי וי הוא מכשיר מעולה, אבל הוא לא מרכז מדיה, אלא רק דרך להעביר סרטים ממרכז המדיה שלך לטלויזיה.
הiXtreamer גם עושה את אותה פעולה, אבל בוא בעצמו מרכז המדיה ש הבית, עם האפשרות לחבר אליו כונן חיצוני וכונן פנימי.

Or
16/07/11, 21:47
סקירה מעולה איתי!
אבל לשנינו ברור שיש פתרונות הרבה יותר זולים, נוחים וטובים.

- בתור התחלה המחיר ממש מוגזם, זה הפרש של 250 שח מהסטרימר הכי "זול" בבאג (בלי חיבורים לאייפון) ואין אפילו wifi איתו.
- חיבור האתרנט זה כמעט לעיגה לאינטגלנציה כי אם הראוטר מספיק קרוב לסטרימר כדי לחבר אותו אליו אז גם המחשב עצמו מספיק קרוב לtv
בשביל שכבל קצר של hdmi לdvi (עולה כ-50 שח+10 שח כבל אודיו) קרוב.
- יש שם כל חיבור אפשרי, אבל בתאכלס מעניין רק hdmi ואיזה אודיו לא חייב דיגטלי.
- מה שחייב לחבר את הidevice שלו לtv שיקנה את הatv כמו שאמרו או כבל hdmi עובד מעולה עם home sharing ובhd.
- אין fat 32? זה סוג של בדיחה?!
- חיברתי את זה לסמסוגנ שלך, אני משוכנע שיש לה חיבור usb גם כן וגם חיבור hdd שמתאים גם הוא לntfs, הבעיה עם טלוויזיות סמסונג בארץ זה שבחלק מסרטי הhd הכבדים הסאונד הוא דולבי דיגיטל והם לא תומכות בזה.
- ה-buffering לפי הסרטון שלך הרבה יותר נחות מairplay, בתור אחד שאוהב להעביר אחורה וקדימה זה מפריע לי מאוד!

קיצר לסיכום סטרימר מיותר ביותר עם מחיר לא ריאלי בעליל (עם 219 שח באיידיגיטל, למי ששם הכל על האייטונס משיג אותו אפקט ובלאו הכי אייטונס לא תומך ב1080p והוא מקבל גם תמיכה באפליקציות צד 3 שתומכות בחיבור הנ"ל מה שאין בסטרימר וזה כנראה אשמת אפל).
עם כל זאת, יצרני המכשיר לא טיפשים כי ברגע שחיברו את 30 pin port קונקטר אליו, המוצר הפך להיות עם פוט' להיות מסוקר בכל אתרי האייפון והאיי-משהו בעולם, מהלך שיווקי מבריק אם תשאל אותי ונחמד לראות כאלו חברות מנסות באמת להיות משהו אחר.

Omri David
19/07/11, 19:54
סקירה מעולה איתי!
אבל לשנינו ברור שיש פתרונות הרבה יותר זולים, נוחים וטובים.

- בתור התחלה המחיר ממש מוגזם, זה הפרש של 250 שח מהסטרימר הכי "זול" בבאג (בלי חיבורים לאייפון) ואין אפילו wifi איתו.
- חיבור האתרנט זה כמעט לעיגה לאינטגלנציה כי אם הראוטר מספיק קרוב לסטרימר כדי לחבר אותו אליו אז גם המחשב עצמו מספיק קרוב לtv
בשביל שכבל קצר של hdmi לdvi (עולה כ-50 שח+10 שח כבל אודיו) קרוב.
- יש שם כל חיבור אפשרי, אבל בתאכלס מעניין רק hdmi ואיזה אודיו לא חייב דיגטלי.
- מה שחייב לחבר את הidevice שלו לtv שיקנה את הatv כמו שאמרו או כבל hdmi עובד מעולה עם home sharing ובhd.
- אין fat 32? זה סוג של בדיחה?!
- חיברתי את זה לסמסוגנ שלך, אני משוכנע שיש לה חיבור usb גם כן וגם חיבור hdd שמתאים גם הוא לntfs, הבעיה עם טלוויזיות סמסונג בארץ זה שבחלק מסרטי הhd הכבדים הסאונד הוא דולבי דיגיטל והם לא תומכות בזה.
- ה-buffering לפי הסרטון שלך הרבה יותר נחות מairplay, בתור אחד שאוהב להעביר אחורה וקדימה זה מפריע לי מאוד!

קיצר לסיכום סטרימר מיותר ביותר עם מחיר לא ריאלי בעליל (עם 219 שח באיידיגיטל, למי ששם הכל על האייטונס משיג אותו אפקט ובלאו הכי אייטונס לא תומך ב1080p והוא מקבל גם תמיכה באפליקציות צד 3 שתומכות בחיבור הנ"ל מה שאין בסטרימר וזה כנראה אשמת אפל).
עם כל זאת, יצרני המכשיר לא טיפשים כי ברגע שחיברו את 30 pin port קונקטר אליו, המוצר הפך להיות עם פוט' להיות מסוקר בכל אתרי האייפון והאיי-משהו בעולם, מהלך שיווקי מבריק אם תשאל אותי ונחמד לראות כאלו חברות מנסות באמת להיות משהו אחר.

לפי התגובה שלך הרסת מכשיר מצויין עם שטויות במיץ.
קודם כל זה לא בדיחה שלא משתמשים יותר ב-FAT32 למה זה שייך להיסטוריה וגם לא יכול להפעיל קבצים גדולים.
הרעיון ב-ixtremer זה שיהיה לך אפשרות לשים את המכשיר האייפוד שלך במקום שתקנה מכשיר בלי האפשרות הזאת ותצטרך לקנות משהו בנפרד כדי לשמוע מוזיקה.

זה פתרון מצויין למי שרוצה לקנות את המכשיר ויש לו מכשיר אייפון ורוצה לחסוך מקום על השולחן לעוד מכשיר.

חוץ מזה יש לי את המכשיר הזה (xtremer pro) ואני ממש מרוצה ממנו עושה הכל שנגנים אחרים לא עושים.

אבל מה שכן ixtremer מכשיר מיותר קצת, הפנקציות שלו על הפנים במקום זה יש את הדוק של Apple הרשמי שאפשר לחבר את המכשיר האייפונים ואייפודים מחבר לטלויזיה + שלט ששולט על המכשיר.

---------------

בלי כל קשר סיקור מצויין קבל ח"ח.

Or
20/07/11, 16:30
לפי התגובה שלך הרסת מכשיר מצויין עם שטויות במיץ.
קודם כל זה לא בדיחה שלא משתמשים יותר ב-FAT32 למה זה שייך להיסטוריה וגם לא יכול להפעיל קבצים גדולים.
הרעיון ב-ixtremer זה שיהיה לך אפשרות לשים את המכשיר האייפוד שלך במקום שתקנה מכשיר בלי האפשרות הזאת ותצטרך לקנות משהו בנפרד כדי לשמוע מוזיקה.

זה פתרון מצויין למי שרוצה לקנות את המכשיר ויש לו מכשיר אייפון ורוצה לחסוך מקום על השולחן לעוד מכשיר.

חוץ מזה יש לי את המכשיר הזה (xtremer pro) ואני ממש מרוצה ממנו עושה הכל שנגנים אחרים לא עושים.

אבל מה שכן ixtremer מכשיר מיותר קצת, הפנקציות שלו על הפנים במקום זה יש את הדוק של Apple הרשמי שאפשר לחבר את המכשיר האייפונים ואייפודים מחבר לטלויזיה + שלט ששולט על המכשיר.

---------------

בלי כל קשר סיקור מצויין קבל ח"ח.

משעשע אותי שהתחלת בתקיפה ש"הרסתי מכשיר מצויין עם שטויות", וחוץ מה FAT 32 חזרת אחרי כל מה שאמרתי כולל רכישת סטרימר זול יותר.
אגב FAT32, יש המון סדרות שהם כ-300MB (לא HD) וסרטים שהם DVDRIP שהם 700MB (לא הכל יוצא ישר בHD נכון? ויש BRIP שהם עד 2.2 GB) הם מתאימים כמו כפפה לDOK שהם FAT32, אולי העולם הזה פשוט זר לך אבל להגיד שהוא "שייך להיסטוריה" זה פשוט תמימות או בורות.

בכל מקרה לדעתי תמורת 219 שח אפשר להנות מכל העולמות, כולל HOME SHARING שאין בסטרימר הזה ובשלך:
http://www.iphones.co.il/forum/post1055950-12.html
רק יש בעיה בHD ותרגומים וגם על זה אני עובד, ככה זה שמשלמים :)

raphaelz
23/07/11, 20:28
משעשע אותי שהתחלת בתקיפה ש"הרסתי מכשיר מצויין עם שטויות", וחוץ מה FAT 32 חזרת אחרי כל מה שאמרתי כולל רכישת סטרימר זול יותר.
אגב FAT32, יש המון סדרות שהם כ-300MB (לא HD) וסרטים שהם DVDRIP שהם 700MB (לא הכל יוצא ישר בHD נכון? ויש BRIP שהם עד 2.2 GB) הם מתאימים כמו כפפה לDOK שהם FAT32, אולי העולם הזה פשוט זר לך אבל להגיד שהוא "שייך להיסטוריה" זה פשוט תמימות או בורות.

בכל מקרה לדעתי תמורת 219 שח אפשר להנות מכל העולמות, כולל HOME SHARING שאין בסטרימר הזה ובשלך:
http://www.iphones.co.il/forum/post1055950-12.html
רק יש בעיה בHD ותרגומים וגם על זה אני עובד, ככה זה שמשלמים :)

לא יעזור לך בית דין. fat 32 היא מערכת קבצים בת 14 (מ1997). היא לא מסוגלת לקבל קבצים גדולים והיא גם א-י-ט-י-ת יותר. זה לא בורות לקרוא לה מערכת מיושנת ופחות עדיפה, זאת פשוט האמת.

NTFS חכמה יותר, מהירה יותר ובעיקר מסוגלת להכיל קבצים בגדלים גדולים 64^2 או 16 מליון טרה בייט (!!!). לא סתם וינדוס 7 מתקינה את עצמה על NTFS ואפילו ראשי התיבות NTFS זה New Technology File System...
למה לך לקנות סטרימר היי דפ, טלוויזיה היי דפ, כבל HDMI ולהסתפק בסרטים ב300 מגה?

אצלי בבית לא רציתי להתקין כבלים כדי לא להרקב מול הטלוויזיה. יש לי סטרימר ואינטרנט מהיר, זה אולטימטיבי. אני רואה רק מה שאני רוצה לראות ובהיי דפנישן

Or
23/07/11, 21:00
למה לך לקנות סטרימר היי דפ, טלוויזיה היי דפ, כבל hdmi ולהסתפק בסרטים ב300 מגה?

לדעתי כבר עניתי אבל אין לי בעיה לחזור על זה שוב.
סרטים באיכות dvdrip שוקלים כ 700-1400 mb, נכנסים בכיף לכל dok שעולה היום אפילו כמה עשרות שקלים.
סדרות לא חייבים (לפחות אני) בhd, שוקלים 160-500 mb תלוי באורך הפרק.

אם אתה חייב שכל מה שבא לך מול העיניים יהיה ב1080p לפחות זאת זכותך, הטכנולוגיה ישנה זה אולי כן, אבל סרטים וסדרות לא מפסיקים להגיע בגדלים הרבה יותר קומפקטים.

אני סטודנט וסביבי עדיין הרבה סטודנטים שמים dok על המחזיק מפתחות שלהם, שיהיה אתה יודע, גם קבצים לפעמים נוח לראות על מסך גדול לא? אז עכשיו אני צריך להסתובב עם כונן נייד של 80gb בשביל כמה הרצאות בpdf?

אני לא יודע מאיזה רקע אתה בא או מה אתה עושה ביום יום אבל דע לך שיש סרטים שמגיעים בhd רק אחרי חודשיים ואפילו יותר שהוא יצא בdvd, יש לפעמים אנשים, האממ.. שאין להם כח לחכות.

תראה, הסטרימבר בא עם כל כך הרבה חיבורים ותמיכה בfat 32 לא? אפילו הטלוויזיה החדשה שלי תומכת בשנהים ותרגום מובנה (גם כנראה של איתי לפי התמונות).

אם לך זה לא מתאים ואתה "מת" על 1080p, זכותך. אבל להגיד שאין צורך בטכנולוגיה הזאת כי אתה לא צריך אותה?
קצת דיקטוטרה לו? אז בואו כולנו ניסע רק באותו שאתה אוהב ונייצר אותו, נייצר רק המבורגרים כי אתה שונא פיצה ונקנה רק אייפונים,
זה בהמשך לקן הדורסני שלך אחי.

אגב, אני לא איש מק אבל איתי רשם:

שהכונן חייב להיות מפורמט ל-ntfs, דבר קצת בעייתי במחשבי מק.

אז אם ככה מק עכשיו הוא מיושן וצריך לחסל אותו גבר?

rend25
31/07/12, 11:33
‫הiXtreamer הוא מכשיר מעולה שעובד היטב ותומך בכמעט כל התקן שרק תעלה בדעתך.
אני מחובר אליו ב3 אופנים:
1. דיסק פנימי (160 G במקום לזרוק הישתמשתי בו.)
2. דיסק נייד 2.5 אינטץ, 300 G איתו אני מטעין סרטים מהמחשב .
3. כמובן חיבור לרשת. הדרך המועדפת לצפייה, למרות שיש לה חסרונות משלה בעיקר כאשר הרשת הביתית עמוסה.

בסלון שבביתי יש לי טלוויזיה D5000 של סמסונג 46 אינטץ.
בגדול ובתמצות המכשיר משדר פשוט מעולה. רואים HD באיכות אם לא הטובה ביותר בהחלט בקירוב.
הוא תומך בכל פורמט אפשרי ולמעט פעם אחת לא ניתקלתי בשום בעיות.
קלות תפעול והפעלה. גם בחיבור ברשת.
לא מצאתי שום שימוש ראוי לציון בחיבור האייפון למכשיר כדי לראות דרכו תמונות או סרטונים.

אני לא חושב שהמכשיר שווה את התוספת במחיר בשל יכולות החיבור שלו ל iphone / ipad .

לגביי FAT32 . אני לא מבין את זה. בשביל מה צריך סטרימר אם לא רואים HD?
HD 720 לרוב שוקל למעלה מ4 ג'יגה, ו 1080 שוקל למעלה מ 8גי'גה. FAT 32 לא יכול לתמוך בגדלים הנ"ל.

לסיכום אני ממליץ בחום על המכשיר. למעט השלט שקצת מעצבן, המכשיר ממש טוב.
קצת יקר אבל איכותי.
יום טוב